Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema półpiździaki :decayed::kox:

Byłeś w Jankach wczoraj, lub przed.. ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tam idzie przewod do serwa hamulcowego

wiem, wczoraj na szybko go podotykalem, ale nic sie nie zmienia, syczy tak samo, dzis posprawdzam dokladniej.

w dodatku cos mi sie dostalo k**wa pod klocek i mam ryse na tarczy :wallbash:

jakby to było podcisnienie to byś odczuł w jeździe :thumbdown:

no wlasnie do konca II biegu jest spoko... a pozniej jakby odrobine stracil

Opublikowano

no wlasnie do konca II biegu jest spoko... a pozniej jakby odrobine stracil

:vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wiem, wczoraj na szybko go podotykalem, ale nic sie nie zmienia, syczy tak samo, dzis posprawdzam dokladniej.

masz dziurawy silnik :gwizdanie:

Opublikowano

:vaglogi:

Poczekaj łajzo... :kox:

Opublikowano

:vaglogi:

Poczekaj łajzo... :kox:

to musi być miłość ...... :gwizdanie:

Opublikowano

Siema ciepczki :hi:

Ma ktoś Vaga na płytce? bym sobie zainstalował do siebie. Weźcie na spota dziś prosze.

I powiedzcie mi czy ktoś słyszał o zadbanym B6 BEX Q S-line sedan z czarnym środkiem 2003-2004 ?

Bo chyba bym sobie kupił.

a może chce ktoś Saaba 9-3 2002 rok? full wypas mega zadbany.

Opublikowano

I powiedzcie mi czy ktoś słyszał o zadbanym B6 BEX Q S-line sedan z czarnym środkiem 2003-2004 ?

Bo chyba bym sobie kupił.

takich to ze swieczka szukac.

Opublikowano

spoko swieczka sie znajdzie :):polew: :polew: :polew:

Opublikowano

takich to ze swieczka szukac.

mam zimne ognie ;)

Wiem, wiem, że trudno ale bede wytrwały. Miała być inna fura ale chyba jeszcze mnie troche przerasta daltego stawiam na młodszy rocznik i większą wygode w środku. Na razie na alle, otomoto i mobile nie ma nic dla mnie. Kasy mam wystarczająco ale nie ma w czym wybierać. Gdzie jeszcze moge szukać?

Opublikowano

a może chce ktoś Saaba 9-3 2002 rok? full wypas mega zadbany.

OD CIEBIE NIE KUPIŁBYM KOSIARKI DO TRAWY A CO DOPIERO AUTA :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a może chce ktoś Saaba 9-3 2002 rok? full wypas mega zadbany.

OD CIEBIE NIE KUPIŁBYM KOSIARKI DO TRAWY A CO DOPIERO AUTA :kox: :kox: :kox: :kox:

ale TT w BEX-ie po koleżeńsku mu zamontujesz ????

Opublikowano

Saab to co innego niż eSka, to auto wzięte na firme, regularnie serwisowane itd. Naprawde w świetnym stanie. Ale Tobie Michale i tak bym nie sprzedał bo byś sie jeszcze zabił tym potworem :P

ale TT w BEX-ie po koleżeńsku mu zamontujesz ????

Pwoeim inaczej, tylko Poziek może cokolwiek montowac w moim aucie. Jego doświadczenie i dbałość o poprawnośc montazu jest powalająca :naughty:

Opublikowano

a może chce ktoś Saaba 9-3 2002 rok? full wypas mega zadbany.

OD CIEBIE NIE KUPIŁBYM KOSIARKI DO TRAWY A CO DOPIERO AUTA :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale TT w BEX-ie po koleżeńsku mu zamontujesz ????

Bez flaszki JD niech się nawet nie pojawia :decayed::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 12:09_________________________________________________

Pwoeim inaczej, tylko Poziek może cokolwiek montowac w moim aucie. Jego doświadczenie i dbałość o poprawnośc montazu jest powalająca :naughty:

W twoim przyszłym zgiejowanym na maksa pedałowozie nakleję świnkę ciągnąca druta słoniowi na lusterko :good:

Opublikowano

W twoim przyszłym zgiejowanym na maksa pedałowozie nakleję świnkę ciągnąca druta słoniowi na lusterko :good:

no przecież pisze ze nie kupi subaru

Opublikowano

no przecież pisze ze nie kupi subaru

oby...

Opublikowano

szcze po gaciach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.