Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

twoja tez :polew:

Co moja?

Już dawno zrobiony przeszczep na ekonomiczne 1,9. Sig dla niepoznaki jest

Poziek pomagał we słapie. Jeszcze montaż TT został :kox:

:polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W takim razie nie dyskutuj :gwizdanie:

ciebie o zdanie sie nikt nie pyta
Opublikowano

W takim razie nie dyskutuj :gwizdanie:

ciebie o zdanie sie nikt nie pyta

jak nie jak tak :kox:

Opublikowano

znowu piz.da. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

?? o mnie mowisz ?? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 19:30_________________________________________________

W takim razie nie dyskutuj :gwizdanie:

ciebie o zdanie sie nikt nie pyta

jak nie jak tak :kox:

:polew: :polew:
Opublikowano

ja i mam w pupie twoja opinie na temat tego silnika :polew:

hehe w d.upie to dopiero będziesz miał jak ci w końcu coś jebnie :kox: :kox: :kox:

i napisz wtedy koniecznie o tym na forum co byśmy mogli potargać z ciebie łacha :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja i mam w pupie twoja opinie na temat tego silnika :polew:

hehe w d.upie to dopiero będziesz miał jak ci w końcu coś jebnie :kox: :kox: :kox:

i napisz wtedy koniecznie o tym na forum co byśmy mogli potargać z ciebie łacha :kox: :kox: :kox: :kox:

napisze koniecznie :good: zebys mial sie z czego posmiac :polew:
Opublikowano

zebys mial sie z czego posmiac :polew:

ja się śmieję już teraz :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zebys mial sie z czego posmiac :polew:

ja się śmieję już teraz :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to zdrowka zycze :kox: :kox:
Opublikowano

zebys mial sie z czego posmiac :polew:

ja się śmieję już teraz :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to zdrowka zycze :kox: :kox:

:buziak:

Opublikowano

jak to czytam to tylko jedno mi do głowy przychodzi... NIE dla bezstresowego wychowania :polew:

Opublikowano

jak to czytam to tylko jedno mi do głowy przychodzi... NIE dla bezstresowego wychowania :polew:

:good: :good: :good:

Opublikowano

Siema młodziaki :hi:

Ale dziś postów naebaliście :gwizdanie: Normalnie jak w technicznym :kox:

Opublikowano

Siema młodziaki :hi:

Ale dziś postów naebaliście :gwizdanie: Normalnie jak w technicznym :kox:

Adam ja też się gubię :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Zdrówko Góral :drunk:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 23:00_________________________________________________Kamyk :hi: , mordo moja :kox: czemu na spoty nie przyjeżdzasz :bicz3: :wink4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Zdrówko Góral :drunk:

no własnie za Ciebie tu toczymy mesz pomiędzy DeLux a Żubrówką Białą :)

a więc zdrowie gościu fajny :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poproszę żubrówkę , a po .... delux na popitkę i będę zdrów :evil:

Opublikowano

Poproszę żubrówkę , a po .... delux na popitkę i będę zdrów :evil:

zapraszamy do tego jest boczek z patelni i oscypek zapiekany :)

Opublikowano

Menu jak w restauracji :naughty: ale boczek :kox: :kox: :kox: , chociaż oscypkiem też nie pogardze ...... :good:

:beer1: zdrowie :wink4:

Opublikowano

Menu jak w restauracji :naughty: ale boczek :kox: :kox: :kox: , chociaż oscypkiem też nie pogardze ...... :good:

:beer1: zdrowie :wink4:

Adaśko Ty dawaj na ogólnopolski i pochwal się tym wygranym Meguaiersem :decayed:

Opublikowano

Menu jak w restauracji :naughty: ale boczek :kox: :kox: :kox: , chociaż oscypkiem też nie pogardze ...... :good:

:beer1: zdrowie :wink4:

Adam myśl nad czasem a ja już resztę załatwię :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.