Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie pamietam :mysli:

a Kali to nie wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No Ty nie masz prawa pamiętać bo nie jechałeś z nami w taxie gdzie Kali darł bananową japę coś w stylu " odieraj Kur%wo..co za szmata..pewnie się rucha " :D :D

Wstyd był na potęgę..ale Pan taksówkarz twierdził, że woził gorszych pedryli :polew: :polew: :polew:

:decayed:

przeciez ja z wami nie jechalem :polew:

Riczardzie nie pij w pracy :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja nie pamietam :mysli:

a Kali to nie wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No Ty nie masz prawa pamiętać bo nie jechałeś z nami w taxie gdzie Kali darł bananową japę coś w stylu " odieraj Kur%wo..co za szmata..pewnie się rucha " :D :D

Wstyd był na potęgę..ale Pan taksówkarz twierdził, że woził gorszych pedryli :polew: :polew: :polew:

:decayed:

przeciez ja z wami nie jechalem :polew:

Riczardzie nie pij w pracy :wink4:

a jechalem...? :blink::mysli:

Niet..pożegnałem Ciebie i Twoją uroczą pannę ( :naughty: ) pod Z.O.O :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

Zapaliłem światło to mogę szykować się na grzyby :good:

Opublikowano

ja nie pamietam :mysli:

a Kali to nie wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No Ty nie masz prawa pamiętać bo nie jechałeś z nami w taxie gdzie Kali darł bananową japę coś w stylu " odieraj Kur%wo..co za szmata..pewnie się rucha " :D :D

Wstyd był na potęgę..ale Pan taksówkarz twierdził, że woził gorszych pedryli :polew: :polew: :polew:

:decayed:

ja pamietam , te dwa ogry (Kolkov/Ragga) rozjebaly sie w tej taxie ze nie było dla mnie miejsca :kox: :kox:

Opublikowano

ja nie pamietam :mysli:

a Kali to nie wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No Ty nie masz prawa pamiętać bo nie jechałeś z nami w taxie gdzie Kali darł bananową japę coś w stylu " odieraj Kur%wo..co za szmata..pewnie się rucha " :D :D

Wstyd był na potęgę..ale Pan taksówkarz twierdził, że woził gorszych pedryli :polew: :polew: :polew:

:decayed:

ja pamietam , te dwa ogry (Kolkov/Ragga) rozjebaly sie w tej taxie ze nie było dla mnie miejsca :kox: :kox:

Cycek..jak Ty siedziałeś z przodu..Kali bananowy łeb , ja i Kolcz na tyle :decayed: :decayed:

Tak w ogóle to :hi:

Ja dzisiaj tupię na weselu szwagra..ale starsza fajna :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Cycek..jak Ty siedziałeś z przodu..Kali bananowy łeb , ja i Kolcz na tyle :decayed: :decayed:

:naughty:

To w drugą strone siedziałem z wami :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:bry:

ide sie opalac bo pogoda jest :kox:

Opublikowano

ja nie pamietam :mysli:

a Kali to nie wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No Ty nie masz prawa pamiętać bo nie jechałeś z nami w taxie gdzie Kali darł bananową japę coś w stylu " odieraj Kur%wo..co za szmata..pewnie się rucha " :D :D

Wstyd był na potęgę..ale Pan taksówkarz twierdził, że woził gorszych pedryli :polew: :polew: :polew:

:decayed:

ja pamietam , te dwa ogry (Kolkov/Ragga) rozjebaly sie w tej taxie ze nie było dla mnie miejsca :kox: :kox:

Cycek..jak Ty siedziałeś z przodu..Kali bananowy łeb , ja i Kolcz na tyle :decayed: :decayed:

Tak w ogóle to :hi:

Ja dzisiaj tupię na weselu szwagra..ale starsza fajna :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja robie brame u kumpla, beda jaja jak ch.j :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

Zapaliłem światło to mogę szykować się na grzyby :good:

:hi:

A ja gasze , bo dziś się nic nie dzieje :lazy:

Opublikowano

Panowie z B5

Wyswietla mi sie na liczniku (tam gdzie normalnie sie wyswietlaja Inspekcje [maly licznik]) DEL

co to oznacza ? generalnie swieci mi sie to od momentu jak rozlaczylem aku do ladowania.

nie jst to service chyba bo ostatnio kasowalem.

