Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co to zmienia, wjedziesz przodem to przejedziesz sam swój zderzak a jak tyłem to ktoś jadący za tobą

ale tyłem to chciaż z wielką pompą przypierdole :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 14:51_________________________________________________VICTOR przyszedł :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie popadało 10 min i tyle było tego Victora...popierdołka :cool1:

Opublikowano

u mnie tez

Opublikowano

Wszystkie victory i victorie to gieje :decayed:

Opublikowano

Moskal nie pindol tylko przyjedz ;)

Opublikowano

Narody wiecie może czy jutro po południu przejadę jerozolimskimi i wawelską normalnie, czy nie będą pozamykane i w których godzinach?

Opublikowano

Narody wiecie może czy jutro po południu przejadę jerozolimskimi i wawelską normalnie, czy nie będą pozamykane i w których godzinach?

raczej moze być problem, dzisiaj po przejeździe sprawdzali na ujazdowskich i krakowskim studzienki, każdą po kolei i całe centrum stalo

Opublikowano

Fajnie do szkoły dojazd mam albo jerozolimskimi albo krakowską i tu i tu będzie cudnie.

Opublikowano

Fajnie do szkoły dojazd mam albo jerozolimskimi albo krakowską i tu i tu będzie cudnie.

na piechote :gwizdanie:

Opublikowano

wczoraj fure 5 godzin czyściłem a ty mi tu wyjeżdżasz że z buta :)

Opublikowano

:sick3:

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano
  • Autor

:przebiegly:

:sick3:

naklepki BMC mi przywieź :naughty:

Opublikowano

VICTOR przyszedł :gwizdanie:

uwielbiam te amerykąskie nazwy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:przebiegly:

:sick3:

naklepki BMC mi przywieź :naughty:

ja tez chce 2 sztuki :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

VICTOR przyszedł :gwizdanie:

uwielbiam te amerykąskie nazwy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Obama był w drodze, więc jakoś tę nawałnicę musieli nazwać, bo by nie zakumał

BTW

Wiecie jak nazywa się samochód Obamy?

Barakowóz :decayed:

Opublikowano

Problem z Promką to nie jest miska tylko progi a konkretnie mozliwosc zawieszenia sie na nich. W S4 mialem gwint TEIN-a podkrecony na maksa w górę, co i tak było około -40mm od standardowego zawiasu S4, który z definicji był -20mm. Musialem uważać na podjazdach w Promce żeby nie zawadzić progiem ale dało radę. Więc jeśli masz około -60mm to dasz radę.

Malik , ja sie nie lękam progów , te mi tylko troche obcierają , bardziej boje sie o podjazd pod górke i przełamanie na piętrach :kwasny:

jest koło -80mm

Moskal i po chooj było go aż tak glebować :cool1::evil:

Ja mam w tej chwili seryjny wysoki zawias w moim traktorze i szczerze mówiąc - może faktycznie w zakrętach trochę trzymania brakuje, ale do gleby (większej lub mniejszej) nie chciałbym wracać. :no:

Nie w tym kraju, nie na tych drogach :no: :no: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

nie tęsknisz za przyczepnością S? :naughty:

Opublikowano

Przy tych cenach :ON: nie mówiąc o :PB98: :?: Jakoś niewiele okazji, żeby je brakowało :decayed: Niestety :(

Opublikowano

Problem z Promką to nie jest miska tylko progi a konkretnie mozliwosc zawieszenia sie na nich. W S4 mialem gwint TEIN-a podkrecony na maksa w górę, co i tak było około -40mm od standardowego zawiasu S4, który z definicji był -20mm. Musialem uważać na podjazdach w Promce żeby nie zawadzić progiem ale dało radę. Więc jeśli masz około -60mm to dasz radę.

Malik , ja sie nie lękam progów , te mi tylko troche obcierają , bardziej boje sie o podjazd pod górke i przełamanie na piętrach :kwasny:

jest koło -80mm

Moskal i po chooj było go aż tak glebować :cool1::evil:

Ja mam w tej chwili seryjny wysoki zawias w moim traktorze i szczerze mówiąc - może faktycznie w zakrętach trochę trzymania brakuje, ale do gleby (większej lub mniejszej) nie chciałbym wracać. :no:

Nie w tym kraju, nie na tych drogach :no: :no: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

wrzuc sobie stabilizatory od rs-a

Opublikowano

no to zaraz zaczynamy

podobno mecz dekady

oj będzie ogień ....... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.