Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

forum uczy, forum radzi, forum nigdy cie nie zdradzi :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak sprawnie zmieniliście temat :naughty: jestem pod wrażeniem :decayed:

Cóż :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

oni są zajebiści i pytania na CB:

- ile tam jest przed wiaduktem?

- 3,9 ale 4,2 przechodzi :decayed:

a później takie kwiatki...

Opublikowano

jakby nie można było przeczytać na znaku :wallbash:

Opublikowano

jak sprawnie zmieniliście temat :naughty: jestem pod wrażeniem :decayed:

lata praktyki

jakbyś z takimi głąbami jak merecfel, nowak, Poziek się użerał to też byś tak umiał :decayed:

:naughty:
Opublikowano

mcm z racji tego, ze podpierdalasz mnie co chwila do prezesa to nie odpisze ci na te zaczepke... Co nie zmieni faktu, ze wszystkie twoje pw do mnie z pogruszkami zaraz leca do admina...

Opublikowano

i gitara :good:

pokaż mi chociaż jedno to PW bo sam nie pamiętam co pisałem :gwizdanie:

Opublikowano

Czy konfig Evka+pingle to zestaw obowiązkowy? :decayed:

zgadza sie :decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 10:00_________________________________________________

jade zaraz tam do was, przyjmijcie mnie ciepło :naughty:

wpadaj, w sam raz w piątek, postoisz w korkach, nauczysz się kultury, zobaczysz trochę świata :decayed::naughty:

właśnie. piątek. z wilanowskiej na powstańców w 25 minut :> :>

na dwóch kołach :good:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 19:13_________________________________________________kuźwa probuje wyjechać na Radom. masakra grrrr

Opublikowano

kuźwa probuje wyjechać na Radom. masakra grrrr

po wuj ty tam jedziesz :naughty:
Opublikowano

kuźwa probuje wyjechać na Radom. masakra grrrr

po wuj ty tam jedziesz :naughty:

jade do rzeszowa

Opublikowano

zgadza się

i nie pytam się za każdym razem żony, tak jak ty :decayed:

Pomyliłeś rozmówców ... ja nie jestem Spankej żeby o wszystko pytać żony :kox: :kox: :kox:

za bardzo schudł ci mózg... spankej nie ma żony :kox::decayed:

ku***a niemozliwe, nie myslalem ze tego dozyje ...

jedyne zdanie mojego kochanego przyjaciela Poźka :naughty: z którym sie całkowicie zgadzam ...

chociaz nie do konca ... bo oczywiscie nie mam żony ale z tym mózgiem przesympatycznego mojego kolegi od serca Lukasza to nie tyle co schudl co on wogole go nie ma ... :polew::naughty:

Opublikowano

[br]Dopisany: Październik 15, 2010, 10:02:22 _________________________________________________

[br]Dopisany: Październik 15, 2010, 10:12:23 _________________________________________________Poziek..coś dla Ciebie :naughty:

coco12.jpg
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:kawa::hi:
Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

ehhhh te sobotnie poranki , kurvvaaaaaaaa :sick3:

Opublikowano
  • Autor
:siema::cool1:
Opublikowano

Yo ! :afro:

Opublikowano

Siema :hi:

miałem dzisiaj na 8 szkołe ale wróciłem do domu o 8.30 tak nakurwiony, że nie dotarłem. masakra ten alkohol. A dzisiaj do Łodzi jedziemy do Bedroom'u :naughty: Trzeba troche pozwiedzać inne klubu, inny las :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.