Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

Zamierzam jechać w poniedziałek lub wtorek po Opla Astrę II z 2003r dla kolegi bo jest nią zainteresowany, auto znajduje się w Komorowie na ul Prusa.

Macie sprawdzony serwis żeby tam można było podjechać i sprawdzić auto bo nie chce jechać do serwisu od tego gościa z komisu bo może być to jego znajomy itd itp..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

Zamierzam jechać w poniedziałek lub wtorek po Opla Astrę II z 2003r dla kolegi bo jest nią zainteresowany, auto znajduje się w Komorowie na ul Prusa.

Macie sprawdzony serwis żeby tam można było podjechać i sprawdzić auto bo nie chce jechać do serwisu od tego gościa z komisu bo może być to jego znajomy itd itp..

Pablo umów się na przegląd na Przasnyskiej w Warszawie, firma Mega-Car :wink4:

Opublikowano

170 to juz niezla kasa, jak jedziesz z gwiazdorami swoimi

to może inaczej

na ile chcesz jechać i w jakich terminach ?

rozważam jakieś 4-5 noclegów, a z racji szkół no to chyba tylko ferie, nic innego

temat w miarę istotny, to odległość do wyciągów (konieczność odśnieżania, szukania parkingu, potem z powrotem mnie rozkłada )

Opublikowano

Widze wielkie kompleksy i problem w tym, że pracuje z tatą i że mam świetną szanse na nauke prowadzenia firmy. Przepraszam, że tak się w życiu ułożyło, przepraszam, że nie musze pracować z obcymi ludźmi i przepraszam, że sprawiam tym niektórym taki ból.

Od poniedziałku zmieniam prace, zaczne zmywać kubeczki plastikowe w kfc, może wtedy przestanie moje życie tak Was boleć.

I tak w woli wyjaśnienia nie pracuje u taty tylko z tata, mama, siostrą cioteczną i szwagrem plus 20 innych osob. Ale w takich dniach jak dzisiaj faktycznie wolałbym u kogoś obcego, wziąłbym sobie urlop na dzisiaj i miał w pupie wszystko do poniedziałku. Nie musiałbym się zastanawiać co potrzeba zrobić w firmie, co dokupić, co naprawić itd. Robiłbym swoje w godzinach 9-17 i reszte miał głęboko. Przykro mi bardzo, że tak nie jest.

Starałem się Poziek niereagować na Twoje docinki ale już mnie to wkur#*& Jak masz taki wielki problem w związku z moją pracą i moim życiem to domagam się, żebyś mi to w 4 oczy powiedział, co Cie tak boli a nie tylko na forum wypisujesz po raz kolejny robiąc z siebie pajaca.

Z mojej strony to tyle na ten temat.

Pozdrawiam

Widzę dziecko, że po ostatniej pijackiej imprezie nabrałeś hardości :kox:

Nie będę jednak tracił kolejnej kropki na Ciebie :cool1:

Jak jest obaj wiemy :decayed:

Całuję serdecznie :buziak:

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

Zamierzam jechać w poniedziałek lub wtorek po Opla Astrę II z 2003r dla kolegi bo jest nią zainteresowany, auto znajduje się w Komorowie na ul Prusa.

Macie sprawdzony serwis żeby tam można było podjechać i sprawdzić auto bo nie chce jechać do serwisu od tego gościa z komisu bo może być to jego znajomy itd itp..

Pablo umów się na przegląd na Przasnyskiej w Warszawie, firma Mega-Car :wink4:

Ok to będę tam dzwonić jak coś, dzięki :wink4:

Opublikowano

Deaktywowałem sobie konto na fejsbuku :radocha:

Opublikowano

170 to juz niezla kasa, jak jedziesz z gwiazdorami swoimi

to może inaczej

na ile chcesz jechać i w jakich terminach ?

rozważam jakieś 4-5 noclegów, a z racji szkół no to chyba tylko ferie, nic innego

temat w miarę istotny, to odległość do wyciągów (konieczność odśnieżania, szukania parkingu, potem z powrotem mnie rozkłada )

2 lata temu płaciłem 80zł z jedzeniem

a teraz:

http://www.uchramca.pl/?strona,menu,pol,glowna,0,0,1295,cennik,ant.html

masakra się w PL porobiła...

