Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzyż jest w pałacu prezydenckim. Co za ściema w tym artykule. Może jeszcze art z pudelka wkleicie :polew: :polew:

Artykuł jest z 8:21 - wtedy może jeszcze nie wiedzieli co i jak.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Noooo Moskalito... Gratulacje, niezła niebieska rakieta :evil::slina:

Opublikowano

Krzyż jest w pałacu prezydenckim. Co za ściema w tym artykule. Może jeszcze art z pudelka wkleicie :polew: :polew:

Artykuł jest z 8:21 - wtedy może jeszcze nie wiedzieli co i jak.

\

Ci na onecie wiecznie są niedoinformowani :naughty:

Opublikowano

Noooo Moskalito... Gratulacje, niezła niebieska rakieta :evil::slina:

dzieki :wink4:

Opublikowano

siemka :hi:

I tak postawią tam pomnik a Poniatowskiego przeniosą. :P

moskalito gratulacje auta :) Tylko ja CIe bardzo prosze, nie zagazuj tego. Rob program, wydech (albo chociaż katy wycinaj, o sonde sie nie martw bo zadne błędy nie wyskakują) zakładaj TT tylko sie dobrze wepnij bo jazda bez kierunków i wycieraczek miła nie jest :P

Opublikowano

moskalito gratulacje auta :) Tylko ja CIe bardzo prosze, nie zagazuj tego. Rob program, wydech (albo chociaż katy wycinaj, o sonde sie nie martw bo zadne błędy nie wyskakują) zakładaj TT tylko sie dobrze wepnij bo jazda bez kierunków i wycieraczek miła nie jest :P

spokojna twoja rozczochrana :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale sie wkórwiłem :thumbdown: , byliśmy ogladac z kolkovem ta czerwoną integre ale okazało sie ze była sklejana z conajmniej 2 egzemplarzy , wracalismy tacy wkórwieni az tu nagle na podworku pod Lublinem stało takie oto coś , zatrzymałem sie , obejrzałem i kupiłem :decayed:

dsc00075ea.jpg

Nawet płyn chłodzący pod kolor :polew:

A tak na serio to gratuluję zakupu auta!

Opublikowano

ale sie wkórwiłem :thumbdown: , byliśmy ogladac z kolkovem ta czerwoną integre ale okazało sie ze była sklejana z conajmniej 2 egzemplarzy , wracalismy tacy wkórwieni az tu nagle na podworku pod Lublinem stało takie oto coś , zatrzymałem sie , obejrzałem i kupiłem :decayed:

dsc00075ea.jpg

Nawet płyn chłodzący pod kolor :polew:

thenaturat :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

moskal wpadaj na montaż TT do mnie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

moskal wpadaj na montaż TT do mnie :kox: :kox: :kox: :kox:

Ty mnie nie wkurwiaj oszuście i leć na pocztę ! :decayed:

Opublikowano

moskal wpadaj na montaż TT do mnie :kox: :kox: :kox: :kox:

chyba se sam poradze , ale wpadne po soczewki :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

moskal wpadaj na montaż TT do mnie :kox: :kox: :kox: :kox:

Ty już się lepiej niczego nie dotykaj :tongue4:

Opublikowano

moskal wpadaj na montaż TT do mnie :kox: :kox: :kox: :kox:

Ty już się lepiej niczego nie dotykaj :tongue4:

W twoim też bym zamontował TT. Najlepiej zabierz ten Adasiowi, bo przecież jemu wogóle nie jest potrzebny i wpadaj na montaż. Od ciebie biorę 100 zł :kox:

Opublikowano

Najlepiej zabierz ten Adasiowi, bo przecież jemu wogóle nie jest potrzebny

Jak to nie jest potrzebny ... on zawsze wyjeżdżając z garażu pierd.olnie po garach, 200 m dalej znowu daje w piz.dę na zakręcie w lewo i kolejne 200m dalej podjeżdża pod knajpę ... w tym momencie TT jest jak najbardziej potrzebny żeby ostudzić turbo po ostrym pałowaniu na tej ćwiarze, którą nota bene robi codziennie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Szaleństwo tyle jeździć :kox:

Opublikowano

a to sory, nie skojarzyłem tych ostatnich 200 metrów na pełnej kur.wie :kox:

Opublikowano
jaws2.png
Opublikowano

Siema :hi:

Jak ktoś chce to wrzuciłem nowy ckm z Igą wyrwał :decayed:

daj spokój z tą tłustą kierdą :sick3:

obwisłe cycki :sick3: :sick3: :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.