Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, za 37 dni

kiedy Bierhalle ? :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

dzwonie po dziwki :kox:

ja załatwiam KOKS :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak, za 37 dni

kiedy Bierhalle ? :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

dzwonie po dziwki :kox:

ja załatwiam KOKS :kox:

BĘDĘ :kox:

Opublikowano

tak, za 37 dni

kiedy Bierhalle ? :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

dzwonie po dziwki :kox:

ja załatwiam KOKS :kox:

BĘDĘ :kox:

ho ho - lista się zapełnia :wink4:

Opublikowano

tak, za 37 dni

kiedy Bierhalle ? :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

dzwonie po dziwki :kox:

ja załatwiam KOKS :kox:

BĘDĘ :kox:

ho ho - lista się zapełnia :wink4:

a Ty jak wujek, będziesz ? :gwizdanie:

Opublikowano

tak, za 37 dni

kiedy Bierhalle ? :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

dzwonie po dziwki :kox:

ja załatwiam KOKS :kox:

BĘDĘ :kox:

ho ho - lista się zapełnia :wink4:

a Ty jak wujek, będziesz ? :gwizdanie:

dziwki, koks itp, a zwykła zimna wódka też będzie ???? :decayed: :decayed:

Opublikowano

tak, za 37 dni

kiedy Bierhalle ? :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

dzwonie po dziwki :kox:

ja załatwiam KOKS :kox:

BĘDĘ :kox:

ho ho - lista się zapełnia :wink4:

a Ty jak wujek, będziesz ? :gwizdanie:

na chwilę obecną, i owszem

a jeszcze dodatkowo mnie te dziwki przekonują :polew:

Opublikowano

siema. na Mineralnej mi zawołali 150 za diagnostykę i 500 za ewentualne czyszczenie turbo. trochę drogo co?

warto wydać to u nich i mieć pewność że wiedzą co robią czy polecacie jeszcze gdzieś zapytać?

będę wdzięczny za radę bo mi się szykuje niedługo wyjazd i muszę zrobić porządek z autem

Opublikowano

jak to karwa nie??

umknąłeś mi w tłumie konusie :decayed:

Opublikowano

siema. na Mineralnej mi zawołali 150 za diagnostykę i 500 za ewentualne czyszczenie turbo. trochę drogo co?

warto wydać to u nich i mieć pewność że wiedzą co robią czy polecacie jeszcze gdzieś zapytać?

będę wdzięczny za radę bo mi się szykuje niedługo wyjazd i muszę zrobić porządek z autem

Polecam MEGACAR na przasnyskiej :good:

Opublikowano

siema. na Mineralnej mi zawołali 150 za diagnostykę i 500 za ewentualne czyszczenie turbo. trochę drogo co?

warto wydać to u nich i mieć pewność że wiedzą co robią czy polecacie jeszcze gdzieś zapytać?

będę wdzięczny za radę bo mi się szykuje niedługo wyjazd i muszę zrobić porządek z autem

Polecam MEGACAR na przasnyskiej :good:

robią turbo? znalazłem jeszcze cos takiego http://site.scrollproducts.com/?gclid=CLDu5fTJhagCFc1jfAod0H4FtA

Opublikowano

Jak ktoś chce oszczędzać to raczej nie do Megacaru - do najtańszych Adam już nie należy :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:guma:
Opublikowano

siema. na Mineralnej mi zawołali 150 za diagnostykę i 500 za ewentualne czyszczenie turbo. trochę drogo co?

warto wydać to u nich i mieć pewność że wiedzą co robią czy polecacie jeszcze gdzieś zapytać?

będę wdzięczny za radę bo mi się szykuje niedługo wyjazd i muszę zrobić porządek z autem

jaką diagnostykę?? logi? vagowanie?? ja ci zrobie za 100zł :decayed:

Opublikowano

powtórzę jeszcze raz - może by tak w końcu wrócić do promenady?

Ja jestem za, jak wrócimy do Promki, to i ja sie w końcu pokaże :decayed:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________

:hi: zachlajmordy,wie ktos gdzie w wawce mozna dobrze i niedrogo kupic graty do kompa,np.twardziela?

Ja kupuję w Giga multimedia na giełdzie koło Gus, ale zawsze możesz iść do komputronik i zapłacisz ze 20 zł więcej.

Opublikowano

Nowa konkurencja na zlot!

Najbardziej bolesny wyścig

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema. na Mineralnej mi zawołali 150 za diagnostykę i 500 za ewentualne czyszczenie turbo. trochę drogo co?

warto wydać to u nich i mieć pewność że wiedzą co robią czy polecacie jeszcze gdzieś zapytać?

będę wdzięczny za radę bo mi się szykuje niedługo wyjazd i muszę zrobić porządek z autem

500zl za czyszczenie turbo, to w sumie jak na nich i tak normalna cena.

za wymiane turbo placi sie w wawie 250-400PLN, a do tego jeszcze zabawa z czyszczenie, rozbieraniem skladaniem...

za co te 150PLN za diagnostyke? bo tutaj to juz mozna sobie darowac...

a co do Przasnyskiej - oni dzialaja czasami jak ASO, raczej w czyszczenie turbo sie nie bawia.

Opublikowano

siema. na Mineralnej mi zawołali 150 za diagnostykę i 500 za ewentualne czyszczenie turbo. trochę drogo co?

warto wydać to u nich i mieć pewność że wiedzą co robią czy polecacie jeszcze gdzieś zapytać?

będę wdzięczny za radę bo mi się szykuje niedługo wyjazd i muszę zrobić porządek z autem

500zl za czyszczenie turbo, to w sumie jak na nich i tak normalna cena.

za wymiane turbo placi sie w wawie 250-400PLN, a do tego jeszcze zabawa z czyszczenie, rozbieraniem skladaniem...

za co te 150PLN za diagnostyke? bo tutaj to juz mozna sobie darowac...

a co do Przasnyskiej - oni dzialaja czasami jak ASO, raczej w czyszczenie turbo sie nie bawia.

kurvy i zlodzieje - nie jedz tam :no::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.