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 12:58_________________________________________________

Deaktywowałem sobie konto na fejsbuku :radocha:

Też się noszę z takim zamiarem...jak wrażenia ? :decayed:

Opublikowano

Deaktywowałem sobie konto na fejsbuku :radocha:

jestes pewny ze ci sie udało? :gwizdanie:

Opublikowano

Też się noszę z takim zamiarem...jak wrażenia ? :decayed:

Jestem wolny :polew:

Deaktywowałem sobie konto na fejsbuku :radocha:

jestes pewny ze ci sie udało? :gwizdanie:

No tak jak by.. deaktywowałem, więc mnie nie ma..

Najgorsza jest jednak świadomość, że nie da się do końca usunąć - konto ciągle czeka - wpisuję email, hasło i znowu jest aktywne :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

170 to juz niezla kasa, jak jedziesz z gwiazdorami swoimi

to może inaczej

na ile chcesz jechać i w jakich terminach ?

rozważam jakieś 4-5 noclegów, a z racji szkół no to chyba tylko ferie, nic innego

temat w miarę istotny, to odległość do wyciągów (konieczność odśnieżania, szukania parkingu, potem z powrotem mnie rozkłada )

2 lata temu płaciłem 80zł z jedzeniem

a teraz:

http://www.uchramca.pl/?strona,menu,pol,glowna,0,0,1295,cennik,ant.html

masakra się w PL porobiła...

o kutwa

no to wariactwo jakieś

4 osoby to jest dziennie jakieś 5 stówek

a gdzie tu dalej :kwasny:

Opublikowano

Ogólnie znajomy po "usunięciu" się z fejsa dobrze to spuentował - "pora się zająć swoim życiem, a nie cudzym" :cool1:

Opublikowano

170 to juz niezla kasa, jak jedziesz z gwiazdorami swoimi

to może inaczej

na ile chcesz jechać i w jakich terminach ?

rozważam jakieś 4-5 noclegów, a z racji szkół no to chyba tylko ferie, nic innego

temat w miarę istotny, to odległość do wyciągów (konieczność odśnieżania, szukania parkingu, potem z powrotem mnie rozkłada )

2 lata temu płaciłem 80zł z jedzeniem

a teraz:

http://www.uchramca.pl/?strona,menu,pol,glowna,0,0,1295,cennik,ant.html

masakra się w PL porobiła...

o kutwa

no to wariactwo jakieś

4 osoby to jest dziennie jakieś 5 stówek

a gdzie tu dalej :kwasny:

dlatego najrozsądniejszym rozwiązaniem są Alpy

daj mi swojego maila, wyślę Ci ekstra propozycję

Opublikowano

niestety, dziwia sie ze nie ma chetnych a ceny kosmiczne co roku i do tego nigdy nie bedziesz wiedzial czy jak przyjedziesz to bedzie na czym jezdzic :kwasny:

Opublikowano

170 to juz niezla kasa, jak jedziesz z gwiazdorami swoimi

to może inaczej

na ile chcesz jechać i w jakich terminach ?

rozważam jakieś 4-5 noclegów, a z racji szkół no to chyba tylko ferie, nic innego

temat w miarę istotny, to odległość do wyciągów (konieczność odśnieżania, szukania parkingu, potem z powrotem mnie rozkłada )

2 lata temu płaciłem 80zł z jedzeniem

a teraz:

http://www.uchramca.pl/?strona,menu,pol,glowna,0,0,1295,cennik,ant.html

masakra się w PL porobiła...

o kutwa

no to wariactwo jakieś

4 osoby to jest dziennie jakieś 5 stówek

a gdzie tu dalej :kwasny:

dlatego najrozsądniejszym rozwiązaniem są Alpy

daj mi swojego maila, wyślę Ci ekstra propozycję

ja pierd....

Poziek coś pisze o rozsądku

świat oszalał :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:14_________________________________________________przynajmniej dobrze gada :tongue4:
Opublikowano

Poziek coś pisze o rozsądku

starzeję się :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:14_________________________________________________przynajmniej dobrze gada :tongue4:

a to prawda

drukować i w ramki, bo rzadkość :polew:

Opublikowano

ESA DO ODEBRANIA :radocha::buhaha:

Opublikowano

ESA DO ODEBRANIA :radocha::buhaha:

zazdraszczam, u mnie najwcześniej koniec przyszłego tygodnia :wallbash:

Opublikowano

ESA DO ODEBRANIA :radocha::buhaha:

wow

gratki :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.