Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany od kogo najlepiej wciągnąć żarniki D1S? Przepala mi się właśnie ;(

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:szukaj:
Opublikowano
  • Autor

:siema: cipcie

156272_458557666050_731511050_6124747_6355488_n.jpg

za***iste :polew:

Pany od kogo najlepiej wciągnąć żarniki D1S? Przepala mi się właśnie ;(

od niego :wink4:

http://allegro.pl/oryginal-xenon-d1s-philips-osram-w-wa-35w-nowa-i1327682086.html

Opublikowano

Taniec z gwiazdami Brazylia

:polew: :polew: niezła szprycha :slina: :slina:

Opublikowano

Taniec z gwiazdami Brazylia

:polew: :polew: niezła szprycha :slina: :slina:

U tych posranych germańców nie można żadnego filmiku obejrzec bo coś tam :evil:

Opublikowano

fura Malika

Opublikowano

YO

Cyce - coś mi padło jak rano jechałem do roboty - najpierw coś zaczeło popiskiwać tak jakby tarcza hamulcowa ocierała o zacisk a potem przy 80 km/h zaceło wibrować i stukać w przednim lewym kole.

Wysiadłem sprawdziłem felge - trzyma się. Wsiadam i powyżej 30 km/h napierdalaa znowu - jak nacisne delikatnie hamulec przestaje, jak przyspieszam też ok a jak puszcze gaz tekrkocze jakbym miał luźne koło .....

co to piardło - łożysko ??

Opublikowano

YO

Cyce - coś mi padło jak rano jechałem do roboty - najpierw coś zaczeło popiskiwać tak jakby tarcza hamulcowa ocierała o zacisk a potem przy 80 km/h zaceło wibrować i stukać w przednim lewym kole.

Wysiadłem sprawdziłem felge - trzyma się. Wsiadam i powyżej 30 km/h napierdalaa znowu - jak nacisne delikatnie hamulec przestaje, jak przyspieszam też ok a jak puszcze gaz tekrkocze jakbym miał luźne koło .....

co to piardło - łożysko ??

calkiem mozliwe...

Opublikowano

YO

Cyce - coś mi padło jak rano jechałem do roboty - najpierw coś zaczeło popiskiwać tak jakby tarcza hamulcowa ocierała o zacisk a potem przy 80 km/h zaceło wibrować i stukać w przednim lewym kole.

Wysiadłem sprawdziłem felge - trzyma się. Wsiadam i powyżej 30 km/h napierdalaa znowu - jak nacisne delikatnie hamulec przestaje, jak przyspieszam też ok a jak puszcze gaz tekrkocze jakbym miał luźne koło .....

co to piardło - łożysko ??

calkiem mozliwe...

ale jakby bylo to lozysko to przy hamowaniu raczej by nie ucichlo, chociaz kto to wie naprawianie przez forum jest raczej niemozliwe jezeli chodzi o elementy mechaniczne
Opublikowano

moim zdaniem zacisk się oberwał i lata sobie. Przy łożysku albo przegubie byliby inne objawienia.

Pozdrawiam. Zygzak~~

Opublikowano

trzeba zrzucic kolo i sprawdzic wszystko. mogl i wahacz sie urwac, poloska, albo cos sie poluzowalo i spadlo. tak to ciezko gdybac jak sie nie widzi

Opublikowano

a jak skrecasz delikatnie podczas jazdy kolami to slychac czy nie??

Opublikowano

:hi: :hi:

Co to za OT w wątku ? :decayed:

Opublikowano

IMHO zacisk się przesunął i teraz nie odbija dobrze, miałem tak w Carismie. Tam to dopiero były popierdykane hamulce z tyłu, co chwila się zacisk przesuwał i hamulce się blokowały :thumbdown:

Opublikowano

Siema Pany :hi:

Opublikowano

Heh wygląda znajomo :decayed: Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu).

Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec.

Opublikowano

a jak skrecasz delikatnie podczas jazdy kolami to slychac czy nie??

na skrętach cisza, na wybojach etc.. też - słychać tylko w czasie toczenia - na przyspieszaniu i lekkim hamowaniu cisza

jest sugestia że tarcza pękła :naughty:

Opublikowano

Heh wygląda znajomo :decayed: Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu).

Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec.

nie ma tez odblysnikow na zderzakach :)

Opublikowano

a jak skrecasz delikatnie podczas jazdy kolami to slychac czy nie??

na skrętach cisza, na wybojach etc.. też - słychać tylko w czasie toczenia - na przyspieszaniu i lekkim hamowaniu cisza

jest sugestia że tarcza pękła :naughty:

moze faktycznie lozysko ale to takie gadanie jedz niech ci zdejma kolko albo sam zdejmij i popatrz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.