Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LODY O 14 tam gdzie zawsze

a ty Tomboy kupuj ta lancie i dawaj na lody :lol:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe Tomboy masz tu linka dzwoń i umawiaj się żeby przyjechał we wtorek to go potestujemy :oops:

A L L E G R O

Opublikowano

o to ja czegoś nie wiem?? TOMBOY jest strażakiem ?? :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Opublikowano
o to ja czegoś nie wiem?? TOMBOY jest strażakiem ?? :mrgreen: :mrgreen: :lol:

to nie wiedziałeś..Tomboy dorabia sobie troche po pracy :oops: :mrgreen: i szukał jakiegoś wozu :shock:

Wujku Poźku jak tam nasze interesy :???: ?

Opublikowano

No ja juzem wrocil ze spota bylo nas 3 ale nawet widzielismy spankiego jak przelatywal do chaty szkoda ze nas nie zauwazyl.

A co do Tomboya to prawda ma chlopak zdolnosci sikawka umie operowac tylko mu wozu braklo :lol: ostatnio to dorabial na autobusie "springer" jest na zdjeciach w albumie :lol:

Adaś jaki ladny masz avatarek to ta twoja siostra :mrgreen:

Opublikowano
Adaś jaki ladny masz avatarek to ta twoja siostra

fiu fiu :razz:

ty Tomboy kupuj ta lancie
:roll:

to lepiej jak na spty będzesz "springerem" przyjeżdzał

:mrgreen:

chopaki opoiero wróciłem z lansu rowerowego...w mordę dawno tak nie zmokłem :!: :!:

ale świnek było na lodach , co nie ono :razz:

Opublikowano

adamooo mailby co robic i za czym sie patrzec no ale fakt ruch jak na marszalkowskiej z tymi laskami :mrgreen:

Opublikowano

Adamoo w poniedziałek płace wiec za tydzień powinienem mieć to u siebie :)

Opublikowano
hehe Tomboy masz tu linka dzwoń i umawiaj się żeby przyjechał we wtorek to go potestujemy :oops:

A L L E G R O

ehe... tak jak mówiłem lukasowi, ze chodzi za mna thesis, ale to na razie sekret - szukam wciaz oooo w quattro a jak sie uda wyrwac tanio "boskie" auto to chyba sie skusze.

Opublikowano

bylem dzisiaj na imoli no i tor jako taki nie za szeroki ale da sie rade ale te gokarty to prawie zlomy w USA jezdzilem na nowencjach chyba w porownaniu do tych no ale generalnie trzeba by sie wczesniej namyslec jak naprawde chcemy jechac i dac rezerwacje bo moze byc problem z taka iloscia osob :wink:

Opublikowano
No ja juzem wrocil ze spota bylo nas 3 ale nawet widzielismy spankiego jak przelatywal do chaty szkoda ze nas nie zauwazyl.

a no przejeżdzałem ... niestety nie zwracałem uwagi na lodziarnie ani na Audi ;-) ... zmecznie prowadziło mnie prosto do domku .... :twisted:

Opublikowano

qwa spanky jakiś ty zarobiony wiecznie masz czas przynajmniej na potrzeby fizjologiczne ? hihi

Opublikowano

przwsnaj sie lukas23 ze byles pocwiczyc na torze zeby kich nie bylo co?

Opublikowano
qwa spanky jakiś ty zarobiony wiecznie masz czas przynajmniej na potrzeby fizjologiczne ? hihi

najbardziej zarobiony to jest malinowy cyc :mrgreen: ten to ma tabakę non stop :oops:

ono w końcu moc masz konkretną :razz:

Łukaszek, poćiwiczył na bank bo...ostatni na mecie stawia krówkę i to nie byle jaką :mrgreen:

Opublikowano

Panowie dostaniecie baty jak tylko dostane bolida w swoje rece :twisted:

Opublikowano

mój najlepszy czas na imoli 20.36 :twisted: 86kg wagi

Opublikowano
qwa spanky jakiś ty zarobiony wiecznie masz czas przynajmniej na potrzeby fizjologiczne ? hihi

:twisted:

pamietaj ze czas to pieniadz .... ;-)

P.S w łikendy nie pracuje .... tylko sie bawie .... :twisted:

Opublikowano

czas to pieniadz ale godzinka jeszcze nikogo nie zrujnowala mysle :razz:

Opublikowano
czas to pieniadz ale godzinka jeszcze nikogo nie zrujnowala mysle :razz:

wiem wiem ... postaram sie poprawic ... ;-)

BTW ... nie wiedziałem ze spotykacie sie w ta niedziele na lodzikach .... :twisted:

Opublikowano

Lukas wypowiedz się w temacie z CB radiem, pleeeesssssse

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.