Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze Panie Michale, wygrał Pan. Ja idę dalej żyć w świecie rzeczywistym.

Kłaniam się nisko :hi:

kupuj bexa, będziesz zadowolony :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest dziś spot??

Opublikowano

Tak

Opublikowano

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Łączymy się wszyscy w tym momencie z moskalem telepatycznie i wspieramy go w tych ciezkich chwilach

Nie pytajcie tylko to zrobicie bo chlopak ma pod gorke cale zycie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

znowu esa rozjebana ?

Opublikowano

Jutro chyba miała iść do mechaniora na wymianę rozrusznika

Opublikowano

Esa przytarta, nic groźnego, jakieś babsko wymusiło pierwszeństwo :confused4:

Opublikowano

Trzeba mieć szczęście...

Opublikowano

Esa przytarta, nic groźnego, jakieś babsko wymusiło pierwszeństwo :confused4:

daaaaamn...

Opublikowano

najpierw sobie spraw takie auto a potem pisz - nie zasmiecaj forum wyczytanymi w internecie opiniami

Uwierz mi, że wiem doskonale co to za auto i jak się nim jeździ ale nie chce kupowac dla szpanu bo nie bede miał kiedy i za co nim jeździć. Nie powtórze Twojej wersji z evo jako przedłużenie męskości i jedyny argument przy wyrywaniu lachonów a zgniły francuz do jazdy na codzień do księgowości i liczenia ile to warte są te marne 3 plasikowe diamenty na masce. :cool1:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

dodam to samo ale nie bede sie wypowiadał

trafił swój na swego

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moskal szkoda że parówa poszła bo byś miał z czego ćwiartkę wkładać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

moskal szkoda że parówa poszła bo byś miał z czego ćwiartkę wkładać :decayed:

eSa do wyklepania, przeszurana deczko pojechała dalej :cool1: Kuwa dobrze, że na tą poprawkę lakieru nie pojechał, bo by się wkoorwił strasznie...

Opublikowano

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/color

j**ane kórwisko wyjeżdżal z podporządkowanej lewej strony , ja jechałem powolutku. jak ona morde wystawiła to myślałem ze sie zatrzyma i mnie pusci , no ale nie puściła , uciekłem w prawo ale były za***iste muldy z zasp.

Złapała mnie w przednie/tylne drzwi i tylny błotnik. ten błotnik najgorzej wygląda bo w tym miejscu gdzie sie drzwi kończą jest wjebane do środka ostro , bedzie trzeba nieźle klepać :thumbdown:

BTW przyjechał dzisiaj musti mnie pociągnąć pod blokiem , odpaliła i tak po około 2km zauważyłem ze pali mi sie "aku" na desce i ładowanie jest poniżej 12V. miałem jechac do piaseczna ale zawrociłem bo byłem z majką i nie chciałem stanąć gdzies po drodze.

Koło domu chciałem chwile pojeździć i sprawdzić czy bedzie ładowanie spadać , w końcu zawrociłem , dałem jej w piz*e i szast prast kontrolka zgasla , a ładowanie 14V. Pasek luźny ??????

No i k**wa najlepsze , u mechaniora chciałem pokazać jak mi auto nie odpala i wyobraźcie sobie 15 prób i wszystkie od strzała :decayed:

moskal szkoda że parówa poszła bo byś miał z czego ćwiartkę wkładać :decayed:

eeee , tragedii nie ma , wieksze dzwony miałem , to jest taka popierdółka - nawet nie kolizja :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dobrze, że ją trafiłeś bo jeszcze by odjechała i udawała, że nic się nie stało.

Mnie tak kierowca autobusu załatwił, nawet policjanci mówili że lepiej jest kogoś trafić wtedy sprawa winy jest jasna :wink4:

Opublikowano

Dobrze, że ją trafiłeś bo jeszcze by odjechała i udawała, że nic się nie stało.

Mnie tak kierowca autobusu załatwił, nawet policjanci mówili że lepiej jest kogoś trafić wtedy sprawa winy jest jasna :wink4:

jakbym jej nie trafił nie byłoby strat :wink4:

Opublikowano

ale nie bede sie wypowiadał

ty nie musisz się wypowiadać

za ciebie szczekają panny, którym peplasz głupoty :kox::polew:

Opublikowano

oj jak ta prawda Cie boli siusiu majtku :polew: :polew:

Opublikowano

oj jak ta prawda Cie boli siusiu majtku :polew: :polew:

wolę być siusiu majtkiem niż babskim plotkarzem jak ty, pantoflu :naughty:

Opublikowano

spoko :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.