Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"przyjdzie kryska na matyska" :gwizdanie: :cool1:

jak przyjdzie to będzie miała 180 wzrostu, cyce jak donice i krucze długie włosy :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo 1,50m i nazywała sie będzie Roman :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

albo 1,50m i nazywała sie będzie Roman :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mcm akurat ty nie masz prawa się nabijać :gwizdanie:

Brynia mi pisała, że to twoja nowa laska: http://piczon.pl/smakowity-suchar/

:kox:

Opublikowano

stare dzieje

Opublikowano

Brynia mi pisała, że to twoja nowa laska: http://piczon.pl/smakowity-suchar/

:kox:

a jakie sylykony ma wyjebane :polew: :polew: :polew: :polew:

mcm kongratulejszyn gustu i smaku :good:

Opublikowano

:>

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki kiedy się przenosicie do Arkadii?

Na Towarze we wtorek było piękne słońce więc jeszcze chwile tu posiedzimy.

oj Tomek, zasiedziałeś się na radomskich i nawet nie wiesz kto na spoty przyjeżdża :cool1:

Opublikowano

dawać tą arkadię

promenada to już na serio dla niektórych koniec świata ....

Opublikowano

dawać tą arkadię

a do Arkadii 2h przez miasto wiecznie zaj.ebane :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

dawać tą arkadię

a do Arkadii 2h przez miasto wiecznie zaj.ebane :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

to miasto w każdą stronę jest wiecznie zaj ...... :angry:

Opublikowano

Torwar Sunshine Welcome :kox:

Opublikowano

dawać tą arkadię

a do Arkadii 2h przez miasto wiecznie zaj.ebane :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

to miasto w każdą stronę jest wiecznie zaj ...... :angry:

mi z piaseczna do arkadii to mozesz nie uwierzyc ale najlepiej jedzie sie przez Wilanów :decayed:

Wisłostradą , i dopiero na wysokości Arkadii odbijam w lewo miedzy mostami Śląsko-Dąbrowskim a Gdańskim i moment jestem w Arkadii. takie koło człowiek robi a jest 3x szybciej niż Puławską itp. :thumbdown:

Opublikowano

dawać tą arkadię

a do Arkadii 2h przez miasto wiecznie zaj.ebane :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

to miasto w każdą stronę jest wiecznie zaj ...... :angry:

mi z piaseczna do arkadii to mozesz nie uwierzyc ale najlepiej jedzie sie przez Wilanów :decayed:

Wisłostradą , i dopiero na wysokości Arkadii odbijam w lewo miedzy mostami Śląsko-Dąbrowskim a Gdańskim i moment jestem w Arkadii. takie koło człowiek robi a jest 3x szybciej niż Puławską itp. :thumbdown:

wierzę

puławska to dramat porównywalny z modlińską

nie mogę się nadziwić, jak miasto może nie inwestować w infrastrukturę - przez lata nie ma żadnych postępów, teraz nagle w stu miejscach naraz ryją

dziki kraj

Opublikowano

co ty pitolisz, jest tyle zjebanych dróg że trzeba się od razu wziąć za wszystkie :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 12:14_________________________________________________jest szansa że jak wszystkie rozkopią to i naprawią

Opublikowano

Potrzebny numer do TOM'a priv lub sluzbowy, bo nie wzialem komory z domu :gwizdanie:

Opublikowano

Potrzebny numer do TOM'a priv lub sluzbowy, bo nie wzialem komory z domu :gwizdanie:

GG

Opublikowano

mam oba jakby co

Opublikowano

Potrzebny numer do TOM'a priv lub sluzbowy, bo nie wzialem komory z domu :gwizdanie:

GG

Jaki uczynny [i szybki] po tej banicji, no nooo... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Potrzebny numer do TOM'a priv lub sluzbowy, bo nie wzialem komory z domu :gwizdanie:

GG

Jaki uczynny [i szybki] po tej banicji, no nooo... :gwizdanie: :kox:

:ssij:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.