Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany gdzie w okolicy zrobić przegląd i nabicie klimy?

klime nabijałem w tej wsi za milanówkiem , tam gdzie ten pacjent ma zabytkowe autobusy itp. serwis jest naprzeciwko

a przegląd to jaki chcesz ???? chcesz miec pieczątke czy chcesz sprawdzić auto ??? :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

klime nabijałem w tej wsi za milanówkiem , tam gdzie ten pacjent ma zabytkowe autobusy itp. serwis jest naprzeciwko

Otrębusy.Też tam nabijałem :good:

Opublikowano

podobno w Milanówku na podwiejskiej jest dobry typ od klimatyzacji.

a przegląd to jaki chcesz ???? chcesz miec pieczątke czy chcesz sprawdzić auto ??? :decayed

:wallbash: wuja :wallbash: klimatyzacji przegląd (odgrzybienie i reszta pierdół z nią związanych) :decayed: [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 17:15_________________________________________________

klime nabijałem w tej wsi za milanówkiem , tam gdzie ten pacjent ma zabytkowe autobusy itp. serwis jest naprzeciwko

Otrębusy.Też tam nabijałem :good:

ile biorą za nabicie i odgrzybienie?

Opublikowano

klime nabijałem w tej wsi za milanówkiem , tam gdzie ten pacjent ma zabytkowe autobusy itp. serwis jest naprzeciwko

Otrębusy.Też tam nabijałem :good:

o to to to :kox:

[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 17:16_________________________________________________

:wallbash: wuja :wallbash: klimatyzacji przegląd (odgrzybienie i reszta pierdół z nią związanych)

to pisz kórwa wyraźnie :decayed:

Opublikowano

to pisz kórwa wyraźnie :decayed:

to się nazywa trzeźwe myślenie :>

chlapnij browara :decayed:

Opublikowano

to pisz kórwa wyraźnie :decayed:

to się nazywa trzeźwe myślenie :>

chlapnij browara :decayed:

sposób dobry na wszystko :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pany gdzie w okolicy zrobić przegląd i nabicie klimy?

klime nabijałem w tej wsi za milanówkiem , tam gdzie ten pacjent ma zabytkowe autobusy itp. serwis jest naprzeciwko

a przegląd to jaki chcesz ???? chcesz miec pieczątke czy chcesz sprawdzić auto ??? :decayed:

Padalcu Ci dam wsi, to zajebiaszcza metropolia z sołtysem za szefa :))
Opublikowano

chlapnij browara :decayed:

własnie chlapie :wink4:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 18:05_________________________________________________

Padalcu Ci dam wsi, to zajebiaszcza metropolia z sołtysem za szefa :))

tak w całej metropolii jest zakret a na zakręcie skrzyżowanie :kox: :kox: :kox::polew:

Opublikowano

moskal słyszałem że rondo jest :mysli:

Opublikowano

moskal słyszałem że rondo jest :mysli:

nie przejezdzałem tam przez rondo , moze "za miastem" gdzieś jest ale w mieście czyli "zakręt i skrzyżowanie" nie zauważyłem :decayed:

Opublikowano

Kurva tu wszystko jest, co tylko se zapragniesz... kury, kaczki, drób hyhy

Opublikowano

no pany

są tacy co się interesują, są tacy co nie

ale 3majcie kciuki

dzisiaj MU jedzie zaległy mecz z Chelsea

co prawda na wyjeździe i będzie chyba ciężko, ale coś mi mówi że.....

mam takie feelin'

że 2 night będzie dobra night :dance:

spójrzcie bo warto :good:

Opublikowano

20 lat w jednej druzynie... piekna rzecz.

Opublikowano

wiem wiem

ostoja

tak jak Neville i Scholes

po odejściu całej trójki ta paka będzie już innym zespołem

ale póki co - grają (przynajmniej 2 z nich)

i to jak ..... :naughty:

dobra, komu w drogę temu :a4fan:

impreza pod Marriottem w Champions

CY :hi:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 19:48_________________________________________________

karwa jego mać ............

a było tak dobrze do przerwy :angry:

Opublikowano
:hi: dzisiaj pierwszy :kox:
Opublikowano

Siema z rana :wink4:

Moskal were are you :decayed:

Opublikowano

Siema z rana :wink4:

Moskal were are you :decayed:

siema bydlęta :hi:

musti wstretny pedozwierzu zacznij odbierać telefony bo jak cie spotkam to Ci potłuke okulary :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Siema z rana :wink4:

Moskal were are you :decayed:

were czy where ??

bry bry :hi::angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.