Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jak prezes przezyl spotkanie z dzikami warszawskimi??

hehe pewnie wpadl w szal :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz murzynek my to hamowalismy bajere i sie nie rozkrecalismy za bardzo ale mowil ze przyejdzie jeszcze do nas sie spotkac to chyba dobrze bylo :grin:

Opublikowano

No wiesz Murzyn na początku trzeba grzecznie bo sie chlopak zamknie w sobie :D

Opublikowano

Tylko ty Murzyn tak do konca wiesz co my naprawde potrafimy jak narazie ale jak fim z wyjazdu zacznie sie przedawac za 500zł na allegro to caly swiat nas pozna :mrgreen:

Opublikowano
No to po Spocie i to jakim miedzy klubowym i miedzy regionalnym :mrgreen:

byl

Prezes Hugo

CTV

ono

ja

matschke z tdi racing

mario z tdi racing

Zdjecia beda pozniej jak Hugo wroci z wawy do lublina :wink:

Chłopaki dzięki za mile spędzone popołudnie :) Ono odkrywa tajemnice jakie kryje jego A4.Dziś poznał tajemnice Navi :mrgreen:

Opublikowano

Ludzie jutro lody o ktorej?Moze 13.33 ?

No widzisz Hugo jak dobrze spotkać kolegów z klubu :)

Opublikowano

13.33 i 10 sekund..kto się spóźni to ma przechlapane :mrgreen:

Opublikowano

no prosze jakie konkret godziny

Hugo musisz wczesniej sie zapowiedziec to cos tu zorganizujemy zeby odpowiednio prezesa przyjac :grin:

Opublikowano

Ono.... wirusik był ??? :twisted:

Opublikowano

Pogoda to jakas nie halo na te lody dzisiaj :roll:

Film ze zlotu wyrezany pozostało go tylko nagrac na płytki i rozdać ale to moze juz z rana zrobie

Opublikowano
Ono.... wirusik był ??? :twisted:

Będzie na pewno , po tym jak zobaczył ile u mnie seria wyszła :lol:

Opublikowano

To ile bedzie Dzisiaj osób bo nie wiem ile mam płytek nagrywać z filmem ?

Opublikowano

Pogoda jest super :) 13:33 jestem :)

Opublikowano

Panowie..w związku z awarią techniczną przyjade na lody :mrgreen: 13:33 wezme spore zapasy kremu przeciwsłonecznego :grin:

Opublikowano

No to po spocie byli jak zawsze :

adamooo

lukas

ono

T-żółw

Opublikowano

Luk kurka pytałem się czy czysta droga czy radarowców ni ma ;-) ale jak widziałem ze jedziesz i nie hamujesz to już byłem pewny ze ich nie ma.. :wink:

Opublikowano

adamooo dziku ja sam nie wiedzialem czy pusto tylko pozniej zrobilem przyczajke za toba i lecialem jak 2 dziki :lol: (antene on Cb w miescie mam zdjeta bo juz raz mi ja zdjeli)

Opublikowano
No to po spocie byli jak zawsze :

adamooo

lukas

ono

T-żółw

he i duchowo Murzyn :P

Opublikowano

Nie no oczywiscie Murzynek ze ty duchowo byles a nawet troszke bardziej bo byl film

Panie i panowie cześć klubowiczow widziala juz film ze zlotu B7 ona to az sie telepała ze smiechu :lol::lol::lol:

Reszta ludziów dostanie płytke we wtorek na spocie kogo nie bedzie ten nie dostanie a jest co ogladac Murzynek ja wysylam do Ciebie we wtorek no moze jutro jak dobrze pojdzie :wink:

Opublikowano

lukas23, slicznie :) jak jest wieksza polewka niz ze zdjec to nie wiem czy moja psychika to wytrzyma...hmm, zapomnialem ze psyche to juz mam zryta na maxa :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.