Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos mi powie jak montuje sie lusterko wewnetrzne??

dzisiaj rano wsiadlem do samochodu i urwalem wewnetrzne lusterko tzn. lekko je zachaczylem i spadlo z zaczepow razem z oslonka na kabel, z nerwow nie umialem go przymocowac spowrotem na swoje miejsce wiec postanowilem zapytac sie was na poczatku zanim je zepsuje i mam takie pytanko jak zamontowac to lusterko poniewaz nie chcialo mi sie wsunac od dolu, moze jest jakas inna metoda montazu? zakladam same lusterko a pozniej oslonke od kalbi czy wszystko razem? dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

elo fredzle :hi:

dzisiaj rano wsiadlem do samochodu i urwalem wewnetrzne lusterko tzn. lekko je zachaczylem i spadlo z zaczepow razem z oslonka na kabel, z nerwow nie umialem go przymocowac spowrotem na swoje miejsce wiec postanowilem zapytac sie was na poczatku zanim je zepsuje i mam takie pytanko jak zamontowac to lusterko poniewaz nie chcialo mi sie wsunac od dolu, moze jest jakas inna metoda montazu? zakladam same lusterko a pozniej oslonke od kalbi czy wszystko razem? dzieki za pomoc

Jak Ty to zrobiles? :kox:

Lusterko nakladasz na mocowanie pod katem i przekrecasz - pokombinuj...

Tylko ostrzegam - latwo szyby pekaja przy takich operacjach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby o czymś pisać trzeba mieć pojęcie, czego i kaliemu i Tobie Michale na temat sti czy evo czy jeżdzenia autem z klatką ewidentnie brakuje :wink4:

A czy eSTiaI występuje też w dyzlu i avancie :?: :mysli: :mysli: :mysli:

:nabijasie: :nabijasie:

Jeśli nie, to faktycznie nie mam o tym pojęcia :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6sk5.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

ja pierdzielę, spadłem z krzesła ze śmiechu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cos, co mialem miedzy klockiem, a tarcza to kawał żwiru kurfa... wyglada mi to na to czym ostatnio sypali ulice :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cos, co mialem miedzy klockiem, a tarcza to kawał żwiru kurfa... wyglada mi to na to czym ostatnio sypali ulice :wallbash:

:polew: :polew: ja też takie coś przyuczyłem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cos, co mialem miedzy klockiem, a tarcza to kawał żwiru kurfa... wyglada mi to na to czym ostatnio sypali ulice :wallbash:

może masz osłony źle założone? :mysli: tez miałem podobnie ale wina była właśnie odgiętych osłon wewnętrznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... opony sa dobrze zalozone, poprostu mialem niefart... no i nie mam oslon blaszanych za tarczami, ale akurat żwir wpadl pod klocek na zewnetrznej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten slynny zwirek? nowy sposob walcowej na zasniezone ulice?? o kur.... :shocked: lepiej by bylo jakby sobie go nasypala do glowy zamiast ryzu dmuchanego ktory ma, przynajmniej miala by glowe ciezsza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby gadają, że to jest głupie i że gość to debil, a pewnie 15 minut temu sami go popuszczali, że niby nie wejdzie na taki słup :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...