Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TOM77 & moskal - wszystkiego najlepszego :drinks:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:siema:

sto lat stare pierdziochy :drunk:

kuuurfa nie jaram drugi dzień i cały się telepię :buhaha:

Opublikowano

:siema:

sto lat stare pierdziochy :drunk:

kuuurfa nie jaram drugi dzień i cały się telepię :buhaha:

Biedaczek :tongue4:

STO LAT Panowie!

Opublikowano

TOM77 & moskal - wszystkiego najlepszego :drinks:

sto lat stare pierdziochy :drunk:

senkju :good:

Opublikowano

kuuurfa nie jaram drugi dzień i cały się telepię :buhaha:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kuuurfa nie jaram drugi dzień i cały się telepię :buhaha:

napij sie :kox:

Opublikowano

kuuurfa nie jaram drugi dzień i cały się telepię :buhaha:

napij sie :kox:

Bez faja to nie to samo :thumbdown:

Biedny Grześ :confused4:

Opublikowano

:siema:

sto lat stare pierdziochy :drunk:

kuuurfa nie jaram drugi dzień i cały się telepię :buhaha:

mundry greg - browarek jest lekarstwem na Fszytko :naughty:

Opublikowano
  • Autor

narazie wpierd...m pączki i jest całkiem spoko...

fak jak mi się chce jarać

Opublikowano

narazie wpierd...m pączki i jest całkiem spoko...

fak jak mi się chce jarać

:polew: :polew: dopiero się zacznie...... tylko nie przeskocz na piwo bo później kałdun ciężko zrzucić.... lepiej sączyć jakąś łychę wieczorkiem z lodem

Opublikowano

fak jak mi się chce jarać

narazie wpierd...m pączki i jest całkiem spoko...

fak jak mi się chce jarać

:polew: :polew: dopiero się zacznie...... tylko nie przeskocz na piwo bo później kałdun ciężko zrzucić.... lepiej sączyć jakąś łychę wieczorkiem z lodem

a jeszcze lepiej - z lodzikiem

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: dopiero się zacznie...... tylko nie przeskocz na piwo bo później kałdun ciężko zrzucić.... lepiej sączyć jakąś łychę wieczorkiem z lodem

za dużo czasu spędzam w robocie, żeby walić alko co wieczór...

a jeszcze lepiej - z lodzikiem

:wink4:

... nie mniej jednak, chyba zacznę wcześniej wracać :naughty:

Opublikowano

pany

krótkie pytanie z branży IT:

co mam przenieść (jaki plik, katalog) między kompami, żeby w nowo zainstalowanym FF mieć zakładki i pliki z laptopa ?

Opublikowano
  • Autor

w documents and settings musisz pogrzebać i pokopiować te pliki FF :wink4:

Ja nigdy nie pamiętam i kopiuje wszystko :decayed:

Opublikowano

pany

krótkie pytanie z branży IT:

co mam przenieść (jaki plik, katalog) między kompami, żeby w nowo zainstalowanym FF mieć zakładki i pliki z laptopa ?

hm... daj to Łukaszowi, on i tak sie nudzi :kox:

Opublikowano

pany

krótkie pytanie z branży IT:

co mam przenieść (jaki plik, katalog) między kompami, żeby w nowo zainstalowanym FF mieć zakładki i pliki z laptopa ?

hm... daj to Łukaszowi, on i tak sie nudzi :kox:

no nie odpisuje, fagas jeden :bicz:

Opublikowano

fagas jeden :bicz:

mam takie same zdanie na jego temat :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

fagas jeden :bicz:

mam takie same zdanie na jego temat :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

to się koleś teraz dowiedział .... :decayed:

Opublikowano

fagas jeden :bicz:

mam takie same zdanie na jego temat :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

to się koleś teraz dowiedział .... :decayed:

powtarzam mu prawie codziennie :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.