Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uroki pracowania u siebie...

...u taty :decayed::D

Uroki pracowania u siebie...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:naughty: :naughty:

sorry za OT..ale znalazłem fajne auto :cool1:

04.jpg

10.jpg

09.jpg

:kox: :kox:

Opublikowano

osz k**ew :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

ej, kilery i madafaki :tongue4:

do narciarzy i deskowców - ktoś może mi podpowiedzieć jakąś mądrą metę w białce lub bukowinie?

bywa tam ktoś?

z góry dzięki

t.

Opublikowano

ej, kilery i madafaki :tongue4:

do narciarzy i deskowców - ktoś może mi podpowiedzieć jakąś mądrą metę w białce lub bukowinie?

bywa tam ktoś?

z góry dzięki

t.

a nie szkoda ci sprzetu i nerwów zeby tam jechac?

Opublikowano

ej, kilery i madafaki :tongue4:

do narciarzy i deskowców - ktoś może mi podpowiedzieć jakąś mądrą metę w białce lub bukowinie?

bywa tam ktoś?

z góry dzięki

t.

a nie szkoda ci sprzetu i nerwów zeby tam jechac?

a czego nie robi sie dla przyjemnosci?? idac tym tropem myslenia nigdy nie poszusowalbym sobie w alpach czy nawet w zakopanym :naughty:
Opublikowano

ej, kilery i madafaki :tongue4:

do narciarzy i deskowców - ktoś może mi podpowiedzieć jakąś mądrą metę w białce lub bukowinie?

bywa tam ktoś?

z góry dzięki

t.

a nie szkoda ci sprzetu i nerwów zeby tam jechac?

szkoda

jaka jest inna opcja?

Opublikowano

ej, kilery i madafaki :tongue4:

do narciarzy i deskowców - ktoś może mi podpowiedzieć jakąś mądrą metę w białce lub bukowinie?

bywa tam ktoś?

z góry dzięki

t.

a nie szkoda ci sprzetu i nerwów zeby tam jechac?

szkoda

jaka jest inna opcja?

gorka szczesliwicka :polew: :polew:
Opublikowano

http://holdsmolenski.pl/cennik.html :polew:

ej, kilery i madafaki :tongue4:

do narciarzy i deskowców - ktoś może mi podpowiedzieć jakąś mądrą metę w białce lub bukowinie?

bywa tam ktoś?

z góry dzięki

t.

a nie szkoda ci sprzetu i nerwów zeby tam jechac?

szkoda

jaka jest inna opcja?

w Polsce? Dla mnie nie :thumbdown:

Opublikowano

ej, kilery i madafaki :tongue4:

do narciarzy i deskowców - ktoś może mi podpowiedzieć jakąś mądrą metę w białce lub bukowinie?

bywa tam ktoś?

z góry dzięki

t.

u Stożka

A ja za 6 godzin lecę do Val Di Sole :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ej, kilery i madafaki :tongue4:

do narciarzy i deskowców - ktoś może mi podpowiedzieć jakąś mądrą metę w białce lub bukowinie?

bywa tam ktoś?

z góry dzięki

t.

a nie szkoda ci sprzetu i nerwów zeby tam jechac?

szkoda

jaka jest inna opcja?

gorka szczesliwicka :polew: :polew:

:sick3:

Opublikowano

W PL tez mogę polecić Stożek :good:

Opublikowano

w Polsce to jedynie na kita mozna poswiecic czas. juz lepiej do Czech jechac bo cenowo wychodzi to samo a mniejszy ruch

Slowacja och*jała z karnetami i 170euro za tydzien to smiech na sali

Opublikowano

szkoda

jaka jest inna opcja?

w Polsce? Dla mnie nie :thumbdown:

Wierchomla daje radę wg. mnie ale w weekendy bywa tłoczno.

http://wierchomla.com.pl/

Opublikowano

Uroki pracowania u siebie...

...u taty :decayed::D

Uroki pracowania u siebie...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox:

Widze wielkie kompleksy i problem w tym, że pracuje z tatą i że mam świetną szanse na nauke prowadzenia firmy. Przepraszam, że tak się w życiu ułożyło, przepraszam, że nie musze pracować z obcymi ludźmi i przepraszam, że sprawiam tym niektórym taki ból.

Od poniedziałku zmieniam prace, zaczne zmywać kubeczki plastikowe w kfc, może wtedy przestanie moje życie tak Was boleć.

I tak w woli wyjaśnienia nie pracuje u taty tylko z tata, mama, siostrą cioteczną i szwagrem plus 20 innych osob. Ale w takich dniach jak dzisiaj faktycznie wolałbym u kogoś obcego, wziąłbym sobie urlop na dzisiaj i miał w d*pie wszystko do poniedziałku. Nie musiałbym się zastanawiać co potrzeba zrobić w firmie, co dokupić, co naprawić itd. Robiłbym swoje w godzinach 9-17 i reszte miał głęboko. Przykro mi bardzo, że tak nie jest.

Starałem się Poziek niereagować na Twoje docinki ale już mnie to wkur#*& Jak masz taki wielki problem w związku z moją pracą i moim życiem to domagam się, żebyś mi to w 4 oczy powiedział, co Cie tak boli a nie tylko na forum wypisujesz po raz kolejny robiąc z siebie pajaca.

Z mojej strony to tyle na ten temat.

Pozdrawiam

Opublikowano

w Polsce to jedynie na kita mozna poswiecic czas. juz lepiej do Czech jechac bo cenowo wychodzi to samo a mniejszy ruch

Slowacja och*jała z karnetami i 170euro za tydzien to smiech na sali

no to zdrowo

170 to juz niezla kasa, jak jedziesz z gwiazdorami swoimi

zresztą co jak co, ale ten sport to nigdy do tanich nie należał :angry:

Opublikowano
:pali:
Opublikowano

szkoda

jaka jest inna opcja?

w Polsce? Dla mnie nie :thumbdown:

Wierchomla daje radę wg. mnie ale w weekendy bywa tłoczno.

to jest najgorsze :disgust:

Opublikowano

170 to juz niezla kasa, jak jedziesz z gwiazdorami swoimi

to może inaczej

na ile chcesz jechać i w jakich terminach ?

Opublikowano

w Polsce to jedynie na kita mozna poswiecic czas. juz lepiej do Czech jechac bo cenowo wychodzi to samo a mniejszy ruch

Slowacja och*jała z karnetami i 170euro za tydzien to smiech na sali

no to zdrowo

170 to juz niezla kasa, jak jedziesz z gwiazdorami swoimi

zresztą co jak co, ale ten sport to nigdy do tanich nie należał :angry:

ale nieadekwatne do jakosci/warunkow

lepiej juz do austrii pojechac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.