Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i batem tez pewnie okladasz :D

Wolę batem niż ręką...on teraz taki chudy, że przecież bym go niechcący połamał :gwizdanie: :cool1::naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i batem tez pewnie okladasz :D

ale tylko od święta - jak zasłuży

lubi skurczybyk BDSM :polew:

Opublikowano

lubi skurczybyk BDSM :polew:

oj lubi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

fagas jeden :bicz:

mam takie same zdanie na jego temat :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

to się koleś teraz dowiedział .... :decayed:

powtarzam mu prawie codziennie :przebiegly:

czyżbyście o tyfusie rozprawiali ???? :gwizdanie:

Opublikowano

pany

krótkie pytanie z branży IT:

co mam przenieść (jaki plik, katalog) między kompami, żeby w nowo zainstalowanym FF mieć zakładki i pliki z laptopa ?

ZAKŁADKI > ZARZĄDZAJ ZAKŁADKAMI.

Potem IMPORTOWANIE I KOPIE ZAPASOWE > EKSPORTUJ DO PLIKU HTML i zapisujesz sobie gdzieś plik bookmarks.

Potem to samo tylko IMPORTUJ Z PLIKU HTML i wskazujesz na ten plik.

Poza tym: gońcie się frędzle :wink4:

czyżbyście o tyfusie rozprawiali ???? :gwizdanie:

Przemyśl jeszcze raz tą wypowiedź :nose:

Opublikowano

pany

krótkie pytanie z branży IT:

co mam przenieść (jaki plik, katalog) między kompami, żeby w nowo zainstalowanym FF mieć zakładki i pliki z laptopa ?

Program MozBackup robi za Ciebie wszystko :) wystarczy zrobić sobie kopię zapasową a później ją przywrócić na dowolnym kopie tym programem

Opublikowano

Przemyśl jeszcze raz tą wypowiedź :nose:

o kórwa dopiero co godzine temu odebralem eske od mechaniora , robił sprzęgło :decayed:

Opublikowano

ja umyłem właśnie, normalnie mam srebrne felgi :kox:

Opublikowano
  • Autor

a ja siedzę w robocie i dostaje kurwicy :ad:

Opublikowano

a ja jade wlasnie po fure na Przasnyska... ciekawe, czy dali se rade z przebiciem na wiazce i padnietym esp :decayed:

Opublikowano

a ja jade wlasnie po fure na Przasnyska... ciekawe, czy dali se rade z przebiciem na wiazce i padnietym esp :decayed:

wszystkim sie auta pie.rdolą :polew: :polew: :polew:

ja w koncu uporałem sie ze sprzegłem , w koncu mam zrobione tak jak należy

te c**je z Grodziska którzy mi robili miasiąc z hakiem temu , nie dość ze włożyli mi nie ten przewód który kupiłem to jeszcze nie wymienili wysprzeglika tak jak mi powiedzieli

to gnoje j**ane , inaczej nie mozna nazwać :thumbdown:

oddaj auto , jedz w trase i niech ci sie wysra po drodze :thumbdown:

Opublikowano

diagnoza - musze wymienic ECU :kwasny:

Opublikowano

diagnoza - musze wymienic ECU :kwasny:

:confused4:

Opublikowano

a ja jade wlasnie po fure na Przasnyska... ciekawe, czy dali se rade z przebiciem na wiazce i padnietym esp :decayed:

a ja ...

a ja już w domciu, po gulaszu węgierskim delektuję się herbatką z cytrynką :tongue4:

i przyglądam się pozostałym 5 pączkom - zaiste, ten dzień powinien zginąć z kalendarza :wallbash:

Opublikowano

diagnoza - musze wymienic ECU :kwasny:

a co sie dzieje ???

Opublikowano

robi zwarcie, puszcza za slaby sygnal do przeplywki - prawdopodobnie wykonczyl mi poprzednia...

nie wiem tylko czemu sie spierdolil, auto garazowane, wiec nie stalo pod sniegiem ani w deszczu, poprzedni ecu byl tak samo zabezpieczony i sie nie sral.

Opublikowano

no Fly,

jak już zwieracz puszcza, to zdecydowanie musisz coś z tym zrobić :decayed:

Opublikowano

pamietam jak kiedys pisales, ze na paintballu, ktory organizowal Nosfer Twoja kobita siedziala w aucie, bo bala sie Ciebie puscic - to byl pierwszy znak ostrzegawczy :decayed:

Flyer - ale to nie ta sama kobieta :naughty:

Opublikowano

pamietam jak kiedys pisales, ze na paintballu, ktory organizowal Nosfer Twoja kobita siedziala w aucie, bo bala sie Ciebie puscic - to byl pierwszy znak ostrzegawczy :decayed:

Flyer - ale to nie ta sama kobieta :naughty:

toż nie pierd.ol ze masz taka młodą matke :kox:

Opublikowano

toż nie pierd.ol ze masz taka młodą matke :kox:

:naughty:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:53_________________________________________________Moskalito ile Ty w ogóle masz lat?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.