Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Menu jak w restauracji :naughty: ale boczek :kox: :kox: :kox: , chociaż oscypkiem też nie pogardze ...... :good:

:beer1: zdrowie :wink4:

Adaśko Ty dawaj na ogólnopolski i pochwal się tym wygranym Meguaiersem :decayed:

Jeszcze nie dostałem :naughty:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 00:03_________________________________________________

Menu jak w restauracji :naughty: ale boczek :kox: :kox: :kox: , chociaż oscypkiem też nie pogardze ...... :good:

:beer1: zdrowie :wink4:

Adam myśl nad czasem a ja już resztę załatwię :)

Ale to jest proste :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Menu jak w restauracji :naughty: ale boczek :kox: :kox: :kox: , chociaż oscypkiem też nie pogardze ...... :good:

:beer1: zdrowie :wink4:

Adaśko Ty dawaj na ogólnopolski i pochwal się tym wygranym Meguaiersem :decayed:

Jeszcze nie dostałem :naughty:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 00:03_________________________________________________

Menu jak w restauracji :naughty: ale boczek :kox: :kox: :kox: , chociaż oscypkiem też nie pogardze ...... :good:

:beer1: zdrowie :wink4:

Adam myśl nad czasem a ja już resztę załatwię :)

Ale to jest proste :kox:

bo u gorala jest tak mówisz i masz :cool1: :cool1: bo Cię lubię i tyle :good: :good: :good:

Opublikowano

:embarrassed: aleś mnie zawstdził .... dobrze że żona tego nie czyta :decayed:

Miło mi :hi: i na wzajem :good:

Opublikowano

:embarrassed: aleś mnie zawstdził .... dobrze że żona tego nie czyta :decayed:

Miło mi :hi: i na wzajem :good:

słowa nie na wiatr idą u mnie słowo droższe pieniędzy tak że Adaś czekam :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa:
Opublikowano

:siema::kawa:

:siema::)

Opublikowano

O kurwaaaaa :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema , uchlałem sie piwem i nie mam kaca :good::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

oniak, pepkowe ? :naughty:

jak dobrze miec dluuuuugi weekend :kox:

Opublikowano
oniak, pepkowe ? naughty

nooooo

Opublikowano

To o Was :decayed:

Opublikowano

oniak, pepkowe ? naughty

nooooo

... urodziło się w końcu ? graty ojciec :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To o Was :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Taaaa , tylko kto tu jest z wawy , wszyscy to pieprzona napływowa stonka :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Zdrówko Góral :drunk:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 23:00_________________________________________________Kamyk :hi: , mordo moja :kox: czemu na spoty nie przyjeżdzasz :bicz3: :wink4:

Futbol, kochaniutki - FUTBOL is maj lajf :tongue4:

Opublikowano

Taaaa , tylko kto tu jest z wawy , wszyscy to pieprzona napływowa stonka :polew:

Jak cała Warszawa.

Opublikowano

Taaaa , tylko kto tu jest z wawy , wszyscy to pieprzona napływowa stonka :polew:

Jak cała Warszawa.

oniak poruszył dość drażliwy temat :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie jestem nowym użytkownikiem audi i zapisałem się do tego klubu. Chciałem sie spytac kiedy macie jakies zloty/ spoty czy cos takiego bo chcialbym się wkrecic w ten temat

Opublikowano

Panowie jestem nowym użytkownikiem audi i zapisałem się do tego klubu. Chciałem sie spytac kiedy macie jakies zloty/ spoty czy cos takiego bo chcialbym się wkrecic w ten temat

strzała T.

prosta sprawa - wtorek, Torwar, Poziek no i łyżwy

tu się od lat nic nie zmienia :decayed:

Opublikowano

Panowie jestem nowym użytkownikiem audi i zapisałem się do tego klubu. Chciałem sie spytac kiedy macie jakies zloty/ spoty czy cos takiego bo chcialbym się wkrecic w ten temat

skoro piszesz w temacie to może byś przeczytał jego nazwę orazy wyciągnął wnioski.. niezbyt dobry początek :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.