Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kamyk jak wywaliłeś pindora na stadionie to dwaj foty !

W przeciwnym razie daruj :decayed:

Opublikowano

przetrzymywanie materiału genetycznego grozi poważnymi komplikacjami. trzeba coś z tym zrobić... :disgust:

Opublikowano

przetrzymywanie materiału genetycznego grozi poważnymi komplikacjami. trzeba coś z tym zrobić... :disgust:

Upuścisz ciśnienia w atmosferę :jerk::polew:

Opublikowano

Kamyk jak wywaliłeś pindora na stadionie to dwaj foty !

W przeciwnym razie daruj :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Poziu dobre

wolałem nie, mam nadzieję kiedyś tam wrócić :wink4:

Opublikowano

http://www.sfora.pl/Nastolatki-maja-nowy-sposob-picia-wodki-a30631[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:15_________________________________________________

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:16_________________________________________________piwo, chipsy i czytajcie

http://www.racingforum.pl/escort-xr3i-16-Jak-ciAegnAeAe-odciAecie-zaponu-eby-wkrAeca-dalej-ni-to-7tys-obr--t86906.html

Opublikowano

Dobry pacjent :blink::shocked::wallbash:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:jerk:
Opublikowano

:jerk:

co się cieszysz :decayed:

:hi:

kóźka z rana stoi to sie ciesze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:jerk:

co się cieszysz :decayed:

:hi:

kóźka z rana stoi to sie ciesze :kox: :kox: :kox:

:good: :good: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ściągacz do ramion wycieraczek potrzebny na gwałt:)

Ktoś wie gdzie można w Warszawie (i okolicy) kupić od ręki?

A może ktoś może mi udostępnić na chwilę?

Opublikowano

6ced76504797d960.jpg

:polew:

Opublikowano

Ściągacz do ramion wycieraczek potrzebny na gwałt:)

Ktoś wie gdzie można w Warszawie (i okolicy) kupić od ręki?

A może ktoś może mi udostępnić na chwilę?

Możesz szukać zwykłego ściągacza w sklepie motoryzacyjnym ale czy pomoże to nie wiadomo. W moim przypadku nic nie dał i musiałem użyć młotka do wybicia przy okazji uszkadzając gwint :thumbdown:.

Wal do Wenihal'a on też jest z Piaseczna i kupił specjalny ściągacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=42514.msg2329703#msg2329703

Opublikowano

6ced76504797d960.jpg

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

m@riucha, dzięki za podpowiedź!

Opublikowano

Ściągacz do ramion wycieraczek potrzebny na gwałt:)

Ktoś wie gdzie można w Warszawie (i okolicy) kupić od ręki?

A może ktoś może mi udostępnić na chwilę?

Możesz szukać zwykłego ściągacza w sklepie motoryzacyjnym ale czy pomoże to nie wiadomo. W moim przypadku nic nie dał i musiałem użyć młotka do wybicia przy okazji uszkadzając gwint :thumbdown:.

Wal do Wenihal'a on też jest z Piaseczna i kupił specjalny ściągacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=42514.msg2329703#msg2329703

W mojej B6 jak wymienialem ramiona wycieraczek (na Aero) to niestety żadne ściągacze nie dały rady.

Jeśli stare ramiona i tak przeznaczasz na śmietnik to polecam naciąć każde z mocowań lekko szlifierką kątową.

Szczelina nie tylko rozluźni zacick na trzpieniu ale też temperatura zrobi swoje.

Pamiętaj tylko o zabezpieczeniu szyby. Polecam też do całej operacji zdjąć maskę auta.

Poszukaj na forum tematu o wycieraczkach Aero. Powinien być z 2007-2008r. Pamiętam, że szczegółowo opisywaliśmy całą operację.

Opublikowano

Wiertarka wystarczy :)

wiertło 6 mm

nawiercic ze dwie dziury przy samym mocowaniu i zejdzie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.