Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i znów Kasiu masz rację :oklaski

:przebiegly:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra, nie wałkujmy juz tego tematu ;D .. kto chce zimny browar z zimnego schoweczka ?

Opublikowano

kto chce zimny browar z zimnego schoweczka ?

Jak Corona to odbiore na spocie :P

Opublikowano

dobra, nie wałkujmy juz tego tematu ;D .. kto chce zimny browar z zimnego schoweczka ?

i znów Kasiu masz rację :oklaski

:przebiegly:

:gwizdanie:

Opublikowano

zwykłem wozić Heinekeny bo wieksze ;)

Opublikowano

dobra, nie wałkujmy juz tego tematu ;D .. kto chce zimny browar z zimnego schoweczka ?

ja poproszę :naughty:

Opublikowano

zwykłem wozić Heinekeny bo wieksze ;)

Nie liczy sie wilkość :polew: Podobno .. :drunk:

Może być i Heineken , oby nie Calsberg :kwasny:

Opublikowano

dobra, nie wałkujmy juz tego tematu ;D .. kto chce zimny browar z zimnego schoweczka ?

ja poproszę :naughty:

jak mi sie uda dotrzec to cos przemyce :drunk:

Opublikowano

JEZU, ale wy smarujeta te posty. Nie zagladalem przez weekend i juz nawalone stron. No bo ja przyzwyczajony do spotow radomskich, gdzie od grudnia nic sie nie rusza.. :decayed:

No i jak, stoja te TIRy w stolicy?

Czy w tym garazu, gdzie sa spoty myją też wnetrze auta, czy jest tylko mycie zewnetrzne, bo nie wiem czy zaliczyc kąpiel wczesniej czy tam..? :)

Opublikowano

Czy w tym garazu, gdzie sa spoty myją też wnetrze auta, czy jest tylko mycie zewnetrzne, bo nie wiem czy zaliczyc kąpiel wczesniej czy tam..?

Ja tam byłem naprzeciwko wjazdu na FW ... za 6 blach przelecisz zewnątrz autko wszystkimi programami :D

Co do wnętrza nie wiem czy stoją tam odkurzacze :mysli: , ale też by mi sie przydało odkurzanko :decayed:

Opublikowano

blokada dziś odwołana, słyszałem na cb że w Wawie "miśków jak mrówków" i kontrolowali te ciężarówki prawie jedną za drugą ;)

Opublikowano

Czy w tym garazu, gdzie sa spoty myją też wnetrze auta, czy jest tylko mycie zewnetrzne, bo nie wiem czy zaliczyc kąpiel wczesniej czy tam..?

Ja tam byłem naprzeciwko wjazdu na FW ... za 6 blach przelecisz zewnątrz autko wszystkimi programami :D

Co do wnętrza nie wiem czy stoją tam odkurzacze :mysli: , ale też by mi sie przydało odkurzanko :decayed:

Taak, tylko ze ja jestem zbyt leniwy, zeby samemu machac szczotami. Wole oddac auto komus, kto to za mnie zrobi. :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 17:25 _________________________________________________

blokada dziś odwołana, słyszałem na cb że w Wawie "miśków jak mrówków" i kontrolowali te ciężarówki prawie jedną za drugą ;)

Wyszli strajkowiczom naprzeciw. Kazdy skontrolowany podswiadomie bal sie pozniej blokowac, bo wiedzial, ze byl spisany. :decayed:

Nie popieram tego typu strajkow, ale chyba nie mialbym nic przeciwko gdyby jednak zablokowali drogi - w koncu musza dopiąc swego, a skoro inne metody nie dzialaja.. Dojdzie do tego, ze rzadowe beemki i lancie wyjada na ulice i zablokuja WYJAZD z Warszawy. :>

Opublikowano

jeżdziłeś tirem zresztą ja tez, to wiesz czym to pachnie ja im się wcale nie dziwię,

stać na granicy w kolejce 30godzin bez warunków sanitarnych itd. to wcale nie jest miłe jakby mógł w tym czasie zrobic kurs albo dwa i zarobic kase.

co do rządowych beeemek to opowiem wam coś na spociku co kiedyś zrobiliśmy w wawie.

Opublikowano

Nie było źle, tylo przez te kontrole dokumentów troche większe korki na wlotach się porobiły. No i po trasie patrol na patrolu parlolem poganiał.

Jak tam pobyt w Warszawie ??? Bez problemu dało się wjechać i wyjechać ?

Opublikowano

Tak wszystko ok, tylo trochę za dużo czasu mi wjazd i wyjazd zajął.

Mówiłem, że będzie bez problemu z dojazdem ... jak zwykle miałem rację :>

Udało się to co się miało udać ??? :wink4:

Opublikowano

Tak wszystko załatwiłam :)

A poziek miał dzisiaj z TIRowcami swoimi blokować specjalnie W-wę żeby Ci się nie udało.

Chyba nie zdążył :D

Opublikowano

Chyba tak, ciekawe czemu- czyżby trzysta parę rumaków rozbiegło się gdzieś po okolicach Nadarzyna, każdy w inną stronę :polew:

Nie no, miał TIRami zajechać. A co do rumaków to bez przesady - przecież wirtualne rumaki nie mogą się rozbiec w różne strony :polew:

Opublikowano

No widzisz Łukasz jednak moga sie rozbiec i wirtulane zrebaki tylko ze jedynie po forum a nie po Nadarzynie :D

Opublikowano

No widzisz Łukasz jednak moga sie rozbiec i wirtulane zrebaki tylko ze jedynie po forum a nie po Nadarzynie :D

Cóż, niestety tak to jest.

Kurcze, nie wiem czemu, ale ostatnio prawie codziennie ładuję telefon - chyba akumulator po 4 latach się kończy ...

Opublikowano

No widzisz Łukasz jednak moga sie rozbiec i wirtulane zrebaki tylko ze jedynie po forum a nie po Nadarzynie :D

Cóż, niestety tak to jest.

Kurcze, nie wiem czemu, ale ostatnio prawie codziennie ładuję telefon - chyba akumulator po 4 latach się kończy ...

eeee niemożliwe...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.