Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

oczywiscie ze do eSy :decayed:[br]

przecież to profanacja zakładać gaz do eSy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Iście pedalski komentarz :evil:

Każdy właściciel powinien sam ocenic co jest profanacją,a co nie..bo to jego auto..a takie komentarze to już po prostu nudzą i wywołują nudząco senne wymioty :cool1:

pierdolenie pedałów co kiedyś gadali jak na eSe było nie stać, że to lipa gaz do eSy wkładać

a jak pojawiło się Evo 9 z gazem na allegro to parchali jeden z drugim

teraz jak stać ich na eSe to nie stać ich na PB

widzę że szybko się zmienia tok myślenia

wyjechali za granice i się śmieją że wolno jeżdżą

polaczki, co nie znają kultury i pojęcia bezpieczeństwa

a później ich wytykają na autobanie, patrz patrz polaczek polaczek przyjechał ojro na chleb zarobić :cygaro:

nie wiem o co ci chodzi i nawet nie wnikam, ja nigdy do gazu nic nie mialem, wiec nie wiem po co ten glupi komentarz

polaczkiem jestes tez i ty i nie zapominaj o tym, jak sie nie podoba to zmien narodowsc i "spiepszaj"

ragga powiedzial wszystko w temacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u Wrobla ?

chyba tak coś F wspominał kilka dni temu że się wybierają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u Wrobla ?

jea, rozeta bardzo dobra, 2 razy wyladowalem na tym samym zakrecie... jakos mi nie podchodzil :polew:

warunki koksik.

w tygodniu jak snieg bedzie sie trzymal to sobie powtorke strzele, bo mam tam rzut beretem z pracy :)[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 14:35_________________________________________________

Q nie uciągło ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

nie, bo fura niska + siadla na sniegu, trzeba bylo odgarnac bialy puch i dzida :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mów o wymiotach :decayed: :decayed:

Dobra impreza była ? :decayed:

:sick3: :sick3: :good: :good: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto byl wczoraj na barborce?

ja sie tylko na Karowa wybralem, moglo byc troche cieplej... ale i tak niektorze przejazdy byly czadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto byl wczoraj na barborce?

ja sie tylko na Karowa wybralem, moglo byc troche cieplej... ale i tak niektorze przejazdy byly czadem.

jak tam pan Ptaszek Jacek ????? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam tylko, ze ktos taki jezdzil... :polew:

Wczoraj śmigał Fabią WRC , jeden z najbardziej widowiskowo jeżdzących kierowców w Polsce :wink4:

Teraz juz zakończył kariere ale w okolicach 1997-2006 w najwyższej klasie rallycrossu gdzie jeździły auta z mocami rzędu 630-670KM nie było na niego bata :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam tylko, ze ktos taki jezdzil... :polew:

Wczoraj śmigał Fabią WRC , jeden z najbardziej widowiskowo jeżdzących kierowców w Polsce :wink4:

Teraz juz zakończył kariere ale w okolicach 1997-2006 w najwyższej klasie rallycrossu gdzie jeździły auta z mocami rzędu 630-670KM nie było na niego bata :good:

Nie zgodzę się z widowiskową jazdą, mocno walczył z autem, aktywne dyfry nie dawały poszaleć, to nie to samo co jego Corolla WRC bez aktywnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam tylko, ze ktos taki jezdzil... :polew:

Wczoraj śmigał Fabią WRC , jeden z najbardziej widowiskowo jeżdzących kierowców w Polsce :wink4:

Teraz juz zakończył kariere ale w okolicach 1997-2006 w najwyższej klasie rallycrossu gdzie jeździły auta z mocami rzędu 630-670KM nie było na niego bata :good:

Nie zgodzę się z widowiskową jazdą, mocno walczył z autem, aktywne dyfry nie dawały poszaleć, to nie to samo co jego Corolla WRC bez aktywnych.

"widowiskowo jeżdżący" nie pisałem w kontekscie wczorajszego startu tylko ogólnie ,

a tego zarzucić mu nie można :good:

Corolla ładnie chodziła , a widziełes go w starej Celice ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Celice nie widziałem, ale na Karowej Skoda wyraźnie go ograniczała.

Wiem,że na codzień jest na maksa wyjebanym kierowcą znam człowieka osobiście,a na OS-ach upala na maxa wożąć VIP-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Celice nie widziałem, ale na Karowej Skoda wyraźnie go ograniczała.

Wiem,że na codzień jest na maksa wyjebanym kierowcą znam człowieka osobiście,a na OS-ach upala na maxa wożąć VIP-ów.

w Celice startował dawno w Rallycrossie Toruń/Słomczyn i zagranica , pamiętam przełom lat 90/2000 razem ze starym Stecem , Polakiem cieli sie na torze az blachy sie sypały.

Potem Bogdan Ludwiczak i jego Focus 670KM :shocked: turbina miała wielkość małej betoniarki :kox: :kox: :kox: :kox: Ptaszka celica nie mogła nawiązać walki i przesiadł sie do Corolli WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Celice nie widziałem, ale na Karowej Skoda wyraźnie go ograniczała.

Wiem,że na codzień jest na maksa wyjebanym kierowcą znam człowieka osobiście,a na OS-ach upala na maxa wożąć VIP-ów.

w Celice startował dawno w Rallycrossie Toruń/Słomczyn i zagranica , pamiętam przełom lat 90/2000 razem ze starym Stecem , Polakiem cieli sie na torze az blachy sie sypały.

Potem Bogdan Ludwiczak i jego Focus 670KM :shocked: turbina miała wielkość małej betoniarki :kox: :kox: :kox: :kox: Ptaszka celica nie mogła nawiązać walki i przesiadł sie do Corolli WRC.

Ludwiczak coś szykuje. Kupił od mojego sąsiada z wawy cosworth-a. Silnik będzie przekładał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmielewski wyczesał Karowa wyjebiście :kox:

noo... to bylo zaskoczenie, do samego konca nikt nawet nie zblizal sie do jego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...