Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jestem nowym użytkownikiem audi i zapisałem się do tego klubu. Chciałem sie spytac kiedy macie jakies zloty/ spoty czy cos takiego bo chcialbym się wkrecic w ten temat

skoro piszesz w temacie to może byś przeczytał jego nazwę orazy wyciągnął wnioski.. niezbyt dobry początek :decayed:

ale jakby co, to my pomożemy ....... :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To o Was :decayed:

Poziek ostatnio to w radiu słyszałem i nie moglem znalezc calego utworu. dzieki :good:

P.S. 2.17min- mam taki strój królika w domu, nawet dwa :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano

bą żur

:hi:

Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano

:hi:

Czuje się jakby był poniedziałek. od 8 w robocie a 3/4 osob u nas ma wolne. Uroki pracowania u siebie...

Kawyyyyy :kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
narodwybrany.jpg
Opublikowano

:hi:

Czuje się jakby był poniedziałek. od 8 w robocie a 3/4 osob u nas ma wolne. Uroki pracowania u siebie...

Kawyyyyy :kawa:

spoko, majkel, dasz radę - inni też tak dzisiaj mają :wink4:

Opublikowano

ja zasypiam :lazy:

i cos bym :sexinbed:

Opublikowano

ja zasypiam :lazy:

i cos bym :sexinbed:

kup żabę :polew:

Opublikowano

:hi:

Czuje się jakby był poniedziałek. od 8 w robocie a 3/4 osob u nas ma wolne. Uroki pracowania u siebie...

Kawyyyyy :kawa:

spoko, majkel, dasz radę - inni też tak dzisiaj mają :wink4:

a to wiadomo. Ale jeszcze jest taki zamuł w firmie, robić nie ma co. Mogłem sobie wczesniej zaległości porobić a tak to nawet nie mam co odrabiać.

Ale mamy plan, żeby w golfa w biurze pograć :)

Opublikowano

ja zasypiam :lazy:

i cos bym :sexinbed:

kup żabę :polew:

:bicz:

Opublikowano

ja zasypiam :lazy:

i cos bym :sexinbed:

kup żabę :polew:

:bicz:

Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko.

Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były

niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się

sprzedawcy:

- Macie tu jakieś tańsze zwierzaki?

- Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł.

- 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo?

- Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona

potrafi świetnie

robić laskę!

Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta

ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności.

Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach.

Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora.

Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie.

Zdumiona kobieta

spytała:

- Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie?

- Jak tylko żaba nauczy się gotować – wypierdalasz.

Opublikowano

:hi:

Czuje się jakby był poniedziałek. od 8 w robocie a 3/4 osob u nas ma wolne. Uroki pracowania u siebie...

Kawyyyyy :kawa:

spoko, majkel, dasz radę - inni też tak dzisiaj mają :wink4:

a to wiadomo. Ale jeszcze jest taki zamuł w firmie, robić nie ma co. Mogłem sobie wczesniej zaległości porobić a tak to nawet nie mam co odrabiać.

Ale mamy plan, żeby w golfa w biurze pograć :)

a to znam temat

pracowałem kiedyś u takich, co w ptk o 14tej dołki na korytarzu rozstawiali :polew:

Opublikowano

Uroki pracowania u siebie...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Czuje się jakby był poniedziałek. od 8 w robocie a 3/4 osob u nas ma wolne. Uroki pracowania u siebie...

Kawyyyyy :kawa:

spoko, majkel, dasz radę - inni też tak dzisiaj mają :wink4:

a to wiadomo. Ale jeszcze jest taki zamuł w firmie, robić nie ma co. Mogłem sobie wczesniej zaległości porobić a tak to nawet nie mam co odrabiać.

Ale mamy plan, żeby w golfa w biurze pograć :)

a to znam temat

pracowałem kiedyś u takich, co w ptk o 14tej dołki na korytarzu rozstawiali :polew:

u mnie juz 3 flaszke pija :decayed:
Opublikowano

Uroki pracowania u siebie...

...u taty :decayed::D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.