Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wreszcie zacznie jeździć ten gruchot :decayed:

ja sie przymierzam do wymiany zawiechy ale najpierw musze ten j**any wydech ogarnąć bo mnie wk***ia to pierdzenie a nie mam czasu na kanał wjechać :wallbash:

wywal od razu środkowy , bedzie bajka , podjedz do mnie to ci pokaze jak gada :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Paździerza to masz w spodniach....

no to jestescie strasznie podobni :good:

:polew: :polew: :polew:

yebłem z krzesła :good:

ragga i hornet, spóźnione ale serdeczne - wszystkiego dobrego :wink4:

chciałem poinformować, że od wczoraj na laczkach i felach letnich

OOOO Szewczyk dało radę - w sumie bez cyrków, tylko umawiać się trzeba dużo wcześniej

Opublikowano

wreszcie zacznie jeździć ten gruchot :decayed:

ja sie przymierzam do wymiany zawiechy ale najpierw musze ten j**any wydech ogarnąć bo mnie wk***ia to pierdzenie a nie mam czasu na kanał wjechać :wallbash:

wywal od razu środkowy , bedzie bajka , podjedz do mnie to ci pokaze jak gada :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wystarczy ze Grigorij mi opowiadał :thumbdown:

Ja musze tylko flansze obspawać bo od walenia młotkiem w precaty spawy chyba puściły

Opublikowano

wystarczy ze Grigorij mi opowiadał :thumbdown:

aaaa , to powiedział ze za głośno ???? w takim razie ostatni raz wpakował swoje tłuste dópsko do mojego auta :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 13:40_________________________________________________

Ja musze tylko flansze obspawać bo od walenia młotkiem w precaty spawy chyba puściły

i bedzie ci ten dzwiek pasować ??? dla mnie była chójnia , miałem zrobione tak samo jak ty :thumbdown:

Opublikowano

nie wiem jak u ciebie było słychać. z tyłu ładnie mruczy i pięknie turbiny gwiżdżą

Opublikowano

uffff

na wyjeździe do przodu

4:2

jest dobrze :good: :good: :good:

Opublikowano

zdjęcie z dzisiaj..makaroni z lucasem się bawią na stoku :evil:

foto.jpg

Opublikowano

nie wiem jak u ciebie było słychać. z tyłu ładnie mruczy i pięknie turbiny gwiżdżą

to samo ale teraz lepiej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

zdjęcie z dzisiaj..makaroni z lucasem się bawią na stoku :evil:

foto.jpg

Łee tam.. sztuczny śnieg.. dziś jest 15stopni na + :gwizdanie:

Opublikowano

zdjęcie z dzisiaj..makaroni z lucasem się bawią na stoku :evil:

foto.jpg

Makaron to ten drugi od lewej w szarej kurtce ???

Opublikowano

no :polew:

Opublikowano

no :polew:

coś zmizerniał :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Ja pier**le !!! nigdy więcej :cool1:

Opublikowano

:hi: :hi:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Ja pieprze !!! nigdy więcej :cool1:

Ja to chyba tak będę miał jutro :D

Opublikowano

Jechał ktoś z Was ostatnio do Wrocławia? Jakieś utrudnienia? Zastanawiam się czy jechać do Stolicy autem, czy LOTem...

Opublikowano

leć Lotem..może jakąś stewardessę wyrwiesz :tongue4:

Opublikowano

;)

i właśnie kupiłem bilet...

Opublikowano
foto1.jpg
Opublikowano

foto1.jpg

to fota sprzed kilku lat, tera już dawno śniegu nie ma, a Makaron i Lukas mają wąsy :)
Opublikowano

lukas i makaron usunęli sobie owłosienie na klacie i twarzy laserowo 2 lata temu..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.