Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prędzej po raz kolejny walniesz serię ..warszawskim bananowym łbem w domofon i windę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

on nie pamięta :kox: :kox: :kox: :kox:

To napewno nie byłem ja. a po %%% się nie liczy :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Prędzej po raz kolejny walniesz serię ..warszawskim bananowym łbem w domofon i windę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

on nie pamięta :kox: :kox: :kox: :kox:

nie pamięta też że napier.dalał chorą nogą w słupki betonowe :D

Opublikowano

Siema zboki :decayed:

pozdro z nad morza :kox:

pamietasz o kluczykach :polew:

jo mam zapas także już teraz nie będzie Moskal musiał mi szyb bic :polew:

Opublikowano

nie pamięta :kox: :kox: :kox: :kox:

nie pamięta też że napier.dalał chorą nogą w słupki betonowe

A to pomiętam. Przy jerozolimskich bodajrze. Alko mnie znieczuliło całkiem :)

Opublikowano
  • Autor

A to pomiętam. Przy jerozolimskich bodajrze. Alko mnie znieczuliło całkiem :)

:polew: :polew: :polew:

to nie pamiętasz :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

A to pomiętam. Przy jerozolimskich bodajrze. Alko mnie znieczuliło całkiem :)

:polew: :polew: :polew:

to nie pamiętasz :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A to pomiętam. Przy jerozolimskich bodajrze. Alko mnie znieczuliło całkiem :)

:polew: :polew: :polew:

to nie pamiętasz :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Prędzej po raz kolejny walniesz serię ..warszawskim bananowym łbem w domofon i windę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

on nie pamięta :kox: :kox: :kox: :kox:

To napewno nie byłem ja. a po %%% się nie liczy :P

czyli nie pamietasz przy kruczej jak rzygales w przejsciu?

Opublikowano

Prędzej po raz kolejny walniesz serię ..warszawskim bananowym łbem w domofon i windę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

on nie pamięta :kox: :kox: :kox: :kox:

To napewno nie byłem ja. a po %%% się nie liczy :P

czyli nie pamietasz przy kruczej jak rzygales w przejsciu?

a jak twierdziłeś, że twoja dziewczyna nie odbiera telefonu bo aktualnie robi komuś gałę ? :polew:

Opublikowano

lol :polew:

Opublikowano

Prędzej po raz kolejny walniesz serię ..warszawskim bananowym łbem w domofon i windę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

on nie pamięta :kox: :kox: :kox: :kox:

To napewno nie byłem ja. a po %%% się nie liczy :P

czyli nie pamietasz przy kruczej jak rzygales w przejsciu?

a jak twierdziłeś, że twoja dziewczyna nie odbiera telefonu bo aktualnie robi komuś gałę ? :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:54_________________________________________________ktos ostatnio szukal 1,9Q http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-quattro-xenon-navi-bose-recaro-i1222316324.html

Opublikowano

a jak twierdziłeś, że twoja dziewczyna nie odbiera telefonu bo aktualnie robi komuś gałę ? :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja nie pamietam :mysli:

a Kali to nie wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja nie pamietam :mysli:

a Kali to nie wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No Ty nie masz prawa pamiętać bo nie jechałeś z nami w taxie gdzie Kali darł bananową japę coś w stylu " odieraj Kur%wo..co za szmata..pewnie się rucha " :D :D

Wstyd był na potęgę..ale Pan taksówkarz twierdził, że woził gorszych pedryli :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

No Ty nie masz prawa pamiętać bo nie jechałeś z nami w taxie gdzie Kali darł bananową japę coś w stylu " odieraj Kur%wo..co za szmata..pewnie się rucha " :D :D

Wstyd był na potęgę..ale Pan taksówkarz twierdził, że woził gorszych pedryli :polew: :polew: :polew:

:decayed:

massssssakra...

Opublikowano

ja nie pamietam :mysli:

a Kali to nie wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No Ty nie masz prawa pamiętać bo nie jechałeś z nami w taxie gdzie Kali darł bananową japę coś w stylu " odieraj Kur%wo..co za szmata..pewnie się rucha " :D :D

Wstyd był na potęgę..ale Pan taksówkarz twierdził, że woził gorszych pedryli :polew: :polew: :polew:

:decayed:

przeciez ja z wami nie jechalem :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja nie pamietam :mysli:

a Kali to nie wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No Ty nie masz prawa pamiętać bo nie jechałeś z nami w taxie gdzie Kali darł bananową japę coś w stylu " odieraj Kur%wo..co za szmata..pewnie się rucha " :D :D

Wstyd był na potęgę..ale Pan taksówkarz twierdził, że woził gorszych pedryli :polew: :polew: :polew:

:decayed:

przeciez ja z wami nie jechalem :polew:

Riczardzie nie pij w pracy :wink4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurva rozlałem piwo przez Was. Kali pojechałeś na maxa :blink: Jebłem jak przeczytałem Wasze wywody.

Opublikowano

:siema: dzieciaki :polew:

Grześ :good: .... :polew: :polew: :polew:

Rysiek , a Ty się pilnuj :naughty:

Kali jest Ok , porzyczył mi koszulę ( a że się nie chciała dopiąć /..... ) to inna sprawa :decayed:

Opublikowano

ja nie pamietam :mysli:

a Kali to nie wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No Ty nie masz prawa pamiętać bo nie jechałeś z nami w taxie gdzie Kali darł bananową japę coś w stylu " odieraj Kur%wo..co za szmata..pewnie się rucha " :D :D

Wstyd był na potęgę..ale Pan taksówkarz twierdził, że woził gorszych pedryli :polew: :polew: :polew:

:decayed:

przeciez ja z wami nie jechalem :polew:

Riczardzie nie pij w pracy :wink4:

a jechalem...? :blink::mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.