Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeciez z nowym G62 daja nowy oring, stary sie wywala (wychodzi z czujnikiem). Ostatnio mialem dokladnie to samo, za szybko zalozylem czujnik i nie sprawdzilem czy dobrze sie "wpiął"

Zakładasz nowy - norma..

Masakryczne dojście jest tam :disgust:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jade do Mlawy, popierdolilo ludzi z cenami montazu LPG w warszawie :sick3:

...a nie mówiłem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:polew::hi:
Opublikowano

:polew::hi:

z czego rżysz ???? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:polew::hi:

z czego rżysz ???? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

może obudził się z ręką w .... :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 10:08_________________________________________________Buba a to Lpg to do karetki zakładasz ? bo chyba nie do eSy :evil:
Opublikowano

oczywiscie ze do eSy :decayed:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 10:59_________________________________________________http://kontakt24.tvn.pl/temat,jak-on-to-zrobil,48335.html :shocked:

Opublikowano

:hi:

Karwa..jeszcze tydzień..jak mi się nie chcę :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Karwa..jeszcze tydzień..jak mi się nie chcę :wallbash:

tez tam tyle sniegu?

Opublikowano

:hi:

Karwa..jeszcze tydzień..jak mi się nie chcę :wallbash:

tez tam tyle sniegu?

Tu gdzie ja jestem to tak symbolicznie.. ale i tak te pipy niemieckie złapały panikę korki srorki i jazda 30 km/h :decayed:

Opublikowano

oczywiscie ze do eSy :decayed:[br]

przecież to profanacja zakładać gaz do eSy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

oczywiscie ze do eSy :decayed:[br]

przecież to profanacja zakładać gaz do eSy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Iście pedalski komentarz :evil:

Każdy właściciel powinien sam ocenic co jest profanacją,a co nie..bo to jego auto..a takie komentarze to już po prostu nudzą i wywołują nudząco senne wymioty :cool1:

Opublikowano

oczywiscie ze do eSy :decayed:[br]

przecież to profanacja zakładać gaz do eSy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Iście pedalski komentarz :evil:

Każdy właściciel powinien sam ocenic co jest profanacją,a co nie..bo to jego auto..a takie komentarze to już po prostu nudzą i wywołują nudząco senne wymioty :cool1:

Nic nie mów o wymiotach :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nic nie mów o wymiotach :decayed: :decayed:

Dobra impreza była ? :decayed:

Opublikowano

oczywiscie ze do eSy :decayed:[br]

przecież to profanacja zakładać gaz do eSy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Iście pedalski komentarz :evil:

Każdy właściciel powinien sam ocenic co jest profanacją,a co nie..bo to jego auto..a takie komentarze to już po prostu nudzą i wywołują nudząco senne wymioty :cool1:

pierdolenie pedałów co kiedyś gadali jak na eSe było nie stać, że to lipa gaz do eSy wkładać

a jak pojawiło się Evo 9 z gazem na allegro to parchali jeden z drugim

teraz jak stać ich na eSe to nie stać ich na PB

widzę że szybko się zmienia tok myślenia

wyjechali za granice i się śmieją że wolno jeżdżą

polaczki, co nie znają kultury i pojęcia bezpieczeństwa

a później ich wytykają na autobanie, patrz patrz polaczek polaczek przyjechał ojro na chleb zarobić :cygaro:

Opublikowano

oczywiscie ze do eSy :decayed:[br]

przecież to profanacja zakładać gaz do eSy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Iście pedalski komentarz :evil:

Każdy właściciel powinien sam ocenic co jest profanacją,a co nie..bo to jego auto..a takie komentarze to już po prostu nudzą i wywołują nudząco senne wymioty :cool1:

pierdolenie pedałów co kiedyś gadali jak na eSe było nie stać, że to lipa gaz do eSy wkładać

a jak pojawiło się Evo 9 z gazem na allegro to parchali jeden z drugim

teraz jak stać ich na eSe to nie stać ich na PB

widzę że szybko się zmienia tok myślenia

wyjechali za granice i się śmieją że wolno jeżdżą

polaczki, co nie znają kultury i pojęcia bezpieczeństwa

a później ich wytykają na autobanie, patrz patrz polaczek polaczek przyjechał ojro na chleb zarobić :cygaro:

Widzę, że masz jakiś potworny dupościsk swojej osobowości :decayed:

Po co pier**lic kogo stac,a kogo nie..tym bardzie kto, jak i gdzie zarabia.. ja tam nikomu do portfela nie zaglądam i nie osądzam czy gaz to zło czy c**jwie co. Każdy jeździ na czym chce..a podejrzewam, że nawet jakby przerobili esę na napęd gnojówką to i tak c**j nam do tego..bo to brocha właściciela auta.

Także zatrzymaj huśtanie gula :naughty: PEACE :decayed:

Opublikowano

Co za spinki od rana :decayed:

Z Flyerem trochę dzisiaj powalczyliśmy z łopatami :polew:

157009_1508272826038_1210836052_31197530_354780_n.jpg

Opublikowano

Gimnastyka poranna z łopatą :naughty: :naughty:

Opublikowano

Q nie uciągło ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.