Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem, czy raggagiej będzie jeszcze dzisiaj online ale tak się złożyło, że nie poszedłem na pocztę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Przypomnij sobie pewne zdarzenie z przeszłości i patrz, że wtedy miałeś czas na pocztę podleciec :wink4::naughty:

z Tobą jak z dzieckiem.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema :hi:

Do czego to doszło....strach sr** jak tu we Wrocławiu anakondy po rurach sobie pełzają. :slina:

a co boisz się konkurencji miedzy nogami :decayed:

To mogłaby być ciekawa walka mój pytongus przeciwko anakondzie. Małe mma w klopie

Opublikowano

a co boisz się konkurencji miedzy nogami :decayed:

:polew: :polew:

:hi:

Opublikowano

wlasnie wczoraj patrzylem na nia. widze ze podobna sytuacja jak u moskala

Opublikowano

wlasnie wczoraj patrzylem na nia. widze ze podobna sytuacja jak u moskala

opłacałoby sie robić ????

Opublikowano

wlasnie wczoraj patrzylem na nia. widze ze podobna sytuacja jak u moskala

opłacałoby sie robić ????

raczej kupic na graty i swapa do jakiegos b6

Opublikowano

b6

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

wlasnie wczoraj patrzylem na nia. widze ze podobna sytuacja jak u moskala

opłacałoby sie robić ????

d*pa chyba mocno nie dostała. Na oko, to nie jest źle.

Nie jeden z naszych wozów miał pewnie większego dzwona i jeździ :decayed:

Opublikowano

wlasnie wczoraj patrzylem na nia. widze ze podobna sytuacja jak u moskala

opłacałoby sie robić ????

pupa chyba mocno nie dostała. Na oko, to nie jest źle.

Nie jeden z naszych wozów miał pewnie większego dzwona i jeździ :decayed:

zdjecia kiepskie, napisal ze pas tylny ale obstawiam ze podloga sie zwinela ale najlepiej jakby suli sie wypowiedzial, dziwne ze nie wrzucil na forum ogloszenia :mysli: juz nas nie lubi :mysli:

Opublikowano

pupa chyba mocno nie dostała. Na oko, to nie jest źle.

Nie jeden z naszych wozów miał pewnie większego dzwona i jeździ :decayed:

jak sie wywinął błotnik na zewnątrz to na 100% podłoga zwinieta :thumbdown:

Opublikowano
3839_7d5a.jpeg
Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

bylismy ta eSe ogladac... :thumbdown::sick3:

Opublikowano
  • Autor

bylismy ta eSe ogladac... :thumbdown::sick3:

pomijając, że zajarała się wiązka, to jeszcze jest po dosyć konkretnym strzale w pupala.... :kwasny:

Opublikowano

bylismy ta eSe ogladac... :thumbdown::sick3:

pomijając, że zajarała się wiązka, to jeszcze jest po dosyć konkretnym strzale w pupala.... :kwasny:

wlasciciel zapomnial powiedziec ze jest prawdopodobnie zlamana i przekoszona w lewo ale to taki drobiazg

Opublikowano

bylismy ta eSe ogladac... :thumbdown::sick3:

pomijając, że zajarała się wiązka, to jeszcze jest po dosyć konkretnym strzale w pupala.... :kwasny:

wlasciciel zapomnial powiedziec ze jest prawdopodobnie zlamana i przekoszona w lewo ale to taki drobiazg

moze nie wiedział :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 15:41_________________________________________________nie śmiej sie , z mojej właśnie wykrecaja/podmieniaja turbiny , przekładają kolektory i sondy EGT :decayed:

Opublikowano

bylismy ta eSe ogladac... :thumbdown::sick3:

pomijając, że zajarała się wiązka, to jeszcze jest po dosyć konkretnym strzale w pupala.... :kwasny:

a tak przypominam sobie, montowałem w niej TT :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.