Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Policja: Dlaczego Pan nie ma naklejki na szybie ?

Mundry Grześ: Nie ma sensu, szyba i tak się nie nadaje.. :thumbdown:

Policja: (po chwili znalazła pęknięcie) To poproszę dowód rejestracyjny :hi:

a no tak , to o naklejke chodziło :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

a to utas...zadzwonił na policje... to mu powiedz next time że ma ujowe kebaby bo sierśc zostaje z psów w mięsie..

i o jaka naklejke...;-)... trzeba mu było pokazac, tu mam klubowa a4-klub a tu vwgolf... a tu mam wunderbauma...

Opublikowano

to mu powiedz next time że ma ujowe kebaby bo sierśc zostaje z psów w mięsie..

Na 100% tak zrobimy :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Troche , wracalismy z kebaba , najprawdopodobniej szef knajpy zadzwonił na psy ze kierowca Audi A4 nietrezeźwy , zatrzymali nas na środku krzyzowek na bombach , w pewnym momencie były trzy radiowozy , a my up***doleni w środku jak świnie :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi::sick3:

DSC_0154.jpg

:buziak:

Kto się tak zeszmacił ? :polew: :polew:

Policja: Dlaczego Pan nie ma naklejki na szybie ?

Mundry Grześ: Nie ma sensu, szyba i tak się nie nadaje.. :thumbdown:

Policja: (po chwili znalazła pęknięcie) To poproszę dowód rejestracyjny :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie poznajesz tej mordy?

Opublikowano

DSC_0158.jpg DSC_0169.jpg DSC_0163.jpg

Do kalendarza te zdjęcia :decayed:

DSC_0154.jpg

I to też :naughty:

Ogólnie fajną imprezę mieliście :naughty:

Opublikowano

Ogólnie fajną imprezę mieliście :naughty:

trzeba było podbić.

BTW malik wisisz w bierhalle 100pln :decayed:

Opublikowano

Ogólnie fajną imprezę mieliście :naughty:

trzeba było podbić.

BTW malik wisisz w bierhalle 100pln :decayed:

:dziura:

Opublikowano

trzeba było podbić.

Nie mogłem :decayed: Ale może kiedyś się uda :wink4:

Opublikowano

Do roboty ! Na wagony , a nie chlanie :decayed:

Nie jestesmy murzynami jak Ty :naughty:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Nieźle zabalowaliście :naughty:

Opublikowano

Policja: Dlaczego Pan nie ma naklejki na szybie ?

Mundry Grześ: Nie ma sensu, szyba i tak się nie nadaje.. :thumbdown:

Policja: (po chwili znalazła pęknięcie) To poproszę dowód rejestracyjny :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 12:43_________________________________________________Kolkov zabrali Ci dowód??

Opublikowano

BTW malik wisisz w bierhalle 100pln :decayed:

Spoko, prześlę faxem :decayed:

Opublikowano

BTW malik wisisz w bierhalle 100pln :decayed:

Spoko, prześlę faxem :decayed:

no tak im powiedziałem :good:

Opublikowano
  • Autor

ja pierdooooole moja baaaaaaaaaaaania :sick3: :sick3: :sick3: te browary to jakaś masakra, żeby po 3 tak zdychać :przebiegly:

jak sobie teraz przypomnę tą akcje, to aż mi siebie żal, tak się wj***ć :facepalm:

miało być "nie mam naklejki, bo wymieniałem szybę", ale nawet nie jestem jakoś specjalnie wqurwiony :bag:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:09_________________________________________________

BTW malik wisisz w bierhalle 100pln :decayed:

Spoko, prześlę faxem :decayed:

no tak im powiedziałem :good:

gooood dżaaaaaaaaaaaab :good:

Opublikowano

doj**aliście do pieca :polew: :polew:

Śpiąca królewna jest the best ,... włosów nie rozwiało ? :decayed:

Opublikowano

ja pierdooooole moja baaaaaaaaaaaania :sick3: :sick3: :sick3:

o której byłes w domu ????

Opublikowano

a jak sie w koncu zakonczyla cala akcja? laweta i parking policyjny ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.