Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w ogóle jak można powoływać się na źródło w czymś takim jak fakt :polew:

onet jak zwykle rządzi :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fakt jak to fakt - najważniejsza jest afera :wink4:

Opublikowano

onet jak zwykle rządzi :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kto u mnie stoi pod blokiem :mysli: czarne b6 w avancie WJ **** ramki klubowe

Opublikowano

Kto u mnie stoi pod blokiem :mysli: czarne b6 w avancie WJ **** ramki klubowe

ormo

Opublikowano

Kto u mnie stoi pod blokiem :mysli: czarne b6 w avancie WJ **** ramki klubowe

ormo

:embarrassed: nie znam gościa

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

ch*** z dieslem :good::decayed:

Jasne, ch*** z nim tylko nie wiem czy jesteś świadomy, ale dieslami jeżdżą dostawcy, sprzedawcy, handlowcy itp., a to wszystko przełoży się na kogo ? Na Ciebie więc samo użytkowanie auta to mały procent tego, jak odczuje się takie zmiany.

Wiem wiem misiek nie ściskaj poślada bo żylaki pękną :tongue4::decayed:

ch*** z dieslem :good::decayed:

Jasne, ch*** z nim tylko nie wiem czy jesteś świadomy, ale dieslami jeżdżą dostawcy, sprzedawcy, handlowcy itp., a to wszystko przełoży się na kogo ? Na Ciebie więc samo użytkowanie auta to mały procent tego, jak odczuje się takie zmiany.

Ragga zyje w takiej Lubelskiej krainie gdzie mozna zyc z tego co sie znajdzie w lesie/ptasiej dziupli/kreciej norze , złowi w stawie przy remizie strażackiej , od czasu do czasu mozna również spróbować wydoić byka , itp. wiec w niego te podwyżki nie biją. :kox: :kox: :kox: :kox:

Idąc tym tropem poprzedni właściciel Twojego auta jeździł na moczu, a połowę części zamiennych masz od Ziła :kox:

Opublikowano

a kto jeździ po wawie srebrnym avantem B5 ? rejestracja LPU, czy cóś takiego :gwizdanie:

temat z zeszłego tygodnia, parkowałem face2face przy Carrefour na Myśliborskiej

Opublikowano

Idąc tym tropem poprzedni właściciel Twojego auta jeździł na moczu, a połowę części zamiennych masz od Ziła :kox:

to moze dlatego z baku trąca kozią stulejką , myślałem ze ta lewa bena tak śmierdzi a tu taki klops :kox: :kox: :kox: :kox:

Co do czesci to cie zmartwie bo wszystko ori (jak na razie) :decayed:

Opublikowano

Wiem wiem misiek nie ściskaj poślada bo żylaki pękną :tongue4::decayed:

Ściskają mi się poślady za każdym razem jak oglądam wiadomości. Czy ktoś do ku*** nędzy nie mógłby ich ... eeeee szkoda moich nerwów i drugiego Tupolewa.

Opublikowano

To można tylko określić - kurvy i złodzieje.... każde grabie grabią do siebie.

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem misiek nie ściskaj poślada bo żylaki pękną :tongue4::decayed:

Ściskają mi się poślady za każdym razem jak oglądam wiadomości. Czy ktoś do ku*** nędzy nie mógłby ich ... eeeee szkoda moich nerwów i drugiego Tupolewa.

calm3.jpg

:guma:

Opublikowano

Wszystkie podwyżki mamy dzięki EU, jak wiadomo tam rządzą najbogatsze kraje które stać na podwyżki. Reszta krajów tzw "dorobkiewiczów" wśród których my jesteśmy takie postępowanie ciągnie w dół zamiast pomagać :thumbdown:

Opublikowano

Witam wszystkich :) Aktualnie jestem w Wawie, więc chętnie na spocik podjadę a raczej podejdę. Nie chcę męczyć auta, bo zaczęło chodzić jak traktor i szarpać. Podejrzewam kable WN. I przy okazji mam pytanie - ma ktoś może jakiś funkcjonujący zapas na zbyciu? Potrzebuję rozwiązania tymczasowego, więc urządza mnie używka, która pozwoliłaby mi jeździć w tym tygodniu po mieście.

Pozdr

Opublikowano

Buba paskudo gdzieś kratki zgubił :decayed: :decayed: :decayed: ???

Znów tego parcha pod urzędem zostawiasz i parking blokujesz :polew:

Opublikowano

Wiem wiem misiek nie ściskaj poślada bo żylaki pękną :tongue4::decayed:

Ściskają mi się poślady za każdym razem jak oglądam wiadomości. Czy ktoś do ku*** nędzy nie mógłby ich ... eeeee szkoda moich nerwów i drugiego Tupolewa.

To można tylko określić - kurvy i złodzieje.... każde grabie grabią do siebie.

Ja to nie oglądam wiadomości bo kurwica mnie łapie na ich durne pomysły :wallbash:

Opublikowano

Kurfa ale macie problemy :decayed: Zmieńcie przeguby w B6 :kox: :kox:

Opublikowano
:jerk: :jerk: :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.