Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dałny :decayed:

_________________________________________________

k**wa wydmuchałem sobie czujnik G62 :wallbash: :wallbash:

Założyć to sk***ysyństwo to piekło.. :angry::wallbash:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dałny :decayed:

_________________________________________________

ku***a wydmuchałem sobie czujnik G62 :wallbash: :wallbash:

Założyć to sk***ysyństwo to piekło.. :angry::wallbash:

Ty co Ty masz z tą furą ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dałny :decayed:

_________________________________________________

ku***a wydmuchałem sobie czujnik G62 :wallbash: :wallbash:

Założyć to sk***ysyństwo to piekło.. :angry::wallbash:

Ty co Ty masz z tą furą ? :decayed:

B6 :gwizdanie:

Opublikowano

Kolkov - Przypomnieć Ci twoje B5 ? :naughty::mysli::kox:

_________________________________________________

Wymieniałęm czujnik G62, i chyba źle go spiąłem spinką (chociaż nie wydaje mi się)..

I po upalaniu w Piątek pierdylnęła mi woda przez ten czujnik.. Muszę go wsadzić w dziurę i zakleszczyć spinką, ale dojście tam to masakra - nawet ręka mi się ku***a nie mieści..

Nothing Special - po prostu muszę założyć czujnik..

Opublikowano

a co masz z tym lpg ?

Opublikowano
  • Autor

Kolkov - Przypomnieć Ci twoje B5 ? :naughty::mysli::kox:

fakt miałem parę zjebanych rzeczy, ale to była moja wina i ogarnąłem co trzeba :cool1:

teraz śmiga ją kolega i jest zadowolony :decayed:

a Twoje B6 z tego co słyszę to albo czujnik, albo srujnik, albo muł i nie chce jechać :gwizdanie:

_________________________________________________

a co masz z tym lpg ?

Nosfi z tego co słyszałem wszedł na ścieżkę wojenną z BlueLpg

Opublikowano

Ty co Ty masz z tą furą ? :decayed:

ja sie nie dziwie nikomu kto ma przygody z autem , jak sobie przypomne parówe i "przeboje" z nia to mam dosyć :thumbdown:

Nosfer naprawiaj szybko i jedziemy jutro do Janek :good:

Opublikowano

a Twoje B6 z tego co słyszę to albo czujnik, albo srujnik, albo muł i nie chce jechać :gwizdanie:

No co ty.. Fura śmiga..

Wymieniłem termostat, bo padł.. (pech, bo kupiłem nowy, który był zjebany).

Wymieniłem czujnik G62 - w Piątek puściła woda przez ten czujnik, bo się jakby obluzował..

Nie wiem czy to aż tak wiele ? :wink4:

Blue to zjeby - załatwię im odpowiednią reklamę. :good:

Nosfer naprawiaj szybko i jedziemy jutro do Janek :good:

Mam wszystko rozebrane, doście jest posrane, ale jutro z rana mam zamiar założyć.

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy to aż tak wiele ? :wink4:

dżast dżołking Dude :wink4:

po prostu odkąd kupiłeś B6 to nie piszesz, nie dzwonisz :beksa:

:bag:

Opublikowano

Nie wiem czy to aż tak wiele ? :wink4:

dżast dżołking Dude :wink4:

po prostu odkąd kupiłeś B6 to nie piszesz, nie dzwonisz :beksa:

Nie, no spoko.. Przecież nic nie mówię :)

No to fakt.. Zmieniłem pracę, nie mam kontaktów na skrzynce :kox:

-- odezwę się w Poniedziałek, mam nadzieję jutro odpalić auto - więc warto by było podjechać do Janek :kox:

Opublikowano

Blue to zjeby - załatwię im odpowiednią reklamę. :good:

Bo? Stary wee bo czuje się winny :no:

Mi tam dobrze ogarneli paszteta .. i nie powiem za następną furą też planuję się do nich wybrac :mysli:

po prostu odkąd kupiłeś B6 to nie piszesz, nie dzwonisz :beksa:

:bag:

Odkąd się ożenił :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bo? Stary wee bo czuje się winny :no:

Mi tam dobrze ogarneli paszteta .. i nie powiem za następną furą też planuję się do nich wybrac :mysli:

Temat nie na forum czy telefon :kox:

Zbyt dużo pisania :naughty:

Ustawię się tutaj - http://www.alltop.pl/ - jak Buba podjedzie i potwierdzi pozytywne opinie.

Opublikowano

Bo? Stary wee bo czuje się winny :no:

Mi tam dobrze ogarneli paszteta .. i nie powiem za następną furą też planuję się do nich wybrac :mysli:

Temat nie na forum czy telefon :kox:

Zbyt dużo pisania :naughty:

Ustawię się tutaj - http://www.alltop.pl/ - jak Buba podjedzie i potwierdzi pozytywne opinie.

Jak wrócę do Pl do zgadamy się na na telefon lub na jakimś spocie się złapiemy to nawiniesz mi temat :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:

Jak się wczoraj nabiłem oj oj

Nie siedzicie na karowej ? :decayed:

Opublikowano

No co ty.. Fura śmiga..

Wymieniłem termostat, bo padł.. (pech, bo kupiłem nowy, który był zjebany).

Wymieniłem czujnik G62 - w Piątek puściła woda przez ten czujnik, bo się jakby obluzował..

Nie wiem czy to aż tak wiele ? :wink4:

Przy wymianie nie podwinęła się albo została głębiej wciśnięta taka mała uszczeleczka za siakieś pińdziesiąt groszy? :przebiegly:

==============

http://ferraricollectionforsale.com/cars.html :kox:

Opublikowano

Nie siedzicie na karowej ? :decayed:

chyba onlajn :tongue4:

Opublikowano

Bo? Stary wee bo czuje się winny :no:

Mi tam dobrze ogarneli paszteta .. i nie powiem za następną furą też planuję się do nich wybrac :mysli:

Temat nie na forum czy telefon :kox:

Zbyt dużo pisania :naughty:

Ustawię się tutaj - http://www.alltop.pl/ - jak Buba podjedzie i potwierdzi pozytywne opinie.

jade do Mlawy, popierdolilo ludzi z cenami montazu LPG w warszawie :sick3:

Opublikowano

jade do Mlawy

a jednak :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No co ty.. Fura śmiga..

Wymieniłem termostat, bo padł.. (pech, bo kupiłem nowy, który był zjebany).

Wymieniłem czujnik G62 - w Piątek puściła woda przez ten czujnik, bo się jakby obluzował..

Nie wiem czy to aż tak wiele ? :wink4:

Przy wymianie nie podwinęła się albo została głębiej wciśnięta taka mała uszczeleczka za siakieś pińdziesiąt groszy? :przebiegly:

:?:

Nie ma tam nic poza Oringiem. No chyba, że o nim mówiesz :wink4:

Jeśli o nim.. To nie - nie podwinęła się.

Opublikowano

Przeciez z nowym G62 daja nowy oring, stary sie wywala (wychodzi z czujnikiem). Ostatnio mialem dokladnie to samo, za szybko zalozylem czujnik i nie sprawdzilem czy dobrze sie "wpiął"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.