Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ktos mi powie jak montuje sie lusterko wewnetrzne??

dzisiaj rano wsiadlem do samochodu i urwalem wewnetrzne lusterko tzn. lekko je zachaczylem i spadlo z zaczepow razem z oslonka na kabel, z nerwow nie umialem go przymocowac spowrotem na swoje miejsce wiec postanowilem zapytac sie was na poczatku zanim je zepsuje i mam takie pytanko jak zamontowac to lusterko poniewaz nie chcialo mi sie wsunac od dolu, moze jest jakas inna metoda montazu? zakladam same lusterko a pozniej oslonke od kalbi czy wszystko razem? dzieki za pomoc

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema dziewczynki :hi:

Opublikowano

trzeba ustawic jest 90stopni i przekrecic tak mi sie wydaje :)

Opublikowano

elo fredzle :hi:

dzisiaj rano wsiadlem do samochodu i urwalem wewnetrzne lusterko tzn. lekko je zachaczylem i spadlo z zaczepow razem z oslonka na kabel, z nerwow nie umialem go przymocowac spowrotem na swoje miejsce wiec postanowilem zapytac sie was na poczatku zanim je zepsuje i mam takie pytanko jak zamontowac to lusterko poniewaz nie chcialo mi sie wsunac od dolu, moze jest jakas inna metoda montazu? zakladam same lusterko a pozniej oslonke od kalbi czy wszystko razem? dzieki za pomoc

Jak Ty to zrobiles? :kox:

Lusterko nakladasz na mocowanie pod katem i przekrecasz - pokombinuj...

Tylko ostrzegam - latwo szyby pekaja przy takich operacjach :decayed:

Opublikowano

Flayer to zes mnie pocieszyl :) ale mysle ze nie peknie.... thx za pomoc Panowie

Opublikowano

żeby o czymś pisać trzeba mieć pojęcie, czego i kaliemu i Tobie Michale na temat sti czy evo czy jeżdzenia autem z klatką ewidentnie brakuje :wink4:

A czy eSTiaI występuje też w dyzlu i avancie :?: :mysli: :mysli: :mysli:

:nabijasie: :nabijasie:

Jeśli nie, to faktycznie nie mam o tym pojęcia :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to faktycznie nie mam o tym pojęcia :polew: :polew: :polew: :polew:

widać :decayed:

Opublikowano

R6sk5.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

R6sk5.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

ja pierdzielę, spadłem z krzesła ze śmiechu :tongue4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

To cos, co mialem miedzy klockiem, a tarcza to kawał żwiru kurfa... wyglada mi to na to czym ostatnio sypali ulice :wallbash:

Opublikowano

To cos, co mialem miedzy klockiem, a tarcza to kawał żwiru kurfa... wyglada mi to na to czym ostatnio sypali ulice :wallbash:

:polew: :polew: ja też takie coś przyuczyłem :evil:

Opublikowano

To cos, co mialem miedzy klockiem, a tarcza to kawał żwiru kurfa... wyglada mi to na to czym ostatnio sypali ulice :wallbash:

może masz osłony źle założone? :mysli: tez miałem podobnie ale wina była właśnie odgiętych osłon wewnętrznych

Opublikowano

Nie no... opony sa dobrze zalozone, poprostu mialem niefart... no i nie mam oslon blaszanych za tarczami, ale akurat żwir wpadl pod klocek na zewnetrznej stronie.

Opublikowano

to jest ten slynny zwirek? nowy sposob walcowej na zasniezone ulice?? o kur.... :shocked: lepiej by bylo jakby sobie go nasypala do glowy zamiast ryzu dmuchanego ktory ma, przynajmniej miala by glowe ciezsza :kox:

Opublikowano

nie wiem, czy to ten... ciezko powiedziec.

Opublikowano

nie wiem, czy to ten... ciezko powiedziec.

Musisz przeprowadzić dokładną analizę skladu i budowy ;)

Opublikowano

Niby gadają, że to jest głupie i że gość to debil, a pewnie 15 minut temu sami go popuszczali, że niby nie wejdzie na taki słup :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.