Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

76686_106437089426297_100001800196099_57933_2008612_n.jpg

ładny wąsik

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1291745909_by_damianek02_500.jpg

Adriana Lima

ale sucz :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

Ktoś ostatnio wrzucał A8 co nie mogła zjechać z rolek.

Opublikowano

Ktoś ostatnio wrzucał A8 co nie mogła zjechać z rolek.

tam stał tył :gwizdanie:

Opublikowano

Ragga za to ja Cię zapraszam na "sledzia" klubowego - szczegóły masz na FB (tylko trzeba czytać )

Ooo Adaś jedyny kolega co pamięta :decayed::kox:

Ps. Zgadaj się z Bajkiem to ogarnąłbym Wasze kiery i przywiózł do Bierhalle jeśli Wam Pasi takie rozwiązanie :wink4:

Opublikowano

a moja podsufitka? :decayed:

Opublikowano

a moja podsufitka? :decayed:

Będzie :tongue4: Zadzwonię do Ciebie jak będę w PL :pali:

No jednak na piątkowej wigilii nie zjawie się bo żona ma zajęcia do późna..a ja tym samym nie będę miał szofera.

Opublikowano

ragga, kiedy mam Ci podsylac graty do obszycia ?

Opublikowano

Te EVO zjechało z rolek :polew:

Opublikowano

A jej wady?

gallery-102392410-500x500.jpg

gallery-102373074-500x500.jpg

Opublikowano

ragga, kiedy mam Ci podsylac graty do obszycia ?

Gałkę i ręczny ?

Poniedziałek ? Tylko Ty masz zapewne tą zjebaną gałkę S-line ? :evil:

Opublikowano

ragga, kiedy mam Ci podsylac graty do obszycia ?

Gałkę i ręczny ?

Poniedziałek ? Tylko Ty masz zapewne tą zjebaną gałkę S-line ? :evil:

that's right :decayed:

Opublikowano

Ragga za to ja Cię zapraszam na "sledzia" klubowego - szczegóły masz na FB (tylko trzeba czytać ) [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 08:57_________________________________________________

Nie każdy ma facebooka :thumbdown: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Czy ktoś może mi pomóc w zakodowaniu jednego sterownika przy użyciu VAS-a ?

Opublikowano

Nie każdy ma facebooka :thumbdown: :gwizdanie: :gwizdanie:

Suli brachu fejsbuki ostatnio w biedronce w promocji były :decayed:

Opublikowano

Ragga za to ja Cię zapraszam na "sledzia" klubowego - szczegóły masz na FB (tylko trzeba czytać ) [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 08:57_________________________________________________

Nie każdy ma facebooka :thumbdown: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie dostałeś info o klubowym chlaniu w piątek ? :decayed:

Opublikowano

:no: :no: :no::confused4: ;( :beksa:

Teraz to już nawet zdeka za późno :(, bo się właśnie cała rodzinka zapowiedziała przyjechać na weekend, a ja to potwierdziłem, więc od piątku do niedzieli jestem wyjęty ze "świata" :gwizdanie:

Opublikowano

Ragga za to ja Cię zapraszam na "sledzia" klubowego - szczegóły masz na FB (tylko trzeba czytać ) [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 08:57_________________________________________________

Nie każdy ma facebooka :thumbdown: :gwizdanie: :gwizdanie:

wpadnij na spota, dam Ci na dyskietce :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.