Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

no przecież pisze ze nie kupi subaru

oby...

A jak kupi EVO to wtedy nakleisz mu naklejkę ze słoniem ciągnącym druta śwince ? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

szcze po gaciach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pare kropelek leci na samą myśl, więc na razie się nie porywam. Chyba, że zrobie zapas porządnych pieluch :decayed:

A jak kupi EVO

Wtedy będę jego najlepszym przyjacielem i będzie mnie nosił na rekach i zachwalał jakiego to słusznego wyboru dokonałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy będę jego najlepszym przyjacielem i będzie mnie nosił na rekach i zachwalał jakiego to słusznego wyboru dokonałem :P

wtedy to powiem jedynie, że masz olej w głowie a nie wielką dziurę w d.upie po ostatnim giejowskim pchaniu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy będę jego najlepszym przyjacielem i będzie mnie nosił na rekach i zachwalał jakiego to słusznego wyboru dokonałem :P

wtedy to powiem jedynie, że masz olej w głowie a nie wielką dziurę w d.upie po ostatnim giejowskim pchaniu :cool1:

W takim razie nie kupie evo napewno, bo w głowie mam mózg i nie chce go wymieniać na jakiś olej szczególnie ten stary przepalony mixol z evo :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w głowie mam mózg

mózgu nie masz bo gdybyś miał, to przez ten twój mózg nie przeszłaby nawet jedna myśl o STI :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mózgu nie masz bo gdybyś miał, to przez ten twój mózg nie przeszłaby nawet jedna myśl o STI

Widze, że to STI strasznie siadło CI na przepalony mixol wypełniający Twoją czaszkę. Czyżbyś miał dramatyczne wspomnienia związane ze spotkaniem tegoż auta na drodze? Ale nie martw się Michałku, możesz się odegrać. Wystarczy, że nauczysz się jeździć i kupisz w końcu porządne auto. Wystarczy już wzdychania do swojej nieudanej kopii legendy wśród samochodów osobowych. Acha i zmień olej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mózgu nie masz bo gdybyś miał, to przez ten twój mózg nie przeszłaby nawet jedna myśl o STI

Widze, że to STI strasznie siadło CI na przepalony mixol wypełniający Twoją czaszkę. Czyżbyś miał dramatyczne wspomnienia związane ze spotkaniem tegoż auta na drodze? Ale nie martw się Michałku, możesz się odegrać. Wystarczy, że nauczysz się jeździć i kupisz w końcu porządne auto. Wystarczy już wzdychania do swojej nieudanej kopii legendy wśród samochodów osobowych. Acha i zmień olej ;)

najpierw sobie spraw takie auto a potem pisz - nie zasmiecaj forum wyczytanymi w internecie opiniami :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw sobie spraw takie auto a potem pisz - nie zasmiecaj forum wyczytanymi w internecie opiniami

Uwierz mi, że wiem doskonale co to za auto i jak się nim jeździ ale nie chce kupowac dla szpanu bo nie bede miał kiedy i za co nim jeździć. Nie powtórze Twojej wersji z evo jako przedłużenie męskości i jedyny argument przy wyrywaniu lachonów a zgniły francuz do jazdy na codzień do księgowości i liczenia ile to warte są te marne 3 plasikowe diamenty na masce. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojej wersji z evo jako przedłużenie męskości i jedyny argument przy wyrywaniu lachonów

na evo nie wyrywa się lachonow :kox: naprawdę ciężka sprawa z tym jest, wierz mi :decayed:

zgniły francuz do jazdy na codzień

ale co cie boli, synku ? :decayed: jazda Evo z klatką jest naprawdę trudna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na evo nie wyrywa się lachonow :kox: naprawdę ciężka sprawa z tym jest, wierz mi

Zanim nie otworzysz szyby i nie odezwiesz się to żaden problem. :cool1:

jazda Evo z klatką jest naprawdę trudna

To już wszystko jasne. Dziecko sobie nie radzi. Oddaj evo menelom, będa mieli gdzie stawiać alpagi i napewno sobie poradzą.

Przepraszam, że byłem niemiły, widze, że naprawde popełniłeś wielki błąd kupując auto, którym jeździć jest Ci tak trudno. Nie chce Cie już bardziej pogrążać biedaczku... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu, nie bierz chlopaka pod ch*ja, bo znowu sie zle skonczy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty jesteś głupi :polew: to aż boli :kox:

Chyba Ty :P

I przykro mi, że Cię tak boli. Pewnie dlatego kupiłeś swojego hiper, mega wypasionego, ociekającego luksusem i rdzą francuza. No cóż, starość nie radość. Polecam wizytę u specjalisty bo nieleczone schorzenia w końcu niepozwolą Ci wstac z łóżka i będziesz srał pod siebie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przykro mi, że Cię tak boli.

Ale ja jestem szczęśliwy :blink: Lubię mojego safrana, który ciągle stoi u mechanika, naprawdę :good:

Twoje na siłę wciskane argumenty sa tak puste jak twoja głowa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...