Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wreszcie meskie auto :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajne biturbo :good: :good: :good:

Opublikowano

Jak to sie mawia..

Do 3 razy sztuka.. :wink4:

Opublikowano

fajne autko moskal, i to BIT :kox:

Opublikowano

Wreszcie meskie auto :gwizdanie:

Odezwal sie :decayed:
Opublikowano

siema bydlaki. dzieki , równiez sie ciesze ze TO kupiłem , zobaczymy jak bedzie smigać , na razie po małej przejażdżce z włascicielem jest za***iście :> :> :> :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

:siema:

na razie po małej przejażdżce z włascicielem jest za***iście :> :> :> :> :> :>

na razie to Cię czekają dwa tygodnie z Fordem Fjużonem :kox:

Opublikowano

:siema:

na razie po małej przejażdżce z włascicielem jest za***iście :> :> :> :> :> :>

na razie to Cię czekają dwa tygodnie z Fordem Fjużonem :kox:

furd ma końcówke mocy z esy , dokładnie 64KM :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to żebyś się nie zabił jak na ese siądziesz :cool1:

Opublikowano

nie trzeba było tak od razu i było by wiele mniej kłopotu :cool1:

Opublikowano

nie trzeba było tak od razu i było by wiele mniej kłopotu :cool1:

I już w TV zaczynają pojawiać się dyskusje: czy prawnie zabrał ktoś czy bezprawnie - co za pojeb.any kraj.

Opublikowano

:hi:

Moskal... gratulacje zakupu... tylko kluczyki trzymaj przy tyłku bo jak kobieta zasiądzie to może być źle :wink4:

Opublikowano

nie trzeba było tak od razu i było by wiele mniej kłopotu :cool1:

I już w TV zaczynają pojawiać się dyskusje: czy prawnie zabrał ktoś czy bezprawnie - co za pojeb.any kraj.

powiedzta mi teraz co z tym krzyżem mam zrobić, do kościoła czy do kominka :gwizdanie:
Opublikowano

siema bydlaki. dzieki , równiez sie ciesze ze TO kupiłem , zobaczymy jak bedzie smigać , na razie po małej przejażdżce z włascicielem jest za***iście :> :> :> :> :> :>

Będzie podtlenek elpidżi?

Nie jesteś przecież benzynowym ortodoksem .... :cool1:

Opublikowano

nie trzeba było tak od razu i było by wiele mniej kłopotu :cool1:

I już w TV zaczynają pojawiać się dyskusje: czy prawnie zabrał ktoś czy bezprawnie - co za pojeb.any kraj.

powiedzta mi teraz co z tym krzyżem mam zrobić, do kościoła czy do kominka :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie trzeba było tak od razu i było by wiele mniej kłopotu :cool1:

I już w TV zaczynają pojawiać się dyskusje: czy prawnie zabrał ktoś czy bezprawnie - co za pojeb.any kraj.

Ty nie pier... tylko lepiej zaciągnij roletę bo ktoś krzyż wypatrzy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Moskal... gratulacje zakupu... tylko kluczyki trzymaj przy tyłku bo jak kobieta zasiądzie to może być źle :wink4:

dzieki , kobieta nie pojedzie bo jest docisk z RS4 i troszke ciężko na jej pęcinke :wink4:

Opublikowano

Krzyż jest w pałacu prezydenckim. Co za ściema w tym artykule. Może jeszcze art z pudelka wkleicie :polew: :polew:

Siema :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.