Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chmielewski wyczesał Karowa wyjebiście :kox:

noo... to bylo zaskoczenie, do samego konca nikt nawet nie zblizal sie do jego czasu

na której trybunie siedziałeś ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie bylem na trybunie :) - bylem pod mostkiem

Opublikowano

pytanie, czy jutro ktoś o 19 będzie pod arkadią na spociku, bo chętnie jako "nowy" wpadłbym się przywitać i pogadać nt. audiczek :)

pozd.

Opublikowano

pytanie, czy jutro ktoś o 19 będzie pod arkadią na spociku, bo chętnie jako "nowy" wpadłbym się przywitać i pogadać nt. audiczek :)

pozd.

co tydzien jest sporo osob.

a jutro czesc bedzie siedziala z browarem w reku w Bierhalle :naughty:

Opublikowano

pytanie, czy jutro ktoś o 19 będzie pod arkadią na spociku, bo chętnie jako "nowy" wpadłbym się przywitać i pogadać nt. audiczek :)

pozd.

zakładam że pisząc o jakiejś arkadii masz na myśli torwar ?? :cool1:

Opublikowano

Jak ja wrócę do domu :naughty:

Opublikowano

pytanie, czy jutro ktoś o 19 będzie pod arkadią na spociku, bo chętnie jako "nowy" wpadłbym się przywitać i pogadać nt. audiczek :)

pozd.

zakładam że pisząc o jakiejś arkadii masz na myśli torwar ?? :cool1:

torwar to przy łazienkowskiej, a arkadia to nie w tej części miasta, wg głównego wątku jest jak byk arkadia, przy której jest Bierhalle o której pisał Flyer ;)

chyba że ja o czymś nie wiem ;)

pozdro.

Opublikowano

pytanie, czy jutro ktoś o 19 będzie pod arkadią na spociku, bo chętnie jako "nowy" wpadłbym się przywitać i pogadać nt. audiczek :)

pozd.

zakładam że pisząc o jakiejś arkadii masz na myśli torwar ?? :cool1:

torwar to przy łazienkowskiej, a arkadia to nie w tej części miasta, wg głównego wątku jest jak byk arkadia, przy której jest Bierhalle o której pisał Flyer ;)

chyba że ja o czymś nie wiem ;)

pozdro.

Już mi się podobasz :good::kox: Masz olej w głowie :przebiegly:

Opublikowano

Chmielewski wyczesał Karowa wyjebiście :kox:

Jest za***istym drajwerem to fakt, pomogłą mu też trochę aura, bo wcześniej nie była tak zmrożona nawierzchnia i lepiej trzymała.

Później mróz mocno przeszkadzał czterołapom.

Najistotniejsze ,że Jożin nadal rządzi na Karowej :decayed:

Opublikowano

zakładam że pisząc o jakiejś arkadii masz na myśli torwar ?? :cool1:

:polew: :polew: :polew: stary :good: kumasz czacze :naughty:........ a może Ty byś wpadł :gwizdanie:

Opublikowano

To jest ten śledzik jutro czy nie ? Bo nie wiem czy mam Drivera ogarniać :decayed:

Opublikowano

no chyba jest, tylko kto bedzie?

Opublikowano

boberek ? :kox:

Opublikowano

Ja mogę powiedzieć kogo nie będzie :cool1:

Opublikowano

Ciebie

Opublikowano

zakładam że pisząc o jakiejś arkadii masz na myśli torwar ?? :cool1:

:polew: :polew: :polew: stary :good: kumasz czacze :naughty:........ a może Ty byś wpadł :gwizdanie:

pixi - ja też tęsknię :tongue4:

Opublikowano

To jest ten śledzik jutro czy nie ? Bo nie wiem czy mam Drivera ogarniać :decayed:

no chyba jest, tylko kto bedzie?

Dzisiaj ?

A nie w Piątek ? :mysli:

Opublikowano

Ja już sam nie wiem, na FB mówią, że za tydzień :disgust:

Opublikowano

Ja już sam nie wiem, na FB mówią, że za tydzień :disgust:

pier**lcie bierhalle , robimy grilla u ciebie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.