Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nononon gratkiii PARAF :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest jeszcze Promenada :good:

Tam można wypożyczyć łyżwy, a ślizgawka na parterze jest czynna cały rok :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Gratulacje zią :good:

Parafisko gratki :hi:

Nononon gratkiii PARAF :good:

:notworthy:Dzięki Panowie :notworthy:

Opublikowano

Trochę mnie nie było na forum...

a oto powód... :>

dsc02332z.jpg

gratulacje , ale nie rozumiem twojej absencji , tak długo robileś czy moze rodziłeś ?? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

PARAF :good:

Trochę mnie nie było na forum...

a oto powód... :>

dsc02332z.jpg

gratulacje , ale nie rozumiem twojej absencji , tak długo robileś czy moze rodziłeś ?? :kox: :kox: :kox: :kox:

to samo mnie zaczelo zastanawiac :kox:

Opublikowano

:hi:

Paraf gratulacje :good:

Opublikowano

:> gratki Paraf fajna dzidzia .... mam nadzieję że się wyspałeś wcześniej porządnie :naughty:

Opublikowano

mam nadzieję że się wyspałeś wcześniej porządnie :naughty:

najlepsze jest to ze kazde dziecko jest baaardzo spokojne przez pierwsze 2-3 tygodnie , rodzice myślą ze jest git nie bedzie kolek itp. a tu po 3 tygodniach BUM !!!!!!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: SIEMA :hi:

Trochę mnie nie było na forum...

a oto powód... :>

dsc02332z.jpg

gratulacje , ale nie rozumiem twojej absencji , tak długo robileś czy moze rodziłeś ?? :kox: :kox: :kox: :kox:

Człowieku....

Nie rodziłem i nie byłem przy porodzie ;(

Natomiast kilka dni "przed" i 2 dni "po" nie schodziłem poniżej 1,5 promila

mało tego, gdyby nie jakieś tam znajomości to musiałbym spędzić noc w jednym z najdroższych hoteli - Kolska :wallbash:

Ale za to od wczoraj jestem wzorowym ojcem :rolleyes:

:hi:

Paraf gratulacje :good:

Dzięki :notworthy:

mam nadzieję że się wyspałeś wcześniej porządnie :naughty:

najlepsze jest to ze kazde dziecko jest baaardzo spokojne przez pierwsze 2-3 tygodnie , rodzice myślą ze jest git nie bedzie kolek itp. a tu po 3 tygodniach BUM !!!!!!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:confused4: damy rade

Opublikowano

nie byłem przy porodzie ;(

a ja byłem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:confused4: damy rade

nie masz wyjścia , przecież nie oddasz dziecka do schroniska :decayed:

Opublikowano

Paraf , a twoje ? :polew:

Opublikowano

PARAF gratulacje!!

Opublikowano

Eee... 1,5 promila to przeciez lekkie wciecie.

Na zlocie miewalismy po 3,5 i trzymalismy sie spoko :D

Opublikowano

Eee... 1,5 promila to przeciez lekkie wciecie.

Na zlocie miewalismy po 3,5 i trzymalismy sie spoko :D

no teraz miałem około południa w sobote 3.7 :decayed:

Opublikowano

PANOWIE, CHYBA CZAS NA PRZENOSINY DO ARKADII ?!

Paraf gratki.

Niedługo podzielę Twój los ;(

:decayed:

Opublikowano

nie masz wyjścia , przecież nie oddasz dziecka do schroniska :decayed:

Wpadnę do WGM i poszukam moskalowej niańki

:naughty: :naughty: :naughty:

Paraf , a twoje ? :polew:

co moje?

PARAF gratulacje!!

Dzieki :good:

Na zlocie miewalismy po 3,5 i trzymalismy sie spoko :D

Tylko pogratulować. Ja powyżej 3,0 byłbym pewnie abonentem poza zasięgiem...[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 09:31_________________________________________________

Paraf gratki.

THX

Niedługo podzielę Twój los ;(

"Misiek, nie płacz - kupię ci chechłacz"

Opublikowano

Niedługo podzielę Twój los

i teraz pozostanie wam walenie w "zapasówke" lub blow..... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bo cieplutkiej cipulki przez jakiś czas nie uświadczycie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Niedługo podzielę Twój los

i teraz pozostanie wam walenie w "zapasówke" lub blow..... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bo cieplutkiej cipulki przez jakiś czas nie uświadczycie :polew: :polew: :polew:

To Ty po porodzie chyba nie miałeś koleżanek "chętnych do pomocy" młodemu ojcu... :kox:

Opublikowano

Niedługo podzielę Twój los

i teraz pozostanie wam walenie w "zapasówke" lub blow..... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bo cieplutkiej cipulki przez jakiś czas nie uświadczycie :polew: :polew: :polew:

Luzik. W przeciwieństwie do Ciebie, ja mam koleżanki w pracy. Dobre koleżanki :decayed:

Opublikowano

Niedługo podzielę Twój los

i teraz pozostanie wam walenie w "zapasówke" lub blow..... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bo cieplutkiej cipulki przez jakiś czas nie uświadczycie :polew: :polew: :polew:

Luzik. W przeciwieństwie do Ciebie, ja mam koleżanki w pracy. Dobre koleżanki :decayed:

:good:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 09:38_________________________________________________A moskal to chyba na budowie robi... :gwizdanie:

ah, te spocone męskie opalone ciała pracowników budowlanych...

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.