Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Weźcie kórwa w końcu napiszcie o której w tych Jankach bo zaraz sie wkórwie, odpale dżointa i zostane w domu :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Weźcie kórwa w końcu napiszcie o której w tych Jankach bo zaraz sie wkórwie, odpale dżointa i zostane w domu :decayed:

Czego piszesz mi że na 23.00 a teraz się dopytujesz czy na 21.00. :decayed:

Dajcie mi znaś smsem gdzie i o której..

Opublikowano

Weźcie kórwa w końcu napiszcie o której w tych Jankach bo zaraz sie wkórwie, odpale dżointa i zostane w domu :decayed:

Czego piszesz mi że na 23.00 a teraz się dopytujesz czy na 21.00. :decayed:

Dajcie mi znaś smsem gdzie i o której..

no bo kokosa kobita nie puści tak późno z domu ,

Opublikowano

O masz :doh1:

Opublikowano

O masz :doh1:

ja jestem o 21:00 w jankach , jak nikogo nie bedzie to poupalam i spierdalam :hi:

Opublikowano

O masz :doh1:

ja jestem o 21:00 w jankach , jak nikogo nie bedzie to poupalam i spie***m :hi:

Spoko.

Ale o 21.00 to jeszcze klienci siedzą w sklepach :)

Opublikowano

Ech...zobaczę wasze parszywe mordy :naughty:

Opublikowano

Weźcie kórwa w końcu napiszcie o której w tych Jankach bo zaraz sie wkórwie, odpale dżointa i zostane w domu :decayed:

Czego piszesz mi że na 23.00 a teraz się dopytujesz czy na 21.00. :decayed:

Dajcie mi znaś smsem gdzie i o której..

no bo kokosa kobita nie puści tak późno z domu ,

ZNOWU MASZ RACJE,A TAK POZA TYM TO GOWNO CIE TO OBCHODZI

jade do janek bo mnie ku..wica w domu z nudow strzela,obroce jakies koryto na miejscu i sie pokrece,zobacze kto dojedzie,bo ostatnio tylu krzyczalo i skonczylo sie jak zwykle-na sraniu po krzakach-mam racje kolego Nosferski?[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 19:32_________________________________________________

Ech...zobaczę wasze parszywe mordy :naughty:

chyba jak ci fotki powysylamy :polew:

Opublikowano

ZNOWU MASZ RACJE,A TAK POZA TYM TO GOWNO CIE TO OBCHODZI

no i juz masz w ryja :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

startujesz juz ???? to ja tez sie zaraz zawijam :wink4:

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

jade do janek bo mnie ku..wica w domu z nudow strzela,obroce jakies koryto na miejscu i sie pokrece,zobacze kto dojedzie,bo ostatnio tylu krzyczalo i skonczylo sie jak zwykle-na sraniu po krzakach-mam racje kolego Nosferski?[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 19:32_________________________________________________

Ech...zobaczę wasze parszywe mordy :naughty:

chyba jak ci fotki powysylamy :polew:

Masz jak zwykle rację :good:

_________________________________________________

I jak zwykle Pozia nie było :evil:

Opublikowano
:disgust: robote miałem :decayed:
Opublikowano

jade do janek bo mnie ku..wica w domu z nudow strzela,obroce jakies koryto na miejscu i sie pokrece,zobacze kto dojedzie,bo ostatnio tylu krzyczalo i skonczylo sie jak zwykle-na sraniu po krzakach-mam racje kolego Nosferski?[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 19:32_________________________________________________

Ech...zobaczę wasze parszywe mordy :naughty:

chyba jak ci fotki powysylamy :polew:

Masz jak zwykle rację :good:

_________________________________________________

I jak zwykle Pozia nie było :evil:

nie bylem zdziwiony

Opublikowano

a ja pojebany pojechałem na myjnie i mi "piana xxl" na BP przymarzła do padaczki :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

hyhyhhy tylko koła trzeba sobie opsikać i tyle :wink4:

Opublikowano

No nie... na automata pojechales? :kox:

Ja dzis ogladalem w pracy mecz Lecha i trinken...

Jutro widzimy sie w BH? Kto w koncu bedzie?

Opublikowano

hyhyhhy tylko koła trzeba sobie opsikać i tyle :wink4:

ale chciałem umyc bo uj***na była :wink4:

Opublikowano

Jutro widzimy sie w BH? Kto w koncu bedzie?

o 18 tak?

Opublikowano

hyhyhhy tylko koła trzeba sobie opsikać i tyle :wink4:

ale chciałem umyc bo uj***na była :wink4:

nie myj fury w takich temperaturach... :kwasny::disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.