Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

masakra, ktory to juz dzwon przy tym wiadukcie ?

nie narusza go w koncu? :)

za mojej kadencji drugi , chlopie żeby ruszyć tego Heba to musiałaby lokomotywa z całym zestawem jebnąć a nie taka popierdółka :wink4:

Ciężarówka jest duża ale w porównaniu z grubością Heba juz tak nie jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

czyli ktos pomyslal podczas projektowania... :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 08:52_________________________________________________a tak swoja droga... moze tez znacie ten problem :gwizdanie:

ktoregos dnia musze w koncu wysiasc z samochodu i komus jebnac - dzien w dzien debile na slimaku Witosa>Czerniakowska stoja w dlugim jak c**j sznurze aut na prawym pasie... podczas gdy lewy jest pusty :shocked:

dzis znowu jakas lajza wyjechala mi przed maske i stanela w miejscu, pedofil w srednim wieku w skodzie k**wa jego mac :sick3:

oczywiscie tylko po to zebym nie ominal sznura w 100% legalnie lewym pasem - w koncu k**wa po to sa te 2 pasy zeby z nich korzystac, wkurw z samego rana :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jestem kozak na takich pedałów jak jadę bez okularów :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Evką też? :kox:

Czy konfig Evka+pingle to zestaw obowiązkowy? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konfig Evka+pingle to zestaw obowiązkowy? :decayed:

zgadza sie :decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 10:00_________________________________________________

jade zaraz tam do was, przyjmijcie mnie ciepło :naughty:

wpadaj, w sam raz w piątek, postoisz w korkach, nauczysz się kultury, zobaczysz trochę świata :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

ładnie koles piona zasadził o wiadukt. :polew: :polew:

Fly ja się zawsze zlewam na takich kolesi, jak mi próbują przed maske wyjechać to twardo jade na nich, prawie zawsze miękną i się chowają bo szkoda im ich octavi w kredycie, a jak się nie schowają to zawsze jest miejsce, żeby jakimś chodnikiem, krawężnikiem czy coś ich ominąć, a jak mam jeszcze zły dzień to bywam chamski. Ale w większości takich sytuacji zlewam co się dzieje i staje grzecznie i czekam, nie chce mi się tracić nerwów na debili :)

O taki wykładzik z rana, możecie nie czytać bo głupoty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadaj, w sam raz w piątek, postoisz w korkach, nauczysz się kultury, zobaczysz trochę świata :decayed::naughty:

akurat w wawie bywam często i wiem co nieco o ruchu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w wawie bywam często

Jasne, chwaliłeś się w Bukowinie, że napierasz zawsze tutaj: http://www.imperiumx.pl/index1.html

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w wawie bywam często

Jasne, chwaliłeś się w Bukowinie, że napierasz zawsze tutaj: http://www.imperiumx.pl/index1.html

:kox:

skoro mówisz że masz tam zniżki to nie wypada mi odmówić jak proponujesz :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w wawie bywam często

Jasne, chwaliłeś się w Bukowinie, że napierasz zawsze tutaj: http://www.imperiumx.pl/index1.html

:kox:

skoro mówisz że masz tam zniżki to nie wypada mi odmówić jak proponujesz :naughty:

no sam mi załatwiłeś przecież :decayed:

w końcu jesteś dostawcą panien do tego burdelu :gwizdanie: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly ja się zawsze zlewam na takich kolesi, jak mi próbują przed maske wyjechać to twardo jade na nich, prawie zawsze miękną i się chowają bo szkoda im ich octavi w kredycie, a jak się nie schowają to zawsze jest miejsce, żeby jakimś chodnikiem, krawężnikiem czy coś ich ominąć, a jak mam jeszcze zły dzień to bywam chamski. Ale w większości takich sytuacji zlewam co się dzieje i staje grzecznie i czekam, nie chce mi się tracić nerwów na debili :)

szkoda mi auta... dzis ograniczylem sie do zapiecia dlugich w lusterko goscia na pare minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...