Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bartte,

a nielepiej kupić jakiegoś używanego standalona? Dużo czytałem na streetracingu, że w naszych silnikach smt6 czy 7 kiepsko się sprawdza

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no tylko ze standalone nawet uzywka kosztuje nie mało a jej wystorjenie drugie tyle :(

Opublikowano

moim zdaniem to vtg w twojej sytuacji najlepsze rozwiązanie, są drodzy ale jednak za naklejke na auto się płaci :lol:

[ Dodano: 2006-03-28, 23:41 ]

filmik numer 2 z piskiem opon :D

http://rapidshare.de/files/16666925/DSCN1914.MOV.html

Hugo ojcze chrzestny naszego forum, zobacz jak się integruje stolica :)

Opublikowano

Hehe dobrze powiedziane :)

Poziek wrzuc dodaj te 2 zdjecia do albumu bo tu sie zgubia :wink:

Opublikowano

filmik sciągnąć trzeba tak:

klikasz na link

masz dwie kolumny PREMIUM I FREE wybierasz free na dole kolumny

czekasz 25 sekund/ sekundy sobie lecą

potem wpisujesz podany kolorowy kod w kratke i wciskasz download

Opublikowano

Filmik juz sie sciaga jeden tylko tym moim laczem 22Kb/s to troche potrwa :roll:

Opublikowano

Hugo ojcze chrzestny naszego forum, zobacz jak się integruje stolica :)

Bardzo się cieszę , że dzięki mnie poznali się miłośnicy A4 i teraz się integrują :wink:

Tak trzymać :mrgreen:

Opublikowano

Jak tak dalej bedzie to trzeba pomyslec o ZLOCIE :mrgreen:

Opublikowano

Ono pamiętaj też o mnie :mrgreen:

Opublikowano

Panowie tylko w roli przypomnienia proponuje następnego spota we wtorek o 19 pod Torwarem i punktualnie proszę po przejedziemy się pod Wólkę troszkę wkońcu pojeździć :D kamery, pełne baki i grille :D mile widziane :D

Opublikowano

Chłopaki kurna pracuje we wtorek :|

Opublikowano

Ja robie w szpitalach załatwie ci zwolnienie L4 :mrgreen:

Opublikowano

Hmmm Adam to przyjeź jakoś troszkę później :) poczekamy wkońcu napewno nie bedziemy się nudzić :) ale niech ktoś Cie na 2 godzinki zastąpi chociaż :)

Opublikowano

hehe..spoko wodza..postaram się jakoś zamienić :-)

kamerzysta musi być :roll:

Opublikowano

Grunt zebys był :) kamerzysta napewno sam sie znajdzie :), zreszta trzeba bedzie sie pozmieniac bo wkoncu kazdy musi pojeździć :D

Opublikowano

Przecież wiesz ze się nie ścigam mam rozwalone koło, felge itd,

hehe chociaż z Lukasem23 mógłbym się zmierzyć :-) na wsteku :mrgreen:

Opublikowano

Ja sie z nikim nie scigam przeguby mam do wymiany popilnuje grila i bede robil za fotografa a tak po zatym to bartte zaluj ze Cie nie było dzisiaj bys byl za pasazera w RS6 ponad 500 konnym nic nie bede mowil jak to sie zbierało :roll: :roll: :roll:

Opublikowano
kamerzysta musi być

myśłałem, ze kucharzyć będziesz troszkę :?: :wink:

na pewno coś wycyrklujesz na czas spota :D

Opublikowano

Co co RS6 to ciesze sie ze mnie nie było bo nie chciał bym z niego wysiadać :D

Opublikowano

Własnie tak sie zastanawiam czy zamiast domu nie kupic RSa tylko czynsz na paliwo troche duzy :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.