Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe te filmiki mnie rozbrajają :D

Oooooooooooooo odezwał się w końcu.

Już myślałem, że Ciebie auto wciągnęło przy przyspieszaniu ??? :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co się będę chwalił, i składał puste obietnice jak co poniektórzy z tego forum (żeby nie wskazywać paluchem). Jak kupię to na pewno zaprezentuję na spocie :) EOT

Opublikowano

A co się będę chwalił, i składał puste obietnice jak co poniektórzy z tego forum (żeby nie wskazywać paluchem)

:thumbup:

Opublikowano

image011fd0.jpg

ale musi wymiatac M power i do tego Quattro :)

Opublikowano

A co się będę chwalił, i składał puste obietnice jak co poniektórzy z tego forum (żeby nie wskazywać paluchem). Jak kupię to na pewno zaprezentuję na spocie :) EOT

Jak będziesz jechał po auto to daj znać :wink4:

Opublikowano

ale musi wymiatac M power i do tego Quattro :)

Podwojny naped na tyl, mega

Opublikowano

ale musi wymiatac M power i do tego Quattro :)

Podwojny naped na tyl, mega

to jest dual RWD

ps3 ide ogladac dzisiaj - no stress

Opublikowano

A co się będę chwalił, i składał puste obietnice jak co poniektórzy z tego forum (żeby nie wskazywać paluchem). Jak kupię to na pewno zaprezentuję na spocie :) EOT

Jak będziesz jechał po auto to daj znać :wink4:

Dam znać jak będę WRACAŁ z autem.

Opublikowano

ps3 ide ogladac dzisiaj - no stress

:th:

Opublikowano

Dam znać jak będę WRACAŁ z autem.

Chyba będę musiał użyć innych argumentów, bardziej drastycznych :tongue4:

Opublikowano

ps3 ide ogladac dzisiaj - no stress

:th:

Kup od razu Ratchet & Clank Tools of Destruction: http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/4572/t_ratchetclank_ps3_h264.wmv

MASAKRA![br]Dopisany: 14 Grudzień 2007, 14:54 _________________________________________________

Motorstorm to gówno, tyle Ci powiem. A tak BTW to wydaje mi się, że w PS3 nie ma uniwersalnego zasilacza akceptującego zasilanie 110-230V i w takim razie będziesz potrzebował jeszcze transformator.

Opublikowano

Kuzwa, znowu trzeba zmienic w wakacje... :P

taaa.. teraz kupię Dacie Logan :D

wow - 923

Opublikowano

Kuzwa, znowu trzeba zmienic w wakacje... :P

taaa.. teraz kupię Dacie Logan :D

wow - 923

A czego Wy chcecie od Dacii Logan???

Nie przywitałem się rano.

Wogóle się nie witam :mysli:

Opublikowano

Nie przywitałem się rano.

Wogóle się nie witam :mysli:

Zero kultury Wiciu, ZERO !!! :tongue4:

Opublikowano

A czego Wy chcecie od Dacii Logan???

no jak to czego ..... mieć to cacuszko na własność :dance: a nie bujać się szajswagenem, których pełno na ulicach :decayed:

Opublikowano

Wogóle się nie witam :mysli:

Ham i Prostak!

Opublikowano

No to ladna cena za ta sztuke :shocked: U nas taki zestaw to ponad 2000pln. Ale musze to przemyslec, czy nie potrzebuje bardziej light'owej wersji.

Opublikowano

no i w polsce nie jest tak latwo wcale dostac to :)

do kumpla do pracy (centrum sony) przyszlo wczoraj 30 sztuk tego i ani jedna nie wyladowala na polce sklepowej :)

Opublikowano

Zostało 77 stron do zapełnienia. Wychodzi tylko 4.5 strony dziennie! Piszemy piszemy!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.