Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masakra, ktory to juz dzwon przy tym wiadukcie ?

nie narusza go w koncu? :)

za mojej kadencji drugi , chlopie żeby ruszyć tego Heba to musiałaby lokomotywa z całym zestawem jebnąć a nie taka popierdółka :wink4:

Ciężarówka jest duża ale w porównaniu z grubością Heba juz tak nie jest :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli ktos pomyslal podczas projektowania... :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 08:52_________________________________________________a tak swoja droga... moze tez znacie ten problem :gwizdanie:

ktoregos dnia musze w koncu wysiasc z samochodu i komus jebnac - dzien w dzien debile na slimaku Witosa>Czerniakowska stoja w dlugim jak c**j sznurze aut na prawym pasie... podczas gdy lewy jest pusty :shocked:

dzis znowu jakas lajza wyjechala mi przed maske i stanela w miejscu, pedofil w srednim wieku w skodzie k**wa jego mac :sick3:

oczywiscie tylko po to zebym nie ominal sznura w 100% legalnie lewym pasem - w koncu k**wa po to sa te 2 pasy zeby z nich korzystac, wkurw z samego rana :thumbdown:

Opublikowano

Trzeba było wyjść i mu przyjebać.

Opublikowano

z rana przemoc ???

peace, panowie , PiS

:wink4:

Opublikowano

Trzeba było wyjść i mu przyjebać.

nastepnym razem tak chyba zrobie

Opublikowano

Moskal odznaczaj krzyżyki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moskal odmaczaj krzyżyki :polew: :polew: :polew:

????? nie rozumne :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

literowka :gwizdanie:

Opublikowano

achaaaa

Opublikowano

Ja zawsze jestem kozak na takich pedałów jak jadę bez okularów :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja zawsze jestem kozak na takich pedałów jak jadę bez okularów :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Evką też? :kox:

Czy konfig Evka+pingle to zestaw obowiązkowy? :decayed:

Opublikowano

jade zaraz tam do was, przyjmijcie mnie ciepło :naughty:

Opublikowano

Czy konfig Evka+pingle to zestaw obowiązkowy? :decayed:

zgadza sie :decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 10:00_________________________________________________

jade zaraz tam do was, przyjmijcie mnie ciepło :naughty:

wpadaj, w sam raz w piątek, postoisz w korkach, nauczysz się kultury, zobaczysz trochę świata :decayed::naughty:

Opublikowano

Siema,

ładnie koles piona zasadził o wiadukt. :polew: :polew:

Fly ja się zawsze zlewam na takich kolesi, jak mi próbują przed maske wyjechać to twardo jade na nich, prawie zawsze miękną i się chowają bo szkoda im ich octavi w kredycie, a jak się nie schowają to zawsze jest miejsce, żeby jakimś chodnikiem, krawężnikiem czy coś ich ominąć, a jak mam jeszcze zły dzień to bywam chamski. Ale w większości takich sytuacji zlewam co się dzieje i staje grzecznie i czekam, nie chce mi się tracić nerwów na debili :)

O taki wykładzik z rana, możecie nie czytać bo głupoty :decayed:

Opublikowano

wpadaj, w sam raz w piątek, postoisz w korkach, nauczysz się kultury, zobaczysz trochę świata :decayed::naughty:

akurat w wawie bywam często i wiem co nieco o ruchu :wink4:

Opublikowano

akurat w wawie bywam często

Jasne, chwaliłeś się w Bukowinie, że napierasz zawsze tutaj: http://www.imperiumx.pl/index1.html

:kox:

Opublikowano

akurat w wawie bywam często

Jasne, chwaliłeś się w Bukowinie, że napierasz zawsze tutaj: http://www.imperiumx.pl/index1.html

:kox:

skoro mówisz że masz tam zniżki to nie wypada mi odmówić jak proponujesz :naughty:
Opublikowano

akurat w wawie bywam często

Jasne, chwaliłeś się w Bukowinie, że napierasz zawsze tutaj: http://www.imperiumx.pl/index1.html

:kox:

skoro mówisz że masz tam zniżki to nie wypada mi odmówić jak proponujesz :naughty:

no sam mi załatwiłeś przecież :decayed:

w końcu jesteś dostawcą panien do tego burdelu :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

ćććććććśśśśśśśśśśśśśśiiiiiiiiiiiiiii :cool1:

Opublikowano

Fly ja się zawsze zlewam na takich kolesi, jak mi próbują przed maske wyjechać to twardo jade na nich, prawie zawsze miękną i się chowają bo szkoda im ich octavi w kredycie, a jak się nie schowają to zawsze jest miejsce, żeby jakimś chodnikiem, krawężnikiem czy coś ich ominąć, a jak mam jeszcze zły dzień to bywam chamski. Ale w większości takich sytuacji zlewam co się dzieje i staje grzecznie i czekam, nie chce mi się tracić nerwów na debili :)

szkoda mi auta... dzis ograniczylem sie do zapiecia dlugich w lusterko goscia na pare minut

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.