Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany czy silnik z eSy wejdzie mi w całości do bagażnika tylko tak żebym niczego nie rozwalił :mysli:

a czym chcesz go włożyć ???

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany czy silnik z eSy wejdzie mi w całości do bagażnika tylko tak żebym niczego nie rozwalił :mysli:

a czym chcesz go włożyć ???

rencoma :decayed:

Opublikowano

Pany czy silnik z eSy wejdzie mi w całości do bagażnika tylko tak żebym niczego nie rozwalił :mysli:

Wejśc to może i wejdzie. Ale co się z nim stanie przy gwałtowniejszym hamowaniu albo nie daj boże czołówce.

Opublikowano

Pany czy silnik z eSy wejdzie mi w całości do bagażnika tylko tak żebym niczego nie rozwalił :mysli:

a czym chcesz go włożyć ???

rencoma :decayed:

powodzenia :good:

Opublikowano

i tak bedzie do rozebrania wiec od razu to zrobie

Opublikowano

Pany czy silnik z eSy wejdzie mi w całości do bagażnika tylko tak żebym niczego nie rozwalił :mysli:

Wejśc to może i wejdzie. Ale co się z nim stanie przy gwałtowniejszym hamowaniu albo nie daj boże czołówce.

he, he. Gazety napisza ze wypadek byl straszny, kierowca nawet nie drasniety, a silnik znalazl sie w bagazniku :polew:

Opublikowano

i tak bedzie do rozebrania wiec od razu to zrobie

mi było ciężko we dwójke wsadzić 1.8 w kufer do passata :thumbdown:

Opublikowano

Pany czy silnik z eSy wejdzie mi w całości do bagażnika tylko tak żebym niczego nie rozwalił :mysli:

podobno lodowki przewoza, to silnik nie wejdzie ? :decayed:

a na powaznie - on troche wazy, plyta bagaznika wytrzyma ?

moim zdaniem upchnac to, to bedzie masakra o ile sie w ogole da.

Opublikowano

Buba - mam auto dostawcze jeśli potrzebujesz :wink4:

Opublikowano

Buba też mam auta do przewiezienia...

Opublikowano

a wiecie że dzisiaj jest kazimierza ??

właśnie wróciłem z imienin

jakiś mam taki radosny nastrój po 3 ballantines :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:siema::przebiegly:

Wszystkiego najlepszego cycuszkowie :drunk: :drunk: :drunk:

jakiś mam taki radosny nastrój po 3 ballantines :gwizdanie:

o tej porze :blink:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za życzenia :):drinks:

Opublikowano

:siema::przebiegly:

Wszystkiego najlepszego cycuszkowie :drunk: :drunk: :drunk:

jakiś mam taki radosny nastrój po 3 ballantines :gwizdanie:

o tej porze :blink:

jak z lodem, to i o 12tej można się napić :tongue4:

Opublikowano

a wiecie że dzisiaj jest kazimierza ??

nic nie mow, moja babka namawiala moja matke zeby mnie tak nazwala... :polew: (bo urodzilem sie dzis)

Opublikowano

a wiecie że dzisiaj jest kazimierza ??

nic nie mow, moja babka namawiala moja matke zeby mnie tak nazwala... :polew: (bo urodzilem sie dzis)

Fly mordo ty moja

oprócz życzeń - od dziś mówię ci kaziu :wink4:

i nie dziękuj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kaziu :D nawet pasuje do Ciebie :cool1:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Kaźmierz :mysli:

Podejdź no do płota - chyba tak to leciało

:polew:

Opublikowano

engrish-funny-well-do-ya.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.