Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale dalej nie wiem co jest grane i to mnie wk***ia bo jak gdzies pojade w Polske i stane to wtedy bedzie lipa

obstawiam ze termostat sie zaciąl i przy najblizszej okazji wymienie oraz korek od zbiorniczka z plynem chłodzącym

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale dalej nie wiem co jest grane i to mnie wk***ia bo jak gdzies pojade w Polske i stane to wtedy bedzie lipa

obstawiam ze termostat sie zaciąl i przy najblizszej okazji wymienie oraz korek od zbiorniczka z plynem chłodzącym

no ja dzisiaj odstawiam do walki ze sprzęgłem , wiesz ze te chóje którym w styczniu w Grodzisku oddałem auto nie załozyli mi tego przewodu z ASO , który kupiłem tylko jakąś popierdółke ???? normalnie nie mozna ufac zadnemu chójowi którego pierwszy raz widzisz na oczy :thumbdown:

Opublikowano

ale dalej nie wiem co jest grane i to mnie wk***ia bo jak gdzies pojade w Polske i stane to wtedy bedzie lipa

obstawiam ze termostat sie zaciąl i przy najblizszej okazji wymienie oraz korek od zbiorniczka z plynem chłodzącym

no ja dzisiaj odstawiam do walki ze sprzęgłem , wiesz ze te chóje którym w styczniu w Grodzisku oddałem auto nie załozyli mi tego przewodu z ASO , który kupiłem tylko jakąś popierdółke ???? normalnie nie mozna ufac zadnemu chójowi którego pierwszy raz widzisz na oczy :thumbdown:

jedz i pokaż im co wsadzili i niech oddaja kase albo spalisz im ten burdel :decayed:

Opublikowano

a myślisz że te dzieci były przytomne, same przyszły i o dobranocce rozmawialiśmy??

Tak, tak Buba - własnie to miałem na myśli :good:

ale dalej nie wiem co jest grane i to mnie wk***ia bo jak gdzies pojade w Polske i stane to wtedy bedzie lipa

obstawiam ze termostat sie zaciąl i przy najblizszej okazji wymienie oraz korek od zbiorniczka z plynem chłodzącym

no ja dzisiaj odstawiam do walki ze sprzęgłem , wiesz ze te chóje którym w styczniu w Grodzisku oddałem auto nie załozyli mi tego przewodu z ASO , który kupiłem tylko jakąś popierdółke ???? normalnie nie mozna ufac zadnemu chójowi którego pierwszy raz widzisz na oczy :thumbdown:

jedz i pokaż im co wsadzili i niech oddaja kase albo spalisz im ten burdel :decayed:

Dawaj na nich namiary i jedziemy opierdolić ryje :kox: :kox:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Dawaj na nich namiary i jedziemy opierdolić ryje :kox: :kox:

AUTO-DOCTOR , Grodzisk mazowiecki , ul.Graniczna 40 :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dawaj na nich namiary i jedziemy opierdolić ryje :kox: :kox:

AUTO-DOCTOR , Grodzisk mazowiecki , ul.Graniczna 40 :kox: :kox: :kox:

no to kiedy :baseball:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Dawaj na nich namiary i jedziemy opierdolić ryje :kox: :kox:

AUTO-DOCTOR , Grodzisk mazowiecki , ul.Graniczna 40 :kox: :kox: :kox:

no to kiedy :baseball:

normalnie słychać jak im d*py drżą :decayed:

Opublikowano

:shocked:

show room najbliżej - Berlin albo Wiedeń

ewentualnie Maskfa

Opublikowano

Dawaj na nich namiary i jedziemy opierdolić ryje :kox: :kox:

AUTO-DOCTOR , Grodzisk mazowiecki , ul.Graniczna 40 :kox: :kox: :kox:

no to kiedy :baseball:

normalnie słychać jak im d*py drżą :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja mam ich w dópie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dawaj na nich namiary i jedziemy opierdolić ryje :kox: :kox:

AUTO-DOCTOR , Grodzisk mazowiecki , ul.Graniczna 40 :kox: :kox: :kox:

no to kiedy :baseball:

normalnie słychać jak im d*py drżą :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja mam ich w dópie :kox: :kox: :kox:

i co czujesz?? faktycznie się ruszają??

Opublikowano

i co czujesz?? faktycznie się ruszają??

z deka sie coś rusza :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi: yrB
Opublikowano

Karwa jak ja uwielbiam jak winda nie działa i trzeba za***rdalać na jedenaste z buta :heat:

Opublikowano

Karwa jak ja uwielbiam jak winda nie działa i trzeba zasuwać na jedenaste z buta :heat:

ale kondycja, brachu, jaką kondychę łapiesz na wiosnę :naughty:

Opublikowano

Dawaj na nich namiary i jedziemy opierdolić ryje :kox: :kox:

AUTO-DOCTOR , Grodzisk mazowiecki , ul.Graniczna 40 :kox: :kox: :kox:

no to kiedy :baseball:

normalnie słychać jak im d*py drżą :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja mam ich w dópie :kox: :kox: :kox:

chłopacy wpadną na WPR`ach i zaraz będą przepraszali na kolanach :polew:

Opublikowano

pany gdzie w okolicy zrobić przegląd i nabicie klimy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.