Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co masz na myśli, jutro jestem w Wawce i potrzebuję się szybko i sprawnie tam poruszać

Brynia celnicy maja strajk i caly transport w nagrode ze stoi juz po 4 dni na granicy przyjedzie postac w Wawie :hi:

Ożesz ty!!! i to pewne??
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o qżwa a gdzie ten ,, strajk" ma być bo ja tylko na Domaniewską od Hynka potrzebuję

Anno, czy Ty czytasz to co piszą inni ???

Napisałem pościka wyżej gdzie to będzie - nie stresuj się :wink4:

Opublikowano

pewne[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 21:09 _________________________________________________a jeżeli chodzi o felge.... po 3 godzinach ślizgania zrobiło się w tamtym miejscu bardziej slisko niż 3 godziny wcześniej... :embarrassed:

Opublikowano

jeżeli chodzi o felge.... po 3 godzinach ślizgania zrobiło się w tamtym miejscu bardziej slisko niż 3 godziny wcześniej... :embarrassed:

Już się nie tłumacz - dałeś ciała i tyle :tongue4:

Opublikowano

widzę że Krzyniek rozbrykałeś się z tym vaginowaniem... to może w końcu ty dasz radę zrobić u mnie w benzynce logi dynamiczne? :polew:

Opublikowano

Czytam, Skarbie czytam, ale czasem dopiero po fakcie, odwykłam już od tego że się w takim tempie posty w Spotach Wa-wy pokazują :D

Tak też myślałem Skarbie. Po prostu nie nadążasz za nami - musisz nad tym popracować :wink4:

Opublikowano

no wiesz, my nie krakusy że w 53 minuty 8 stron nawalili...

a właśnie mieli dzisiaj spota...czas do niech wpaść i napisać żeby nie szaleli dzisiaj :kox:

Opublikowano

no wiesz, my nie krakusy że w 53 minuty 8 stron nawalili...

a właśnie mieli dzisiaj spota...czas do niech wpaść i napisać żeby nie szaleli dzisiaj :kox:

Spokojnie, z tych 8 stron to 3 były na słowa powitania i 4 na pożegnania więc co się dziwisz :D

Opublikowano

Warszawiacy - przygotowani juz duchowo do jutrzejszej blokady..? :naughty:

Opublikowano

Warszawiacy - przygotowani juz duchowo do jutrzejszej blokady..? :naughty:

Blokada tylko w centrum więc co się stresować :tongue4:

Opublikowano

może i tak, tydzień temu w niedziele byłem wyjatkowo wkurzony i cięty na wszystko i wszystkich

poza tobą kochany LukaszkuR :tongue4::polew:

Opublikowano
Blokada tylko w centrum więc co się stresować

Raczej do centrum nie wjada maja blokowac drogi dojazdowe do WAWY

Opublikowano

może i tak, tydzień temu w niedziele byłem wyjatkowo wkurzony i cięty na wszystko i wszystkich

poza tobą kochany LukaszkuR :tongue4::polew:

No ja myślę kochany, że na mnie nie mogłeś być zły :wink4:

Widzę już teraz, że łączy nas specyficzna więź i to jakże prawdziwe i mocne uczucie ...

TY KŁAMCZUCHU :P

Na mnie przecież nie byłeś :polew: :polew: :polew:

Hmmmmm ... Skarbie, ale przecież wiadomo, że na Ciebie też nie :polew:

Poziek, tak poza tematem: słyszałem wczoraj jak oglądałem jeden z filmów w aucie fajny tekst:

"... mówiono mówiło się, że nie można wskazać wymienić panienki facetki, której by Maciek nie przeleciał ..." - jakoś tak mi się to skojarzyło dziwnie z Tobą :polew: :polew: :polew:

Raczej do centrum nie wjada maja blokowac drogi dojazdowe do WAWY

Ja słyszałem co innego.

Jutro z rana zadzwonię do mojego pewnego centrum informacji i dowiem się co i jak :tongue4:

Opublikowano

Szkoda że Audi nie wyprodukowało jakiegoś skuterka na takie miejskie zdarzenia...

Opublikowano

Buehehe.. 997 da sobie rade z TIRami .. :cool:

Opublikowano

To ja robie w firmie transportowej i jutro o 8 rano dam znać co chłopaki robią :polew::P;):decayed:

Opublikowano

,, ale na ch.. mi las"

"no jak to na ch... w scenariuszu pisze ..." :polew: :polew: :polew:

LukaszkuR rozumiem, że przekażesz mi jutro informacje telefonicznie, jak będzie żle to pojadę od Piaseczna

AneczkoB ... dobrze, tylko dryndnij do mnie rano żebym zadzwonił w odpowiednie miejsce.

Opublikowano

mają blokowac drogi dojazdowe do wawy czyli nie centrum a obrzeża stolicy

Opublikowano

AneczkoB

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

No co ... a baty ... z przyjemnością przyjmę karę ... :polew:

z przyjemnością :rolleyes:

Ja myślę :wink4:

Opublikowano
:sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.