Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

będzie ślizgawka bo już temp spada

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: slizgawka to wczoraj byla na mazurach padal zmarzniety deszczyk i wszyscy tylko ubijali, 150 km i 3 godziny jazdy :) :gwizdanie:
Opublikowano

ragga, kiedy mam Ci podsylac graty do obszycia ?

Gałkę i ręczny ?

Poniedziałek ? Tylko Ty masz zapewne tą zjebaną gałkę S-line ? :evil:

that's right :decayed:

Ta gałka jest pojebana.. Zobacz sobie u Slepego czy Ci takie rzemiosło podchodzi :wink4:

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano
  • Autor

Nie każdy ma facebooka :thumbdown: :gwizdanie: :gwizdanie:

ano właśnie :disgust:

Opublikowano

Nie każdy ma facebooka :thumbdown: :gwizdanie: :gwizdanie:

ano właśnie :disgust:

XXI wiek :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

XXI wiek :gwizdanie:

fejsbuk minie szybciej niż tu się zaplątał, BTW już za wielką wodą spadło zainteresowanie FB na korzyść nowego i oczywiście "lepszego" portalu społecznościowego :cool1:

mam naszo klase to mało? :)

Opublikowano

Nie każdy ma facebooka :thumbdown: :gwizdanie: :gwizdanie:

ano właśnie :disgust:

XXI wiek :gwizdanie:

Nawet ZUS i US szukają info o ludziach na portalach. :polew: :polew:

Opublikowano

Nie każdy ma facebooka :thumbdown: :gwizdanie: :gwizdanie:

ano właśnie :disgust:

XXI wiek :gwizdanie:

Nawet ZUS i US szukają info o ludziach na portalach. :polew: :polew:

nawet sa firmy które na zlecenie pracodawcy szukają kompromitujących zdjęć pracowników w necie.

trzeba wiedzieć co i jak pisać/wklejać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nawet ZUS i US szukają info o ludziach na portalach. :polew: :polew:

nawet sa firmy które na zlecenie pracodawcy szukają kompromitujących zdjęć pracowników w necie.

trzeba wiedzieć co i jak pisać/wklejać :gwizdanie:

no i znajomi :) Mój szwagier składał zeznania w spr. swojego kumpla, który się ukrywał, a powiązali ich przez n-k

Opublikowano

FB jest jednym z najbardziej inwigilowanych portali społecznościowych przez służby wywiadowcze :decayed:

Ruscy wiedzą kiedy chlacie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hmmm

nie wiem skąd bierzecie te mity ale ja tak nie mam :polew:

żona traktuje mnie jak psa...... karmi i wypuszcza na noc :naughty::decayed:

Opublikowano

XXI wiek :gwizdanie:

fejsbuk minie szybciej niż tu się zaplątał, BTW już za wielką wodą spadło zainteresowanie FB na korzyść nowego i oczywiście "lepszego" portalu społecznościowego :cool1:

o czym Ty piszesz?

akurat z FB korzysta 60mln ludzi i jest ich coraz wiecej.

Opublikowano

XXI wiek :gwizdanie:

fejsbuk minie szybciej niż tu się zaplątał, BTW już za wielką wodą spadło zainteresowanie FB na korzyść nowego i oczywiście "lepszego" portalu społecznościowego :cool1:

o czym Ty piszesz?

akurat z FB korzysta 60mln ludzi i jest ich coraz wiecej.

Ile fb działa ??? jak był dostępny za wielką wodą to u nas jeszcze nie myśleli o portalach społecznościowych. Chyba pierwsze powstało grono.net ale mogę się mylić....

Opublikowano

jak był dostępny za wielką wodą to u nas jeszcze nie myśleli o portalach społecznościowych

mylisz się :polew:

Opublikowano

FB powstal w 2004 r., w PL zaczal sie rozwijac z poczatkiem 2009 r.

Ja mam konto chyba od 2008...

Opublikowano

jak był dostępny za wielką wodą to u nas jeszcze nie myśleli o portalach społecznościowych

mylisz się :polew:

może i tak a może to alkohol sam już nie wiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.