Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.bonjourmadame.fr/ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:slina:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 10:18_________________________________________________13 marca do mnie przemawia :kox:

poziu

ja mam całą listę tych które przemawiają ..... :naughty:

12.03 też robi robotę :gwizdanie: :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

skuter to giejnia :tongue4:

ale w korkach nie stoi, a jak go podkręcisz to nawet niewąsko popier**la... :gwizdanie:

ale 50 to mało jak na duże miasto.. co najmniej 125 :cool1:[br]Dopisany: Kwiecień 06, 2011, 10:43:55 _________________________________________________

http://www.bonjourmadame.fr/ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:slina:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 10:18_________________________________________________13 marca do mnie przemawia :kox:

poziu

ja mam całą listę tych które przemawiają ..... :naughty:

12.03 też robi robotę :gwizdanie: :wink4:

Nie znacie się.. 3 kwietnia robi szau :kox:

Opublikowano

a tak poza tym to coś mi mówi, że czeka mnie dzisiaj ciężki wieczór .....

UEFA CHAMPIONS LEAGUE|Chelsea vs Man.Utd||6.04.2011

Opublikowano

Kamyk

Dostałeś butelki od Kolkova ?

Opublikowano

Kamyk

Dostałeś butelki od Kolkova ?

a co Ty

zbił po drodze, pierdoła jedna :decayed:

albo osuszył, wcale bym się nie zdziwił :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kamyk

Dostałeś butelki od Kolkova ?

a co Ty

zbił po drodze, pierdoła jedna :decayed:

albo osuszył, wcale bym się nie zdziwił :naughty: :naughty: :naughty:

:D

Opublikowano

no i teges, zwykły dzień, po prostu, jakich pełno ... :wink4:

Opublikowano

no i teges, zwykły dzień, po prostu, jakich pełno ... :wink4:

Rewela
Opublikowano

no i teges, zwykły dzień, po prostu, jakich pełno ... :wink4:

Rewela

srela nie rewela, jakie telewizory przecież nie pada :mysli:

Opublikowano

no i teges, zwykły dzień, po prostu, jakich pełno ... :wink4:

Rewela

srela nie rewela, jakie telewizory przecież nie pada :mysli:

zamknij ryj
Opublikowano

no i teges, zwykły dzień, po prostu, jakich pełno ... :wink4:

Rewela

zamknij ryj

srela nie rewela, jakie telewizory przecież nie pada :mysli:

Dlaczego tak niekulturalnie ....... :gwizdanie:

Opublikowano

zamknij ryj

:polew:

Opublikowano

no i teges, zwykły dzień, po prostu, jakich pełno ... :wink4:

Rewela

zamknij ryj

srela nie rewela, jakie telewizory przecież nie pada :mysli:

Dlaczego tak niekulturalnie ....... :gwizdanie:

Norbert ostatnio stał się taki taki .. taki nieludzki :decayed::D

żartowałem oczywiście także proszę bez chłosty :naughty:

Opublikowano

no i teges, zwykły dzień, po prostu, jakich pełno ... :wink4:

Rewela

zamknij ryj

srela nie rewela, jakie telewizory przecież nie pada :mysli:

Dlaczego tak niekulturalnie ....... :gwizdanie:

Norbert ostatnio stał się taki taki .. taki nieludzki :decayed::D

żartowałem oczywiście także proszę bez chłosty :naughty:

Pędzel suchy ?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pędzel suchy ?? :polew: :polew: :polew:

podobno słabo mu już dyga... :przebiegly:

Opublikowano

A czemu mi skasowalo temat o nocnym czuwaniu 10 kwietnia ? Komuna j**ana :D

Opublikowano

Norbert ostatnio stał się taki taki .. taki nieludzki :decayed::D

a nigdy w życiu :tongue4:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 18:47_________________________________________________

A czemu mi skasowalo temat o nocnym czuwaniu 10 kwietnia ? Komuna j**ana :D

dawaj jeszcze raz, bo nie widziałem a bym poczuwał :decayed:
Opublikowano

no panowie, to jedziemy z koksem ...

2 godziny żywszego bicia serca przede mną

Glory Glory Man United !!!!

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.