Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

kórwa , ja w swojej krótkiej pijackiej karierze naszczałem trzy razy w łózko , dwa razy do szafy i raz mamie w koszyk na grzyby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

spoko :polew: :polew: :polew:

toż przecież ja z tego wielkiej tragedii nie robię i też mam z ciebie taką bękę jak ty ze mnie i wszyscy są happy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esa przytarta, nic groźnego, jakieś babsko wymusiło pierwszeństwo :confused4:

To za to że podpierdolił mnie do moda :decayed:

BTW szkoda mam nadzieję, że fajna d*pa zarysowała i teraz będzie mogła odpracować :sexinbed: :sexinbed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zyczenia czarnuchy i tak wiem ze byly nieszczere :wink4:,urwanie jaj mam takie przed tymi zasranymi swietami ze na forum wchodze jak juz wszyscy spia ale chociaz mam caly przeglad dnia jak sie gowniarze podk...urwiaja :polew: :polew: :polew:,jajca wam ogolic i resorakami sie bawic a nie pojazdami mechanicznymi,evo srevo i takie tam plotki i damskie fochy, chyba z powodu zblizajacych sie swiat taki przyjazny nastroj wszystkich ogarnia,widze tylko ze co druga spinka to z ksiegowym???? :polew: :polew: :polew:kurfa Poziek ale ty jestes konfliktowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zyczenia czarnuchy i tak wiem ze byly nieszczere :wink4:,urwanie jaj mam takie przed tymi zasranymi swietami ze na forum wchodze jak juz wszyscy spia ale chociaz mam caly przeglad dnia jak sie gowniarze podk...urwiaja :polew: :polew: :polew:,jajca wam ogolic i resorakami sie bawic a nie pojazdami mechanicznymi,evo srevo i takie tam plotki i damskie fochy, chyba z powodu zblizajacych sie swiat taki przyjazny nastroj wszystkich ogarnia,widze tylko ze co druga spinka to z ksiegowym???? :polew: :polew: :polew:kurfa Poziek ale ty jestes konfliktowy

Ja jeszcze nie śpię .... ale starość ;(

Aleś doyebał :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

dodam to samo ale nie bede sie wypowiadał

trafił swój na swego

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poziu - Kali :bokser: 0:1 :punish:

:polew: :polew: :polew:

Ta runda ewidentnie dla Kaliego :vava:

Poziu dziś coś nie w formie :no: :no: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaliemu latwiej bo tylko z Pozkiem a Poziek nie wyrabia sie z polowa forum :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

dodam to samo ale nie bede sie wypowiadał

trafił swój na swego

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poziu - Kali :bokser: 0:1 :punish:

:polew: :polew: :polew:

Ta runda ewidentnie dla Kaliego :vava:

Poziu dziś coś nie w formie :no: :no: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

żeby o czymś pisać trzeba mieć pojęcie, czego i kaliemu i Tobie Michale na temat sti czy evo czy jeżdzenia autem z klatką ewidentnie brakuje :wink4:

także proponuję wyłożyć na to wimbledona i patrzeć jak się lśni :kox: za dużo musiałbym tłumaczyć, kiedyś jeszcze może by mi się chciało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

fajna pupa zarysowała i teraz będzie mogła odpracować :sexinbed: :sexinbed:

no to sie mylisz bo ona wygladała jak z koszmaru i miała około 50-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 07:39_________________________________________________

no to sie mylisz bo ona wygladała jak z koszmaru i miała około 50-ki

No to lipton :thumbdown: Zapodaj jakieś pstryk pstryk bom ciekaw waszmość jak co przyciapane[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 07:41_________________________________________________

widze tylko ze co druga spinka to z ksiegowym????

Koniec roku. Mój też mnie wqrwia bo gania mnie o kwity i jakiś dziwnie nabuzowany. Może na koniec roku "księgowi" się "kocą" ?? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam mam problem, dzisiaj rano wsiadlem do samochodu i urwalem wewnetrzne lusterko tzn. lekko je zachaczylem i spadlo z zaczepow razem z oslonka na kabel, z nerwow nie umialem go przymocowac spowrotem na swoje miejsce wiec postanowilem zapytac sie was na poczatku zanim je zepsuje :) i mam takie pytanko jak zamontowac to lusterko poniewaz nie chcialo mi sie wsunac od dolu, moze jest jakas inna metoda montazu? zakladam same lusterko a pozniej oslonke od kalbi czy wszystko razem? dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jak odbiore auto pstrykne fote, drzwi to pikuś , najgorsze to miejsce gdzie zaczyna sie nadkole , wyglada tak jakby ktoś jakiegoś pręta wbił :thumbdown:

Tak sie zastanawiam , bo miałem po świetach odprowadzić fure na poprawke malowania i drzwi tez miały byc poprawione , moze jakbym sie ustawił z tym lakiernikiem to by ogarnął temat , pare $$$ zostaloby w kieszeni i na wiosne łatwiej byłoby o to 450KM+ , bo mi Fly po piętach depcze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że żeście parówe na złom wywieźli. Kawałek nadkola można było przespawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jak odbiore auto pstrykne fote, drzwi to pikuś , najgorsze to miejsce gdzie zaczyna sie nadkole , wyglada tak jakby ktoś jakiegoś pręta wbił :thumbdown:

Tak sie zastanawiam , bo miałem po świetach odprowadzić fure na poprawke malowania i drzwi tez miały byc poprawione , moze jakbym sie ustawił z tym lakiernikiem to by ogarnął temat , pare $$$ zostaloby w kieszeni i na wiosne łatwiej byłoby o to 450KM+ , bo mi Fly po piętach depcze :gwizdanie:

W zimę lakierować gablotę ?? :shocked:

Masz przykład po sobie że takie rzeczy na wiosnę jak mniejsze prawdopodobieństwo że ktoś wjedzie w furmanką albo Ty gdzieś przypierniczysz [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 07:55_________________________________________________

Szkoda że żeście parówe na złom wywieźli. Kawałek nadkola można było przespawać.

Jakie telewizory ?? Przecież nie pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz przykład po sobie że takie rzeczy na wiosnę jak mniejsze prawdopodobieństwo że ktoś wjedzie w furmanką albo Ty gdzieś przypierniczysz

hornet , ja mam dzwona srednio raz na kwartał wiec patrząc z tej perspektywy nigdy fury nie pomaluje [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 08:08_________________________________________________

Szkoda że żeście parówe na złom wywieźli. Kawałek nadkola można było przespawać.

Parówa jeszcze na podwórku , w kawałkach ale na podwórku , nadkola leżą ale lekko wygięte:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet , ja mam dzwona srednio raz na kwartał wiec patrząc z tej perspektywy nigdy fury nie pomaluje

Moskal ja tak miałem jak jeździłem A3, co 3 miesiące wypadek. przesiadłem się na eSe i nic. Może jeździsz za wolno. Ja sobie tłumaczyłem to tak, że w eSce uciekalem przed wypadkami i jak było widać przez prawie 2 lata mi się udało :)

Jeździj szybciej, nie będziesz miał wypadków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal od kiedy przeprowadził się do Grodziska i przystąpił do chóru kościelnego jest pupilem księdza proboszcza. No a reszta kościelnego półświadka się mści... parówę wykasowali teraz się za eSe biorą. taka prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...