Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba by pojechać na wagę i paździerze powarzyć , bo dane z D.Rej . to se można wsadzić :thumbdown:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyprasuj sobie dres na wieczór :decayed:

do niego dzisiaj kurier specjalnie zapier.dalał z chińskiego centrum mody w Woli Kosowskiej z nowiutkim ciuchem prosto z tajwanu

To pięknie będzie szeleścił :polew:

ortalion.jpg

Tylko jeszcze ładnie żelazkiem kancik zrobić :kox:

Opublikowano

( nie wiem co ściemnić żonie że potrzeba tyle kasy ) Hm :mysli:

powiedz jej ze jestes sexoholikiem podobnie jak Tiger Woods i potrzebujesz na ekskluzywne dziwki :good:

to bym chyba musiał od razu zameldować się u Ciebie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

( nie wiem co ściemnić żonie że potrzeba tyle kasy ) Hm :mysli:

powiedz jej ze jestes sexoholikiem podobnie jak Tiger Woods i potrzebujesz na ekskluzywne dziwki :good:

to bym chyba musiał od razu zameldować się u Ciebie :polew: :polew: :polew:

na jedna noc cie moge przygarnąć :wink4::drunk::drinks::banan2:

Opublikowano

Pany , zbliża się godzina zero .... idę napleta obmyć i wypierdalam na GORZAŁĘ .

Moskal dzięki za kwadrat ... potrzciwy z Ciebie gość .... a wypijcie zdrówko i za mnie , ja wypije i za Wasze :good:

Narka wszystkim :hi:

Opublikowano

Moskal wypijcie zdrówko i za mnie , ja wypije i za Wasze :good:

masz jak w banku :good:

Opublikowano

:hi:

:hi: Jak tam kiera mojego znajomego? :)

Poniedziałek..i nie Twojego znajomego tylko jego córki :tongue4:

Opublikowano

Poniedziałek..i nie Twojego znajomego tylko jego córki :tongue4:

jeden uj... mojej znajomej niech będzie :decayed::good:

Opublikowano

Poniedziałek..i nie Twojego znajomego tylko jego córki :tongue4:

jeden uj... mojej znajomej niech będzie :decayed::good:

A ona wie, że ją znasz ? :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:,ja dzisiaj nie bede sie musial uszargac w waszym meskim gronie :sick3:
Opublikowano

A ona wie, że ją znasz ? :polew: :polew:

:mysli: chyba tak :polew: z jej bratem i ojcem znam się lepiej :decayed::naughty::good:

Opublikowano

A ona wie, że ją znasz ? :polew: :polew:

:mysli: chyba tak :polew: z jej bratem i ojcem znam się lepiej :decayed::naughty::good:

To nie dobrze :song: -> :friends::hahaha:

Opublikowano

To nie dobrze :song: -> :friends::hahaha:

:decayed: niby czemu? :decayed:

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano

:drunk:

:drunk:

Opublikowano

:drunk:

:drunk:

:good:

Jasiek z lodem na pokładzie

Opublikowano

Siema , wróciłem ........ tzn stara mnie przywiozła :gwizdanie:

Ale c**jnia była o 20-tej nie było z kim pić , wszystko się zważyło :thumbdown: ale laski były :good: - miałem wolną salę i parkiet :kox:

Opublikowano

:drunk:

:drunk:

:good:

Jasiek z lodem na pokładzie

u mnie niestety ale tylko browar i zapalanka na cukrze własnej roboty :kox:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 23:06_________________________________________________

Siema , wróciłem ........ tzn stara mnie przywiozła :gwizdanie:

Ale c**jnia była o 20-tej nie było z kim pić , wszystko się zważyło :thumbdown: ale laski były :good: - miałem wolną salę i parkiet :kox:

PIXI bo Ty stara wyga jesteś i za dużo możesz wypić :gwizdanie: Trenujesz po cichaczu. Trzeba było do mnie wpadać na browara. Miałeś blisko, tylko dwa przystanki tramwajowe :kox:

Opublikowano

Siema , wróciłem ........ tzn stara mnie przywiozła :gwizdanie:

Ale c**jnia była o 20-tej nie było z kim pić , wszystko się zważyło :thumbdown: ale laski były :good: - miałem wolną salę i parkiet :kox:

pixi stary byku :wink4:

mam nadzieję, że chociaż były TAM przygotowane

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja nie bylem :( kór.wa dopiero z pracy wrocilem :\

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.