Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na szybko

dsc00573y.jpg

By mrkolkov at 2010-09-21

dsc00571kq.jpg

By mrkolkov at 2010-09-21

dsc00572b.jpg

By mrkolkov at 2010-09-21

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na szybko

dsc00573y.jpg

By mrkolkov at 2010-09-21

dsc00571kq.jpg

By mrkolkov at 2010-09-21

dsc00572b.jpg

By mrkolkov at 2010-09-21

faktycznie lekko zgięta :decayed:

Opublikowano

na szybko

dsc00573y.jpg

By mrkolkov at 2010-09-21

dsc00571kq.jpg

By mrkolkov at 2010-09-21

dsc00572b.jpg

By mrkolkov at 2010-09-21

faktycznie lekko zgięta :decayed:

lekko do bardzo delikatnie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

zna ktos sklep/firme handlujaca streczem/tasmami na zoliborzu albo ursynowie?

Opublikowano

zna ktos sklep/firme handlujaca streczem/tasmami na zoliborzu albo ursynowie?

w hipermarketach powinni miec

Opublikowano

zna ktos sklep/firme handlujaca streczem/tasmami na zoliborzu albo ursynowie?

a co dokładnie potrzebujesz Fly ?

Opublikowano

:hi: SIEMA :hi:

Trochę mnie nie było na forum...

a oto powód... :>

dsc02332z.jpg

Lady OLIWIA by PARAF :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Gratki :notworthy::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi: SIEMA :hi:

Trochę mnie nie było na forum...

a oto powód... :>

dsc02332z.jpg

Lady OLIWIA by PARAF :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ulalaaaaaaaa :good:

GRATULACJE :!: i niech zdrowa rośnie :wink4:

Opublikowano

Gratki :notworthy::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Poziek, bierz przykład :kox: :kox:

Opublikowano

Gratki :notworthy::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:hi: SIEMA :hi:

Trochę mnie nie było na forum...

a oto powód... :>

dsc02332z.jpg

Lady OLIWIA by PARAF :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ulalaaaaaaaa :good:

GRATULACJE :!: i niech zdrowa rośnie :wink4:

SPASIBA TOWARISZE :buhaha:

Opublikowano

zna ktos sklep/firme handlujaca streczem/tasmami na zoliborzu albo ursynowie?

w hipermarketach powinni miec

maja... po 25-30 najslabsze gowno [strecz]

na postepu maja tanio i dobrze... ale wez tam kurfa teraz dojedz :wallbash:

Opublikowano

bylismy ta eSe ogladac... :thumbdown::sick3:

A co tam w ogóle u Suliego słychac..sto lat go nie widziałem a to ziom nad ziomy :kox:[br]Dopisany: Wrzesień 21, 2010, 07:15:41 _________________________________________________PARAF

Gratulacje zią :good:

Opublikowano

zna ktos sklep/firme handlujaca streczem/tasmami na zoliborzu albo ursynowie?

w hipermarketach powinni miec

maja... po 25-30 najslabsze gowno [strecz]

na postepu maja tanio i dobrze... ale wez tam kurfa teraz dojedz :wallbash:

W brico depot mają na 100% bo kiedyś brałem. Przezroczysty standart i czarny extra strong.

Jak taśma to najlepiej 3m.

Castorama i Praktiker tez pewnie ma w swojej ofercie.

Możesz podjechac do jakiegoś magazynu i dać chłopakom na jakąś dobrą flachę i wyniosa Ci ile potrzebujesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A co tam w ogóle u Suliego słychac..sto lat go nie widziałem a to ziom nad ziomy :kox:[br]Dopisany: Wrzesień 21,

złamał nogę i jest wqurwiony...

BTW opróżnij skrzynkę

Opublikowano

Jakiś wredny admin chyba mi zmniejszył miejsce na PW :tongue4:

Opublikowano

Parafisko gratki :hi:

Opublikowano

Jakiś wredny admin chyba mi zmniejszył miejsce na PW :tongue4:

dokładnie, kawał (co prawda kawał to jego był ale przed dietą, teraz z niego to jest skraweczek) ciecia z niego :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jakiś wredny admin chyba mi zmniejszył miejsce na PW :tongue4:

dokładnie, kawał (co prawda kawał to jego był ale przed dietą, teraz z niego to jest skraweczek) ciecia z niego :kox: :kox: :kox:

Jaka to dieta taka skuteczna ? MŻ + DC ? *

mało żreć + dużo ciupciac ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.