Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jak jakiś amator ... :naughty

Krzyńka nie będzie :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

darmo to można zapuszczać sondę...pannom :naughty:

warunek żeby były ładne :gwizdanie: :polew:

o, to ja sie pisze :wink4:

tylko rzeczywiscie jest warunek, zeby to nie byla wąsata baba z chrustem na plecach :wink4:

to kiedy i gdzie to sondowanie? he?

Poziek!!! Przestan poprawiac moje posty bo Ci zdradze tajemnice jak zginal Bruce Lee :decayed:

Opublikowano

Dobra, o cenie już pisaliście

Ale nie zwykłem płacić w ciemno. Jeśli się diagnosta dobrze się spisze to będziemy rozmawiać o płaceniu. Ale jak jakiś amator ... :naughty:

Tu nie ma żadnej amatorszczyzny ... sama profeska, full wypas.

Nawet w ASO nie zapewnią takiej obsługi jak na spocie :naughty:

Ale jak jakiś amator ... :naughty

Krzyńka nie będzie :polew:

Dokładnie :polew:

Opublikowano

Wustyle ty spamerze zauwazyłeś że w spocikach wyłączony jest licznik wiadomości ? :kox::tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

poziek, jade do Ciebie! :polew:

STi już jest ?? :tongue4::polew:

Opublikowano

jest!

Adasko ma juz temat zapodany (okazalo sie ze tamto STI z allegro co mialo miec 400 koni, mialo troche mniej po hamowaniu)

Po swietach jade z kumplem do everpolu obgadac modyfikacje

tak ze strzez sie Poziu :wink4:

Opublikowano

jest!

Adasko ma juz temat zapodany (okazalo sie ze tamto STI z allegro co mialo miec 400 koni, mialo troche mniej po hamowaniu)

Po swietach jade z kumplem do everpolu obgadac modyfikacje

tak ze strzez sie Poziu :wink4:

nawet mi pół ciarki nie przeszło...nawet baka nie pusciłem...nuda :gwizdanie:

Opublikowano

ta, ja wiem

Ty taki nieczuly jestes!!!! ;(

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema

uuu ale przeżarty jestem :zemdlal: dobrze że już koniec tych swiątecznych 'spotów' z rodzinką

Norbi jutro delikatnie z gazem bo moge Ci zrobić świąteczną dekoracje na desce :decayed:

Opublikowano

Dobra, o cenie już pisaliście

Ale nie zwykłem płacić w ciemno. Jeśli się diagnosta dobrze się spisze to będziemy rozmawiać o płaceniu. Ale jak jakiś amator ... :naughty:

Tu nie ma żadnej amatorszczyzny ... sama profeska, full wypas.

Nawet w ASO nie zapewnią takiej obsługi jak na spocie :naughty:

Ale jak jakiś amator ... :naughty

Krzyńka nie będzie :polew:

Dokładnie :polew:

very funny.......... :tongue4:

Opublikowano

siema

uuu ale przeżarty jestem :zemdlal: dobrze że już koniec tych swiątecznych 'spotów' z rodzinką

Norbi jutro delikatnie z gazem bo moge Ci zrobić świąteczną dekoracje na desce :decayed:

Oka :decayed:
Opublikowano

Oka :decayed:

Oczywiście mam nadzieję, że o mnie nie zapomnisz ... :gwizdanie:

Opublikowano

Jutro hmm.. tego... chiba nie dam rady :decayed:

Opublikowano

Jeszcze pilnujesz okien? :P

Opublikowano

Nie :> Przypierd... tzn. wjechałem w dziure i rozkurw.... tzn popsuła mi się opona i kiera ma bicie i muszę kupić oponę i pewnie prostować fele. Poza tym z kumplem jade ogladać jakieś poadło w postaci Hondy i musze go odciągnąć od kupna, ale to wszystko przed 19-tą tak więc jest szansa na upalanie eSy na spocie :naughty:, a i jeszcze jedno, chyba rozkurw.. popsułem trochę skrzynie pod Maximusem, będzie okazja ją dokończyć jutro... Podobno ciężko rozjeb... popsuć skrzynie DSY jak się nam uda to będziemy pierwsi :decayed: Zawsze chciałem gdszieś, kiedyś być pierwszy :tonguemad:

Opublikowano

To wpadaj jutro smialo na spota, mysle, ze bedzie kolejka chetnych do pomocy :decayed:

ps. Jak zamierzasz jezdzic na nowej oponie i uzywanej na jednej osi? Naped Ci sie nie bedzie pier**lil?

Opublikowano

Nie. Kupuje się odpowiednią opone i jest gitara

Opublikowano

Witam

Mam w końcu swoje nowe Audi i chciałbym się zjawić na spocie w szczególności że mam bardzo blisko.

Gdzie można Was znaleźć pod Fortem Wola - tam gdzie opisane w pierwszym poscie ?

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Opublikowano

Witam

Mam w końcu swoje nowe Audi i chciałbym się zjawić na spocie w szczególności że mam bardzo blisko.

Gdzie można Was znaleźć pod Fortem Wola - tam gdzie opisane w pierwszym poscie ?

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Ano, tak :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.