Auto raczej nie stracilo mocy i generalnie jezdzi tak jak zawsze.

Druga sprawa.

Jak ruszalem na 1dynce autko szarpalo co ok 800 obr/min tak ciagnelo mocno slabiej mocno slabiej (ale nie jednostajnie ciagnie przestaje i dalej ciagnie) - teraz jest "dobrze"

Zdarzylo sie mnie to raz i nie przejalbym sie tym ale zegar doladowania pokazuje dziwne wartosci :\

wolne obroty pokazuje na -0.2 (bylo -0.6 lub -0.8 normalnie)

a ladowanie pokazuje do 2 lub 3 kreski czyli ~0.2 bara

testy zegara chyba ok bo manualnie dmuchajac w werzyk jestem w stanie wydmuchnac wiecej niz silnik :P

I teraz pytania.

Silnik wszedl w jakis tryb awaryjny? (DEL)

moze wezyk pekl i lapie lewe powietrze stad bledy w pomiarze?

Wydaje sie ze turbina mniej piszczy niz zawsze ale to jest do posluchania (auto raczej nie stracilo z zrywnosci - przypominam)

Za wszelakie pomysly co sprawdzic bede wdzieczny

Opublikowano

Ostatni raz zapalam światło. Nic przez weekend się tu nie działo. :blink:

Od pn Moskal zapala :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie z B5

Wyswietla mi sie na liczniku (tam gdzie normalnie sie wyswietlaja Inspekcje [maly licznik]) DEL

co to oznacza ? generalnie swieci mi sie to od momentu jak rozlaczylem aku do ladowania.

nie jst to service chyba bo ostatnio kasowalem.

Auto raczej nie stracilo mocy i generalnie jezdzi tak jak zawsze.

Druga sprawa.

Jak ruszalem na 1dynce autko szarpalo co ok 800 obr/min tak ciagnelo mocno slabiej mocno slabiej (ale nie jednostajnie ciagnie przestaje i dalej ciagnie) - teraz jest "dobrze"

Zdarzylo sie mnie to raz i nie przejalbym sie tym ale zegar doladowania pokazuje dziwne wartosci :\

wolne obroty pokazuje na -0.2 (bylo -0.6 lub -0.8 normalnie)

a ladowanie pokazuje do 2 lub 3 kreski czyli ~0.2 bara

testy zegara chyba ok bo manualnie dmuchajac w werzyk jestem w stanie wydmuchnac wiecej niz silnik :P

I teraz pytania.

Silnik wszedl w jakis tryb awaryjny? (DEL)

moze wezyk pekl i lapie lewe powietrze stad bledy w pomiarze?

Wydaje sie ze turbina mniej piszczy niz zawsze ale to jest do posluchania (auto raczej nie stracilo z zrywnosci - przypominam)

Za wszelakie pomysly co sprawdzic bede wdzieczny

Hej.

Poziom oliwki w motorowni na poziomie ?

Opublikowano

Siema :kox:

Opublikowano

Wyswietla mi sie na liczniku (tam gdzie normalnie sie wyswietlaja Inspekcje [maly licznik]) DEL

NIE DEL tylko OEL :tongue4: Użyj wyszukiwarki.

Silnik wszedl w jakis tryb awaryjny? (DEL)

Podłącz VAG'a.

moze wezyk pekl i lapie lewe powietrze stad bledy w pomiarze?
Za wszelakie pomysly co sprawdzic bede wdzieczny

:vaglogi:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

ja pier... ale mam kaca :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

Ostatni raz zapalam światło. Nic przez weekend się tu nie działo. :blink:

Od pn Moskal zapala :decayed:

Zebrałeś coś? pochwal się.

Jak dobrze nie pić w weekend. Czuję że żyję w końcu :decayed:

Opublikowano

Wyswietla mi sie na liczniku (tam gdzie normalnie sie wyswietlaja Inspekcje [maly licznik]) DEL

NIE DEL tylko OEL :tongue4: Użyj wyszukiwarki.

no rzeczywiscie jakby nie moglo napisac po ludzku OIL :P

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.