Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale rozumiem, że jak już się zrobi głupstwo to game over:

game-over.png

:kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale rozumiem, że jak już się zrobi głupstwo to game over:

game-over.png

:kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ogarnąłbys w garazu i byśmy pochlali :good:

Opublikowano

moznaby jakies klubowe granie i chlanie na kierownicy zrobic znowu... ja moge zalatwic sprzet - tylko kto chetny nas ugosci? :decayed:

Opublikowano

Ja już sam nie wiem, na FB mówią, że za tydzień :disgust:

pier**lcie bierhalle , robimy grilla u ciebie :good:

Tak w ogóle to po świętach podgrzałbyś garaż i wsadzamy TIPola. :good:

Nadarzyn mam bliżej :kox:

Ale rozumiem, że jak już się zrobi głupstwo to game over:

game-over.png

:kox:

No właśnie nie wiem :mysli:

Podobno bez względu na nic - aż do śmierci :polew: :polew:

Opublikowano

moznaby jakies klubowe granie i chlanie na kierownicy zrobic znowu... ja moge zalatwic sprzet - tylko kto chetny nas ugosci? :decayed:

no taki odważny to się chyba nie urodził jeszcze, co ?? :naughty:

Opublikowano

Tak w ogóle to po świętach podgrzałbyś garaż i wsadzamy TIPola. :good:

podjedz do mnie pod blok - ogarniemy temat :good:

Opublikowano

Tak w ogóle to po świętach podgrzałbyś garaż i wsadzamy TIPola. :good:

podjedz do mnie pod blok - ogarniemy temat :good:

Zimno :kox: :kox:

Poza tym Michaś ma kwasówkę :naughty:

Ps.

Poziek - pożyczyłbyś mi tego TIPa :naughty: :naughty:

Opublikowano

jaka kwasówke ??? masz juz wogóle tipa do AMB ????

Opublikowano

jaka kwasówke ??? masz juz wogóle tipa do AMB ????

No nie mam własnie - Poziek ma.. :decayed: ~~ podobno :cool1:

_________________________________________________

Dopiero wyrezałem sobie takie coś :)

2010_11_27_20_05_21_2.jpg

Opublikowano

Dopiero wyrezałem sobie takie coś :)

2010_11_27_20_05_21_2.jpg

sam spawałeś ??? profi robota :good:

ja bede rezał fmica do esy to ogarniesz mi orurowanie ???? :bag:

Opublikowano

Dopiero wyrezałem sobie takie coś :)

2010_11_27_20_05_21_2.jpg

sam spawałeś ??? profi robota :good:

ja bede rezał fmica do esy to ogarniesz mi orurowanie ???? :bag:

Nieee. Nie ja ;)

Spawał mi to istny mistrz spawania.. To są spawy nie szlifowane – prosto spod Spawarki :kox:

W środku są identyczne jak na zewnątrz :naughty: - lustro.

Orurowanie – nie ma problemu :good:

Gość włazi pod auto co 3 minuty, żeby sprawdzić czy wszystko pasuje :good:

Przymiarka, punktowanie, przymiarka - spaw, Przymiarka, punktowanie, przymiarka – spaw.. Profeska na Maksa. :)

Opublikowano

ten sam co spawal kokosa [:decayed:] ?

Opublikowano

Nieee. Nie ja ;)

Spawał mi to istny mistrz spawania.. To są spawy nie szlifowane – prosto spod Spawarki :kox:

W środku są identyczne jak na zewnątrz :naughty: - lustro.

Orurowanie – nie ma problemu :good:

Gość włazi pod auto co 3 minuty, żeby sprawdzić czy wszystko pasuje :good:

Przymiarka, punktowanie, przymiarka - spaw, Przymiarka, punktowanie, przymiarka – spaw.. Profeska na Maksa. :)

A juz myślałem ze ty :kwasny:

To ten gość o którym kiedyś rozmawialiśmy ????

Opublikowano

Paweł daje radę :wink4:

Opublikowano

poziu

to będziesz w tym TVNie w końcu czy nie?? coś mi się obiło, że taniec z gwiazdami is dead

jak to jest - ale tak wiesz, na SERIO :kox:

Opublikowano
Opublikowano

Bardzo podobne...

Opublikowano

Ogry niech któryś weźmie VAGA na spota , Panicz zaszczyci Was swoja obecnością :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja tez dzis wpadne :naughty:

Opublikowano

Ogry niech któryś weźmie VAGA na spota , Panicz zaszczyci Was swoja obecnością :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wezme wezme :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.